کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

سارا منجزی پور | تناسب اندام | دوست داشتن | تغذیه مناسب | سارا منجزی | دوست داشتن | تاثیرگذاری | بازیگری | استفاده | بازیگران | بازیگر

تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی + تصاویر

عبارات مهم : سارا منجزی پور – تناسب اندام

سارا منجزی پور (زاده ۶ مهر ۱۳۶۱ – اهواز) بازیگری ایرانی است

نام و نام خانوادگی سارا منجزی پور
زمینه فعالیت سینما، تلویزیون
تولد ۶ مهر ۱۳۶۱ – ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۲ ‏
محل تولد اهواز، کشور عزیزمان ایران
ملیت ایرانی
پیشه بازیگر
مدرک تحصیلی لیسانس معماری

سارا منجزی پور (زاده ۶ مهر ۱۳۶۱ – اهواز) بازیگری ایرانی هست. وی فارغ التحصیل رشته معماری است و فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم خنده در باران شروع کرد.[۱] او به وسیله محمدرضا شریفی نیا وارد دنیای بازیگری شده است است.[۲]

تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

سارا منجزی یک بازیگر خوش صورت است که به ظاهرش اهمیت می دهد و در کنار زیبایی، سلامت هم بسیار برایش مهم است.سارا منجزی از آن دسته بازیگرانی است که اعتقاد است هنگامی که به عنوان یک صورت آشنا می شوی دیگر اوضاعت تفاوت میکند و باید بیش از دیگران به خودت اهمیت دهی و آراسته باشی.

مهم تر از همه اینها باید اندام متناسب و سالمی داشته باشی تا بتوانی جهت نقش های متفاوت گزینش شوی. کاری که به قول خودش همه حرفه ای های دنیا انجام می دهند. سارا منجزی اصول خاصی جهت زندگی اش دارد. به تغذیه اش اهمیت می دهد، ورزش می کند و به پوست صورتش می رسد. جهت آنکه از رازهای قشنگی او باخبر شوید، گفتگوی ما با این دختر خوش اخلاق را بخوانید و البته به توصیه های مفیدش عمل کنید.

سارا منجزی فارغ التحصیل رشته معماری است

سارا منجزی پور | تناسب اندام | دوست داشتن | تغذیه مناسب | سارا منجزی | دوست داشتن | تاثیرگذاری | بازیگری | استفاده | بازیگران | بازیگر

توصیه های سارا منجزی در مورد زیبایی

ظاهری مناسب به سبک سارا متجزی
سارا منجزی: ظاهری قشنگ و آراسته داشتن فقط به آرایش داشتن نیست. پوست خوب، دندان های سفید و مرتب، موهای مرتب و آراسته نیز در داشتن یک ظاهر ایده آل و مرتب نقش مهم و تاثیرگذاری دارند. سارا متجزی راهکارها و توصیه های جالبی جهت داشتن پوستی سالم و بی عیب و نقص دارد که در گفتگویش با ما به آنها اشاره کرده هست، توصیه هایی که به گفته خودش آنها جزیی از سبک زندگی اش شده است اند.

از خواب شب غافل نشوید
سارا منجزی: شب نخوابیدن و بیدار ماندن های طولانی متاسفانه در کار ما زیاد است و ما زیاد مواقع به خاطر موقعیت کاری که داریم مجبور هستیم شب بیداری داشته باشیم که البته این عنوان اجتناب ناپذیر هست، جهت مثال سکانسی که قصه اش در شب اتفاق می افتد را باید همان وقت فیلمبرداری کنیم و ما نیز باید همان وقت سر کار حضور داشته باشیم. این عنوان بدون شک تاثیر زیادی روی صورت افراد حالا چه بازیگرها چه کسانی که مشاغل دیگر دارند، می گذارد.

سادگی هیچ وقت از مد نمی افتد
سارا منجزی: مردم معمولا به عنوان یک الگو به بازیگران و هنرمندانی که صورت هستند نگاه می کنند، بنابراین یک بازیگر باید حواسش باشد تا هر لحظه درست و متناسب لباس بپوشد و در عین حال آراسته باشد و عرف جامعه را هم رعایت کند چون دیده می شود. خیلی ها هستند که تو را نگاه می کنند و دوست دارند که شبیه تو باشند بعد باید در گزینش لباس و پوشش ات خیلی چیزها را رعایت کنی چون به عنوان یک صورت دیگر خودت نیستی و هزاران چشم تو را می بیند.

واقعیت این است که من اصلا به دنبال مد نیستم و هر لحظه راحت پوشیدن را می پسندم و فکر می کنم سادگی و در عین حال آراستگی باعث می شود تو مرتب و به روز به چشم بیایی. نظر شخصی من این است که شیک و آراسته بودن به سادگی است تا اینکه بخواهی رنگ های عجیب و غریب یا مدل های متفاوت استفاده کنی. سادگی هیچ وقت از مد نمی افتد و هر لحظه هم طرفداران خاص خودش را دارد.

سارا منجزی فعالیت سینمایی اش را از سال ۱۳۹۰ با فیلم خنده در باران شروع کرد

سیگار و قلیان ممنوع!
سارا منجزی: توصیه دیگری که به نظرم باید راجع به خواب بگویم این است که شب نخوابیدن ها روی سیستم اعصاب هم تاثیر می گذارد و باعث می شود افراد عصبی شوند. روی پوست هم که فکر می کنم همه مان بدانیم چه تاثیرات مخربی می گذارد. خیلی اوقات جهت من پیش آمده که شب به علت اینکه سر کار بودم خواب کافی و خوبی نداشتم و فردایش گریم روی صورتم نخوابیده و صورتم به شدت خسته بوده. حتی خودم خیلی تلاش کردم بشاش و سرحال باشم ولی پوست صورتم جهت گریم خسته بود و هر کاری هم کردیم آن شادابی را به دست نیاورده.

من هم به همه زن هایی که به قشنگی و آراستگی صورت و ظاهرشان اهمیت می دهند توصیه می کنم از خواب به موقع شب غافل نشوند تا پوست شادابی داشته باشند ولی عنوان مهم دیگری که روی قشنگی صورت و مخصصا پوست تاثیر بدی می گذارد و به تازگی متاسفانه خیلی هم مرسوم شده، سیگار و قلیان است که فکر می کنم همه مان از اثرات مخرب اش تا حد زیادی آگاه هستیم و طبیعتا جهت پوست صورت هم آسیب های زیادی به همراه دارد.

خوب و درست زندگی کردن جهت یک بازیگر خیلی مهم است و این اتفاق همه جای دنیا جهت بازیگرها از اهمیت زیادی برخوردار هست. خیلی مهم است که تو به عنوان یک بازیگر، سبک زندگی سالمی داشته باشی و به خودت برسی. هنگامی که تو بازیگری را به عنوان شغل جدی زندگی ات گزینش کردی در برابر خودت مسئولی و باید از خودت مواظبت کنی تا هر لحظه روی فرم باشی.

سارا منجزی: سیگار و قلیان علاوه بر تاثیرات بسیار بدی که بر بدن می گذارند، پوست صورت را هم خراب می کنند. به نظرم زن ها اگر به ظاهر و پوست ارزش اهمیت می دهند مطلقا نباید سراغ استعمال دخانیات بروند. سیگار و قلیان باعث خشکی بیش از حد پوست هم می شود.

***
خواب نامناسب باعث پیری زودرس می شود و پوست صورت را خراب می کند. این قضیه طبیعتا راجع به زن ها مصداق بیشتری دارد چون پوست صورت ارزش حساس تر است و ممکن است آسیب بیشتری ببینند. مناسب ترین وقت خواب جهت بدن به گفته متخصصان ساعت ۱۰ شب است.

***
خوردن میوه را به شدت به زن ها توصیه می کنم چون باعث طراوت و شادابی پوست می شود و حتی اگر بخواهند وزن کم کنند هم جهت ارزش ضرر ندارد. همچنین میوه ها مقادیر زیادی آب دارند که جهت بدن بافایده هستند.

***
عسل را هم خودم خیلی دوست دارم هم فواید زیادی دارد، من عسل را هم می خورم و هم به عنوان ماسک جهت پوست صورتم استفاده می کنم. ماسک های زیادی می شود جهت پوست صورت با عسل درست کرد که زن ها می توانند با توجه به نوع پوست ارزش از آنها استفاده کنند.

***
همه ما می دانیم پوست صورت انواع متفاوت دارد. چرب، خشک یا مختلط، بنابراین باید در نوع کرمی که می خواهیم جهت پوست مان استفاده کنیم دقت کنیم و آن را متناسب با پوست مان و شاخصه هایش گزینش کنیم. اگر هم در این باره نمی دانیم بهتر است از یک مشاور آرایشی و بهداشتی کمک بگیریم.

***
سلیقه من در گزینش عطر خیلی زیاد عوض کردن نمی کند. من شش سال از عطر شنل صورتی استفاده می کردم و در حال حاضر هم رایحه دوست داشتنی این عطر را خیلی دوست دارم و چند هنگامی که است که از آن استفاده می کنم. بوی این عطر را آنقدر دوست دارم که شاید تا چند سال رایحه محبوبم باشد.

دستکاری صورت ممنوع؟
سارا منجزی: توصیه دیگری که باید به آن توجه کرد و ممکن است بعضی از زن ها کمی از توجه به آن غافل باشند آفتاب هست. آفتاب جهت پوست صورت و بدن مضر است و پیری زودرس می آورد. بنابراین استفاده از کرم های ضد آفتاب متناسب با پوست را در هر شرایطی نباید فراموش کرد و من خودم ترجیح می دهم دور آفتاب گرفتن را خط بکشم و سراغش نروم.

از طرف دیگر به نظر من یک بازیگر نباید به اصطلاح زیاد توی صورتش دست ببرد و بازیگرانی که تغییرات زیادیدر صورت ارزش به وجود می آورند، مسلما نمی شود در خیلی از نقش ها از آنها استفاده کرد. فکر می کنم بعضی عمل های زیبایی، استفاده از ژل و بوتاکس و … باعث می شود ری اکشن های صورت ارزش را از دست بدهند و حرکات صورت ارزش باورپذیر نشود و همین عنوان طبیعتا روی بازی ارزش هم تاثیر می گذارد و نقشی که قرار است بازی کنند جهت بیننده هم قابل باور نخواهد بود.

سارا منجزی یک بازیگر خوش صورت است که به ظاهرش اهمیت می دهد

تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

سبک زندگی من
سارا منجزی: شاید بازیگرها به خاطر شغل ارزش در بعضی از شرایط مجبور باشند مواظبت های بیشتری از خودشان کنند و این به خاطر نقش های مختلفی است که به آنها سپرده می شود. من تلاش می کنم هر لحظه ورزش کنم و درست غذا بخورم و هر لحظه هم یک رژیم غذایی سالم را رعایت کنم. به نظرم پوستس الم و خوب جهت یک بازیگر باید مهم باشد و به همین خاطر من تلاش می کنم پوست صورتم را سلامت نگه دارم و از کرم های پوستی متناسب با پوستم استفاده کنم.

اعتقادم هم در این زمینه این است که باید جهت داشتن پوست صورت خوب پیشگیری کرد و قبل از اینکه پوست دچار مسئله شود از کرم های مناسب استفاده کرد. همچنین من دکتر پوست خوبی گزینش کردم که مشاوره های خوبی جهت داشتن پوست سالم به من می دهد و هر لحظه از راهنمایی های ارزش عالی ترین استفاده را می کنم. همچنین در کنار کرم های متناسب زیاد از ماسک های طبیعی مثل ماسک خیار و عسل جهت پوستم استفاده می کنم که به نظرم تاثیر خیلی خوبی در شادابی پوست صورت و صورت به خصوص زن ها دارد.

تناسب اندام و سلامتی
سارا منجزی: مسلما یک بازیگر باید اندام متناسبی داشته باشد و اندام خوب او در نقش هایی که به او سپرده می شود هم تاثیر دارد. البته ما پوشش اسلامی داریم و شاید بدن بازیگران مان مخصوصا زن ها به آن شکل دیده نشود ولی باید این توصیه را در نظر داشت که پرده سینما و قاب تلویزیون اندام را درشت تر نشان می دهد و هر چقدر که اندام ظریف تری داشته باشی در تصویر بهتر دیده می شوی.

همه این نکات در کنار ورزش کردن و تناسب اندام باعث سلامتی می شود که به نظر من خیلی مهم هست. در واقع رعایت یک رژیم خاص و داشتن تغذیه مناسب در کنار ورزش درست است که تناسب اندام را به همراه می آورد ولی باعث می شود بدن سالمی هم داشته باشیم.

از طرف دیگر در شغل ما اندام متناسب داشتن باعث می شود هنگامی که می خواهی نقش های متفاوت را بازی کنی خودت هم از آمادگی جسمانی که داری لذت ببری. همچنین کارگردان هایی هم که قرار است تو را گزینش کنند با در نظر گرفتن معیارها و شاخصه های نقش، راحت تر سراغت بیایند. راجع به ورزش هم باید بگویم رشته های ورزشی مورد علاقه من تی آرابکس و تنیس و شنا هستند که هر سه رشته را به زن ها توصیه می کنم که حتما در برنامه ارزش قرار دهند و اگر تصمیم دارند سراغ رشته ورزشی خاصی بروند یکی از این سه رشته را گزینش کنند.

تی آرابکس رشته جالب و جذابی است و حتی مربی من می گفت این ورزش به خاطر کشش عضلانی که در بدن به وجود می آورد و باعث انعطاف بدن می شود، قد را هم بلندتر می کند. از نظر من این ورزش خیلی به زن ها جهت داشتن یک اندام ایده آل و درست کمک می کند و حتما به زن هایی کمه این مصاحبه را می خوانند، این ورزش را توصیه می کنم.

شنا هم ورزش بسیار مناسبی است و خودم خیلی سال است که شنا می کنم و این رشته جزو رشته های محبوب من هست. تنیس را هم تقریبا به تازگی شروع کردم و خیل یهم دوستش دارم. این ورزش بسیار کالری سوز است و به عقیده من جهت زن هایی که قصد چربی سوزی دارند کاملا مناسب است چون در عین حال هم به کم کردن وزن ارزش کمک می کند هم یک ورزش سرحال کننده است.

توصیه مهم دیگری که دوست دارم به زن ها داشته باشم نوشیدن آب زیاد در طول روز هست. به نظرم کسانی که ورزش می کنند و کالری می سوزانند چون بدن ارزش زیاد دچار تعریق می شود، حتما به آب کافی نیاز دارند و نباید از آن غافل شوند. به نظرم زن ها باید جهت سالم نگه داشتن بدن ارزش ورزش کنند تا متناسب بمانند و آب کافی هم بنوشند تا پوست صورت ارزش خراب نشود و بدن ارزش هم که طبیعتا باید نیازش با نوشیدن آب تامین شود.

تصاویر سارا منجزی

سارا منجزی پور | تناسب اندام | دوست داشتن | تغذیه مناسب | سارا منجزی | دوست داشتن | تاثیرگذاری | بازیگری | استفاده | بازیگران | بازیگر

عکس های سارا منجزی

عکسهای تازه سارا منجزی

تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

بیوگرافی سارا منجزی

………….

سارا منجزی

تصاویر سارا منجزی

گردآوری : بخش سرگرمی بیتوته

منابع:

ویکی پدیا

ماهنامه دیده بان

واژه های کلیدی: سارا منجزی پور | تناسب اندام | دوست داشتن | تغذیه مناسب | سارا منجزی | دوست داشتن | تاثیرگذاری | بازیگری | استفاده | بازیگران | بازیگر

تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

تصویرهای + سارا منجزی بازیگر قشنگ و آراسته ایرانی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو