سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار سیاسی » توضیحات توئیتر راجع به علت عدم از بین بردن توئیت توهین آمیز ترامپ

توضیحات توئیتر راجع به علت عدم از بین بردن توئیت توهین آمیز ترامپ

توئیت تند رئیس‌جمهور آمریکا راجع به از بین بردن کره شمالی از کره زمین باعث انتقادات شدید از این شبکه اجتماعی شده است که آیا محتوای این خبر نامناسب را از بین بردن نکرده است.

توضیحات توئیتر راجع به علت عدم از بین بردن توئیت توهین آمیز ترامپ

توضیحات توئیتر راجع به علت عدم از بین بردن توئیت توهین آمیز ترامپ

توئیت تند مدیر جمهور آمریکا راجع به از بین بردن کره شمالی از کره زمین باعث انتقادات شدید از این شبکه اجتماعی شده است که آیا محتوای این خبر نامناسب را از بین بردن نکرده هست.

به گزارش بیاکافه به نقل خبرگزاری فارس، منتقدان عملکرد توییتر می گویند این شبکه اجتماعی به قواعد و سیاست گذاری های خود پایبند نبوده و در حالی که باید توییت های تند و پرخاشگرانه را از بین بردن کند، این کار را در مورد خبر تند دونالد ترامپ انجام نداده است.

عبارات مهم : شبکه اجتماعی – دونالد ترامپ
روز دوشنبه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا با ارسال پیامی در توییتر کره شمالی را ترساندن کرد که دیگر جهت مدت وقت زیادی وجود نخواهد داشت. حالا توییتر که با فشارهای فزاینده ای مواجه است مجبور شده است در این زمینه توضیحاتی ارائه کند.

در توئیت شش بخشی متعلق به حساب کاربری سیاست گذاری عمومی توییتر، این شرکت توضیح داده که توئیتر جهت تعیین اینکه آیا ارسال مطلبی قوانین آن را نقض کرده یا خیر، عنوان منافع عمومی و ارزش خبری را در نظر می گیرد.

به گفته توییتر این ملاحظات باعث شده است که شرکت یادشده از حدف خبر تند ترامپ خودداری کند. البته شرکت یادشده می گوید به زودی سیاست گذاری های خود را به روز خواهد کرد تا بتواند بهتر به نظرات دیگر بازدیدکنندگان و منتقدان احترام بگذارد.

ارسال خبر توئیتری تند ترامپ در شرایطی صورت می گیرد که تنش میان دو کشور آمریکا و کره شمالی به بالاترین حد خود رسیده و دو کشور به شدت علیه هم لفاظی می کنند. کره شمالی هم در ماه های اخیر چندین آزمایش موشکی انجام داده است.


منبع: خبرگزاری فارس

واژه های کلیدی: شبکه اجتماعی | دونالد ترامپ | کره شمالی | آمریکا | منتقدان | سیاست | ارسال |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو