باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بیرانوند در ۹ روز زیاد از ۲۰ بازی فصل قبل گل خورد!

بیرانوند در ۹ روز زیاد از ۲۰ بازی فصل قبل گل خورد!

بیرانوندی که فصل قبل در ۲۰ بازی اول پرسپولیس فقط ۵ گل خورده بود، حالا در ۹ روز هفت گل خورده هست.

بیرانوند در 9 روز زیاد از 20 بازی فصل قبل گل خورد!

وبسایت رسمی برنامه نود – بیرانوندی که فصل قبل در ۲۰ بازی اول پرسپولیس فقط ۵ گل خورده بود، حالا در ۹ روز هفت گل خورده است.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس در ۹ روز، سه مسابقه برگزار کرد. دیدارهایی که هم صدرجدول لیگ را از پرسپولیس گرفت و هم این تیم را در آستانه از بین بردن از نیمه نهایی آسیایی پیش برد. پرسپولیس از پیکان باخت، در اصفهان با دریافت دو گل به تساوی رضایت داد، برابر الهلال هم تحقیر شد. در هر سه بازی رد پای علیرضا بیرانوند دیده شد.

بیرانوند در این سه مسابقه، هفت بار دروازه اش باز شد. ابتدا روی یک ضربه ایستگاهی از مرتضی آقاخان گل خورد و پرسپولیس آن مسابقه را روی اشتباه بیرانوند به پیکان باخت. سپس نوبت به ال کلاسیکوی فوتبال کشور عزیزمان ایران رسید. پرسپولیس دو بار در اصفهان از سپاهان پیش افتاد. ولی هر بار با غلط های بیرانوند دروازه اش باز شد و در نهایت بازی با تساوی دو گله به آخر رسید. بازی بعدی پرسپولیس برابر الهلال بود. دیداری که چهار بار دروازه این تیم باز شد تا جای هیچ صحبتی را باقی نگذارد. و این گونه بود که بیرانوند در سه مسابقه، ۷ گل دریافت کرد! در سال منتهی به جام جهانی، تعداد گل های خورده بیرانوند با زیاد کردن چشمگیری مواجه شده است است.

بیرانوند در ۹ روز زیاد از ۲۰ بازی فصل قبل گل خورد!

در حالی که علیرضا بیرانوند فصل گذشته در ۲۰ مسابقه ابتدایی پرسپولیس، فقط ۵ گل خورده بود. ولی حالا در سه بازی و گذشت ۹ روز، ۷ گل خورده است.

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: پرسپولیس | پرسپولیس | بیرانوند | مسابقه | دریافت | اصفهان | ایران | مسابقه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو