در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » توپ صبا وارد دروازه ما نشده بود / مهابادی

توپ صبا وارد دروازه ما نشده بود / مهابادی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی برق شیراز گفت: ناگفته نماند انصافاً تیم صبا هم موقعیت‌های زیادی جهت گل زدن داشت، ولی ما بهتر توانستیم از موقعیت‌های خودمان استفاده کنیم.

توپ صبا وارد دروازه ما نشده بود / مهابادی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی برق شیراز گفت: ناگفته نماند انصافاً تیم صبا هم موقعیت های زیادی جهت گل زدن داشت، ولی ما بهتر توانستیم از موقعیت های خودمان استفاده کنیم.

عبارات مهم : دروازه بان – سرمربی تیم
به گزارش وبسایت نود ، داود مهابادی بعد از بازی فوتبال تیم برق شیراز برابر صبای قم که نتیجه آن ۲ بر یک به نفع برق به آخر رسید، گفت: با توجه به اینکه صبا در چند هفته اخیر توانسته بود نتیجه های خوبی کسب کند، این بازی خیلی سنگین بود.

وی در ادامه گفت: در بازی امروز ما چند بازیکن مهم خودمان را به علت مصدومیت به همراه نداشتیم. جا دارد از سایر بازیکنان که نهایت تلاش خودشان را در بازی کردند تقدیر نمایم.

سرمربی تیم برق شیراز گفت: در نیمه اول کاملاً بازی دست ما بود و این عنوان تا دقیقه ۸۰ بازی ادامه داشت که بعد از آن جهت چند دقیقه توپ و میدان در اختیار صبا قرار گرفت.

مهابادی گفت: ما موقعیت گل های زیادی را در این بازی از دست دادیم، البته ناگفته نماند انصافاً تیم صبا هم موقعیت های زیادی جهت گل زدن داشت، ولی ما بهتر توانستیم از موقعیت های خودمان استفاده کنیم و خدا را شکر که توانستیم پیروز میدان شویم.

وی همچنین در مورد قضاوت داوری این دیدار گفت: در صحنه گلی که صبا از روی ضربه کاشته به ما زد، ما بعد از آخر بازی یک بار دیگر فیلم این صحنه را مرور کردیم. واقعاً توپ صبا وارد دروازه ما نشده بود و داور در این صحنه اشتباه کرد که این عنوان را کارشناسان داوری می توانند نظر خود را دهند.

سرمربی تیم برق شیراز افزود: من واقعاً نمی دانم چگونه داور کنار حدود ۱۰ متر از دروازه ما فاصله داشت، دید یک ضربه کاشته توپ به بدن دروازه بان ما خورده و از روی خط گذشته هست. اگر واقعاً ایشان فاصله ۱۰ متر را بعد از ضربه کاشته آمدند دیدند، واقعاً باید قهرمان دو صد متر دنیا باشد. آخر مگر می شود از فاصله ۱۰ متر آن هم در یک ضربه که یک لحظه به بدن دروازه بان ما خورده چگونه دیده که این توپ از خط دروازه ما عبور کرده است.

وی افزود: البته انصافاً نمی توان از داور وسط و داور کنار دیگر ایرادی گرفت. کارشان خوب بوده و مشکلی هم وجود نداشته هست. درست است ما در چند بازی با توجه به اینکه داور به ضرر ما در صحنه هایی سوت می زند و برعکس این قضیه ما پیروز میدان می شویم، البته با فشاری که بازیکنانم به خود می آورند آن اشتباه را جبران می کنند، ولی امیدوارم دپارتمان داوری نظارت بیشتری بر روی بازی ها داشته باشد.

مهابادی در آخر گفت: جا دارد از مردم خوب شیراز، از حمایتی که از تیم خودشان می کنند تقدیر خاص و قدردانی نمایم. ایکاش مسئولان این استان هم کمی همانند این مردم به خودشان بیایند و نگاهی به این تیم کنند و آن را مورد حمایت قرار دهند.

 

 

توپ صبا وارد دروازه ما نشده بود / مهابادی

واژه های کلیدی: دروازه بان | سرمربی تیم | استفاده | شیراز | سرمربی | داخلی | داود مهابادی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو