تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است / تارتار

بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است / تارتار

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت هست.

بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است / تارتار

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است.

عبارات مهم : سرمربی تیم – ورزشگاه
به گزارش وبسایت نود ، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پدیده اظهار داشت: قهرمانی تیم پارس جنوبی در رده امیدها را تبریک می گویم. به اعضای کادرفنی و بازیکنان و مسئولان پارس جنوبی، بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت هست. پدیده بازی های خوبی ارایه کرده است و نتیجه های خوبی برابر تیم های بزرگ ارایه کرده و ما هم امتیازات خوبی جمع کرده ایم.

وی ادامه داد: فردا یک بازی خانگی است و روی هوادارانمان حساب کرده ایم. اگر بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم، فاصله خودمان را با تیم دوم جدول زیاد می کنیم که ارزش زیادی جهت ما دارد. هواداران پارس جنوبی می توانند ورزشگاه را جهت پدیده تبدیل به جهنم کنند. امیدوارم با تمریناتی که انجام داده ایم بتوانیم در این بازی پیروز شویم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: محروم نداریم، ولی ارسلان مطهری مصدوم است و او به بازی فردا نمی رسد.

تارتار در مورد شکست سنگین پرسپولیس برابر الهلال گفت: این بازی نشان داد که از نظر باشگاهی اختلاف سطح با کلوب های کشورهای همسایه داریم. آنها هزینه های زیادی جهت کلوب هایشان انجام می دهند و بازیکنان خوب خارجی را جذب می کنند، ولی ما در تیم ملی در بالاترین سطح آسیا هستیم. در سطح باشگاهی تیم های عربی بازیکنان خوب خارجی را با هزینه های گزاف جذب می کنند. تا این اختلاف سطح در فوتبال باشگاهی وجود دارد، در رده باشگاهی نمی توانیم موفق شویم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد گلایه از میزبانی شهر جم گفت: انتظار داشتیم که کادر فنی پدیده از ما تقدیر کند، شهر جم فقط دو زمین فوتبال دارد، یکی زمین ورزشگاه است و دیگری زمین دانشگاه که ما نمی توانستیم زمین ورزشگاه را در اختیار تیم پدیده بگذاریم. همان طوری که هیچ تیمی این کار را نمی کند. در شهر جم تیم های استقلال و پیکان هم آمده اند و از شرایط راضی بودند. اظهارنظر کادر فنی پدیده جهت من عجیب بود. ما انتظار تقدیر از آنها را داشتیم.

تارتار با اشاره به برنامه ۹۰ و اینکه پنالتی این تیم تأیید شده، اظهار داشت: اتفاقاتی که در این برنامه افتاد، متأسفانه به شکلی بود که به ضرر تیم پارس جنوبی شد، درحالی که هیچ تعریف و تمجیدی از داور مسابقه انجام نشد که یک پنالتی درست را در دقیقه ۹۴ اعلام کرده، اذهان عمومی در مورد تیم فوتبال ما به نحو بدی رقم خورد. بازیکنان تیم پارس جنوبی تکنیکی هستند و می توانند از هر حریفی پنالتی بگیرند. امیدوارم با شرایطی که پیش آمده در آینده در داوری ها دچار مسئله نشویم. البته داوران ما هیچ کدام تحت تأثیر قرار نمی گیرند، فردا هم بیژن حیدری بازی ما را سوت می زند که داور باتجربه ای است.

وی افزود: ما از داور فقط انتظار اجرای عدالت را داریم، نمی خواهیم که به سود ما سوت بزند. به کاپیتان تیم هم می گویم که هر لحظه به داور بگوید که فقط خواهان اجرای عدالت هستیم. ما به دنبال فوتبال جوانمردانه هستیم، از کارشناسانی که به درستی در برنامه ۹۰ کارشناسی کردند و حق را به حق دار دادند تقدیر می کنم. حسین زرگر می تواند الگویی جهت داوران باشد که در دقیقه ۹۴ هم اعلام پنالتی کرد و عدالت را به اجرا گذاشت. داوران قشر زحمتکشی هستند که امیدوارم در میزان دستمزدشان زیاد کردن پیدا کند. آنها کارهای مهمی را انجام می دهند و امیدوارم سطح دستمزدشان بالاتر برود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد فهرست تیم ملی گفت: من هنوز فهرست تیم ملی را چک نکرده ام ولی اگر بازیکنی از پارس جنوبی به تیم ملی دعوت نشده باشد، در حقش اجحاف شده است هست. ما می توانیم بیش از دو ملی پوش داشته باشیم. امیدوارم در آینده بازیکنان ما را زیاد ببینند و حق آنها را ضایع نکنند.

 

۲۰۲۰

بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است / تارتار

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | ورزشگاه | بازیکنان | فوتبال | برنامه | داوران | داخلی | مهدی تارتار

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو