اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مگر قتل کردیم که روز اول حکم دادند؟ / مهدی کیانی

مگر قتل کردیم که روز اول حکم دادند؟ / مهدی کیانی

کاپیتان تیم تراکتورسازی که این روزها بحث درگیری‌اش با عارف آغاسی حسابی داغ شده، جهت نخستین بار اتفاقات آن روز را نقل کرد.

مگر قتل کردیم که روز اول حکم دادند؟ / مهدی کیانی

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان تیم تراکتورسازی که این روزها بحث درگیری اش با عارف آغاسی حسابی داغ شده، جهت نخستین بار اتفاقات آن روز را نقل کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی کیانی راجع به اتفاقات اخیری که بین او و عارف آغاسی رخ داده، اظهار داشت: اصلاً چیزی نبود که راجع به اش صحبت کنیم، ولی آن قدر بزرگش کردند و جو دادند که نمی دانم دیگر چه بگویم. این داستان اگر آن قدر بزرگ بود که می گویند، کلوب خودش اقدام می کرد. کلوب تراکتورسازی به قدری بزرگ است که اجازه چنین کارهایی را ندهد. من ۱۰ سال است که در فوتبال تبریز هستم. اگر چیزی بود، خودمان آن را حل می کردیم. زخمی شدن دست آغاسی هم یک اتفاق ناخواسته بود. متاسفم که این اتفاق را تا این حد بزرگ کردند.

مگر قتل کردیم که روز اول حکم دادند؟ / مهدی کیانی

وی افزود: فرزند ها بودند و همه دیدند که چه اتفاقی افتاد. تا این لحظه چیزی نگفته بودم، ولی الان جهت نخستین بار می خواهم بگویم که چهارشنبه گذشته چه اتفاقی افتاد. ما داشتیم میوه می خوردیم. دست عارف (آغاسی) زیر چاقو بود که من آن را ندیدم و چاقو را کشیدم و دستش زخمی شد. همان جا داد زد که «چه کار می کنی؟» آنجا فهمیدم که دست عارف را به آن روز انداختم؛ تمام شد و رفت، کل داستان همین بود.

کیانی تصریح کرد: من از این اتفاق ناراحتم؛ ناراحتم که در این شرایط که بازیکن نداریم، یک از خدا بی خبر این اتفاق را بیرون برده هست. امیدوارم او شناسایی شود و تاوان این کارش را بدهد. از آنهایی ناراحتم که ندیده و ندانسته پشت سر یک نفر حرف می زنند. تیم ما جوان هست. ما همه جوره شوخی می کنیم که این فرزند ها از لحاظ معنوی بالا بیایند.

کاپیتان تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در دیدار برابر پارس جنوبی هم دیدید که عارف آغاسی یکی از عالی ترین های ما بود. اگر اتفاقی رخ داده بود، هیچ کدام از ما روحیه و انگیزه نداشتیم، ولی دیدید که خوب بازی کردیم. جهت دشمن شادکن ها متاسفم. کسانی که این حرف ها را می زنند، خانواده و زن و فرزند ندارند.

وی به محرومیت او و عارف آغاسی از سوی کمیته اخلاق اشاره کرد و گفت: می گویند که ما فعلاً محروم هستیم، ولی مگر قتل کردیم؟ طرف قتل می کند و چهار ماه بعد حکمش می دهند، ولی در قضیه ما همان روز حکم دادند. مگر کسی آنجا بود و دید که چه اتفاقی افتاد که به این زودی هم حکم دادند؟

کاپیتان تیم تراکتورسازی که این روزها بحث درگیری‌اش با عارف آغاسی حسابی داغ شده، جهت نخستین بار اتفاقات آن روز را نقل کرد.

کیانی عنوان کرد: من ساکت شدم و راجع به هجمه هایی که علیه من راه افتاد، چیزی نگفتم، ولی آنهایی که من را به آن شکل قضاوت می کنند، شأن و شخصیت خودشان را نشان می دهند. حتماً خودشان این کاره هستند که فکر می کنند همه این کاره اند. من به اضافه تعصب تیمم را دارم و در این شرایط کاری نمی کنم که تراکتورسازی در دردسر بیفتد. همه ما مثل برادریم. آدم جهت دشمنش هم چاقو نمی کشد، چه برسد به رفیق و هم تیمی اش. آن قدر دل و جرأت، معرفت، شهامت و «جگر» دارم که اگر این داستان واقعیت داشت، خودم بگویم، ولی باور کنید همه اینها دروغ است.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | داستان | فرزند | داخلی | تراکتورسازی | مهدی کیانی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو