آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » رفع اکنه های صورت با دم کرده دارچین

رفع اکنه های صورت با دم کرده دارچین

اگر دچار جوش های چرکی و عفونی روی پوست صورت خود می شوید پیشنهاد می کنیم از دارچین کمک بگیرید با استفاده از

رفع اکنه های صورت با دم کرده دارچین

اگر دچار جوش های چرکی و عفونی روی پوست صورت خود می شوید پیشنهاد می کنیم از دارچین کمک بگیرید با استفاده از دم کرده دارچین می توانید به سرعت جوش های چرکی را از روی پوست صورتتان محو کنید. همچنین از روغن دارچین می توانید جهت سوزاندن چربی در ناحیه شکم استفاده کنید.

رفع اکنه های صورت با دم کرده دارچین

سید جواد علوی اظهار کرد: زردک تقویت کننده معده است و جهت برطرف یبوست بافایده است, مایع جنسی (منی) را زیاد می کند و نعوظ را هم زیاد کردن می دهد.

وی افزود: مخصوصاً اگر زردک به صورت مربا یا حلوا آماده مصرف شود, خام خوردن زردک، دیر هضم بوده و نفاخ است و اگر به صورت مربا مصرف شود عارضه نفخ آن از بین می رود.

این کارشناس طب سنتی تصریح کرد: سرشیر کمی نفاخ است و رطوبت نسبتاً زیادی دارد، مصرف آن همراه عسل یا مربا و کلاً مواد غذایی شیرین باعث اصلاح تری و نفخ آن می شود.

اگر دچار جوش های چرکی و عفونی روی پوست صورت خود می شوید پیشنهاد می کنیم از دارچین کمک بگیرید با استفاده از

مالیدن دم کرده دارچین به پوست به برطرف جوش های چرکی کمک می کند

علوی گفت: دم کرده دارچین که ولرم شده است باشد اگر روی جوش یا دمل های سرسفید مالیده شود, به برطرف این جوش ها کمک می کند البته قبلاً در جاهایی که پوست مقاومتری دارند, حتماً امتحان شود تا حساسیت نداشته باشد و پوست دچار التهاب و قرمزی نشود.

رفع چربی های شکمی با استفاده از روغن دارچین

وی عنوان کرد: افراد چاق روغن یا محلول دم کرده دارچین را در ناحیه ای که دارای چربی اضافه است بمالند و روی آن را سلفون بکشند و سپس محکم با پارچه یا شال بسته و ورزش یا ماساژ تند انجام دهند, افراد چاق می توانند از حمام به صورت طبی استفاده کنند, حمام های گرم و خشک باعث تحلیل مواد و دفع آنها می شود.

انگور؛ چاق کننده و مقوی

این کارشناس طب سنتی یادآور شد: انگور چون غذاست، چاق کننده و مقوی است بنابراین افراد چاق نباید انگور شیرین زیاد مصرف کنند, مگر به جای وعده غذایی و آن هم از نوع ملس استفاده کنند.

تسنیم

واژه های کلیدی: چربی اضافه | مواد غذایی | وعده غذایی | افراد چاق | استفاده | پارچه | انگور | خواص دم‌کرده دارچین

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو