گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مدد جباری را سرمربی استقلال می‌کردند، بهتر از شفر بود! / برومند

مدد جباری را سرمربی استقلال می‌کردند، بهتر از شفر بود! / برومند

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان پیشین استقلال اعتقاد دارد که گزینش سرمربی آلمانی استقلال گزینش خوبی نبوده هست.

مدد جباری را سرمربی استقلال می‌کردند، بهتر از شفر بود! / برومند

وبسایت رسمی برنامه نود –  دروازه بان پیشین استقلال اعتقاد دارد که گزینش سرمربی آلمانی استقلال گزینش خوبی نبوده است.

عبارات مهم : دروازه بان – هواداران
به گزارش وبسایت نود ، پرویز برومند راجع به گزینش وینفرد شفر به عنوان سرمربی استقلال اظهار داشت: اصلا گزینش خوبی نبود. اگر خوب بود که ۶ ماهه با او قرارداد نبسته و شرط و شروط نمی گذاشتند. نمی دانم سیاست کلوب را چه کسی اتخاذ می کند، ولی اگر این مربی خوب بود با او قرارداد سه ساله می بستند. فکر نمی کنم با این شرایط شفر بتواند به استقلال کمک کند.

وی افزود: این مربی یک سری حرف هایی زده که مشخص است که از طرف خودش نیست. اینکه آبی باید بالاتر از قرمز باشد یا مجتبی جباری را نمی خواهد، حرف های شفر نیست. مربی باید نادان باشد که بازیکن تکنیکی تیمش را کنار بگذارد. سؤال من این است که اگر قرار به این شرایط بود، آیا این همه پول دادید تا شفر را بیاورید؟

دروازه بان پیشین استقلال با انتقاد از سیاست های کلوب تصرحی کرد: بدترین چیز این است که با دل هواداران بازی شود. تنها نگرانی من، طرفداران تیم استقلال هست. هوادار نباشد، تیم و بازیکن نیستند. هواداران باید به هوش باشند و معنی این کارها را بدانند. اگر شفر مربی خوبی بود، با شرط و شروط قرارداد او را نمی بستند؟ آیا او ارزان ترین قیمت را داده؟ اگر قرار بر آوردن مربی با این شرایط بود، می رفتند دنبال علیرضا منصوریان و از هواداران هم به خاطر نتیجه های معذرت خواهی می کردند.

برومند ادامه داد: شفر ۱۲،۱۳ سال پیش رزومه داشته هست. اگر مدد جباری (تدارکات استقلال) را سرمربی می کردند، بهتر از شفر بود. این حرف ها حمل بر توهین نباشد. مدد خودش بازیکن بوده و یکی از عالی ترین تیم های کشور عزیزمان ایران در سطح محلات را داشته هست. تیم شهید جباری که به نام برادر مدد هست، تیم خوبی بود و اکنون زحمت کش استقلال هست. بحث من سیاست مسئولان استقلال است.

وی در مورد مخالفت رضا افتخاری با بازگشت مجتبی جباری و آمدن فرهاد مجیدی گفت: من در مورد شخص نظر نمی دهم، ولی هر کسی در استقلال تصمیم اشتباهی بگیرد که به هوادار لطمه بزند، نخستین نفری هستم که پشت پرده مردها را می گویم. شفر سال ها پیش در الاهلی مربیگری کرده و دیگر پیشرفتی نداشته هست. اگر او خوب بود، در این سن و سال باید کارشناس بزرگ فوتبال می شد. قصد کوچک کردن شفر را ندارم و امیدوارم با استقلال نتیجه بگیرد، ولی دلم جهت استقلال و هوادارانش می سوزد که با روح، روان، دل و قلب آنها بازی می کنند.

دروازه بان پیشین استقلال تصریح کرد: جای تأسف دارد که مردها یک بار به خاطر نتیجه های تیم و اتفاقات برنامه نود که میلیون ها نفر شاهد آن بودند، عذرخواهی نکردند. یک بار نگفتند ما تیم را به این روز انداختیم. استقلال با همین نفرات مدعی قهرمانی هست، ولی نیاز به مدیریت دارد. استقلال نیاز به هیئت مدیره و مدیرعامل درست و حسابی دارد.

 

 

مدد جباری را سرمربی استقلال می‌کردند، بهتر از شفر بود! / برومند

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: دروازه بان | هواداران | استقلال | هواداران | بازیکن | قرارداد | استقلال | سیاست | هوادار | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو