خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پرسپولیس مدل تازه در حد قهرمانی

پرسپولیس مدل تازه در حد قهرمانی

پرسپولیس همان پرسپولیس فصل قبل هست. با این تفاوت که مدعی‌ها در مسابقه با این تیم کم نیاوردند.

پرسپولیس مدل تازه در حد قهرمانی

وبسایت رسمی برنامه نود – پرسپولیس همان پرسپولیس فصل قبل هست. با این تفاوت که مدعی ها در مسابقه با این تیم کم نیاوردند. 

 به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس در فصل تازه همان راهی را می رود که سال قبل منتهی به قهرمانی شد. پرسپولیس در فصل گذشته تا آخر هفته نهم، نوزده امتیاز گرفته بود. این تیم در نه بازی، سیزده گل زده بود و فقط سه بار دروازه اش باز شد. یعنی تفاوت گل زده و گل خورده پرسپولیس تا این مقطع از فصل عدد ده بود.

در فصل تازه نحوه امتیازگیری پرسپولیس سایه به سایه سال قبل پیش می رود. پرسپولیس لیگ هفدهم را با برد برابر فولاد استارت زد. در ادامه چهار برد و دو تساوی دیگر هم کسب کرد تا هفده امتیازی شود. با این تفاوت که در آخر هفته نهم، یک بازی عقب افتاده با نفت آبادان دارد که هنوز برگزار نکرده هست. یعنی پرسپولیس در هشت بازی هفده امتیاز کسب کرد. این تیم تا همین حالا هم تفاضل گل اش دقیقا عدد ده هست. با این تفاوت که نسبت به فصل قبل، سه گل زیاد زده، سه گل هم زیاد خورده.

پرسپولیس مدل تازه در حد قهرمانی

فقط می ماند بازی عقب افتاده با نفت آبادان. پرسپولیس لیگ قبل در هشت بازی هجده امتیاز کسب کرده بود. یعنی یک امتیاز زیاد از هشت بازی ای که در این فصل برگزار کرده. ولی در هفته نهم برابر استقلال خوزستان متوقف شده است بود و تعداد امتیازاتش به عدد ۱۹ رسیده بود. پرسپولیس در این فصل در هشت بازی ۱۷ امتیاز گرفته. اگر در بازی برابر نفت آبادان پیروز شود، به این معنی است که در آخر نه بازی اول فصل اش یک امتیاز زیاد از سال قبل هم کسب کرده هست. در صورت تساوی و یا حتی شکست هم از آمار سال قبل اش خیلی عقب نمی افتد.

حالا مشخص می شود که پرسپولیس همان راه سال قبل را می رود که منجر به قهرمانی شد. اگر اقتدار تیم مانند قبل به چشم نمی آید به علت حرکت شانه به شانه پارس جنوبی جم و سایر مدعیان با این تیم هست. در کل لیگ پویاتری نسبت به سال قبل داریم که پرسپولیس با آمار سال قبل، صدرنشین مقتدر لیگ نیست و با هر لغزشی احساس خطر می کند.

 

۱۴۰۰۱

پرسپولیس همان پرسپولیس فصل قبل هست. با این تفاوت که مدعی‌ها در مسابقه با این تیم کم نیاوردند.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | آبادان | آبادان | پرسپولیس | داخلی | اختصاصی | لیگ برتر کشور عزیزمان ایران |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو