کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ۵بازی به اندازه یک فصل , کنتور گل‌های خورده بیرانوند

۵بازی به اندازه یک فصل , کنتور گل‌های خورده بیرانوند

بیرانوند در فصل گذشته تا هفته ۲۸ ، ۱۰ گل خورده بود. بیرانوند حالا در ۵ بازی به اندازه ۲۸ بازی فصل گذشته گل دریافت کرده است و اصلا روزهای خوبی را نمی‌گذراند.

5بازی به اندازه یک فصل , کنتور گل‌های خورده بیرانوند

وبسایت رسمی برنامه نود – بیرانوند و کلین شیت تا حدود دو ماه گذشته مثل دویار جدانشدنی بودند. حالا این دو یار ولی مدتی است از هم فاصله گرفته اند و خیلی چشم دیدن همدیگر را ندارند. این روند از آخرین بازی تیم ملی برابر سوریه شروع شد و این طلسم سوریه با بیرانوند همچنان مانده است.

به گزارش وب سایت نود، از بازی تیم ملی برابر سوریه تا بازی دیشب برابر الهلال، بیرانوند آمار بسیار بدی از خود به جای گذاشته هست. او در ۵بازی اخیر که درون دروازه تیم ملی و پرسپولیس قرار گرفته ۱۰ گل خورده هست. اگر می خواهید به عمق فاجعه پی ببرید این توصیه را باید تاکید کرد که پرسپولیس در کل فصل گذشته ۱۴ گل دریافت کرد که از این تعداد یازده گل وارد دروازه بیرانوند شد. 

بیرانوند دو گل در بازی برابر تیم ملی سوریه دریافت کرد. یک گل از پیکان و دو گل از سپاهان ، یک گل از الاهلی و ۴ گل از الهلال که سه گل آن باز هم برابر یک مهاجم سوری بود تا او بیشترین ضربه را در این چند بازی از سوری ها خورده باشد. بیرانوند در فصل گذشته تا هفته ۲۸ ، ۱۰ گل خورده بود. بیرانوند حالا در ۵ بازی به اندازه ۲۸ بازی فصل گذشته گل دریافت کرده است و اصلا روزهای خوبی را نمی گذراند. او در شش بازی اخیر تنها یک کلین شیت برابر گستر ش فولاد داشته است. 

۵بازی به اندازه یک فصل , کنتور گل‌های خورده بیرانوند

بیرانوند در تیم ملی و پرسپولیس با یک مسئله مواجه هست. مشکلی که در وقت حضور رحمتی در اوج هم مطرح می شد. این که این دروازه بان آلترناتیوی نیرومند ندارد تا جهت او احساس خطر نکند. اتفاقی که البته شاید با توجه به روند سقوط بیرانوند بیفتد و هم کی روش و هم برانکو در نهایت تصمیم بگیرند آلترناتیوی جهت بیرانوند پیدا کرده و چند بازی به او وقت بدهند.

 

۳۰۳۸۸

واژه های کلیدی: دروازه بان | پرسپولیس | بیرانوند | دریافت | سوریه | احساس | برانکو | پرسپولیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو