شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » زدن ۵ گل به الهلال امکان‌پذیر است/ افزایش کنیم، شک نکنید قهرمان آسیا می‌شویم ، برانکو

زدن ۵ گل به الهلال امکان‌پذیر است/ افزایش کنیم، شک نکنید قهرمان آسیا می‌شویم ، برانکو

سرمربی تیم پرسپولیس مدعی شد، در صورت راهیابی به دیدار نهایی مسابقه های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا قهرمان این رقابت‌ها خواهد شد.

زدن 5 گل به الهلال امکان‌پذیر است/ افزایش کنیم، شک نکنید قهرمان آسیا می‌شویم ، برانکو

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم پرسپولیس مدعی شد، در صورت راهیابی به دیدار نهایی مسابقه های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا قهرمان این مسابقه ها خواهد شد.

 

به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس الهلال گفت: فردا بازی مشکل داریم و بازی دوم مان را در نیمه نهایی انجام می دهیم. ما در نیمه اول نتیجه خوبی نگرفتیم و چهار گل خوردیم. ما ادعا داریم که الهلال که جزو تیم های خوب آسیاست را می توانیم شکست دهیم و به فینال برویم.

زدن ۵ گل به الهلال امکان‌پذیر است/ افزایش کنیم، شک نکنید قهرمان آسیا می‌شویم ، برانکو

«الهلالی ها می گویند زدن پنج گل از سوی پرسپولیس غیرممکن هست، ولی هر چیزی در فوتبال ممکن خواهد بود. آیا فکر می کنید بتوانید پنج گل به این تیم بزنید و اگر الهلال به فینال برود می تواند قهرمان شود یا نه»، برانکو در پاسخ به طرح این عنوان خاطر نشان کرد: طبیعی است که کار خیلی مشکل داریم، ولی این ورزش هست. هر چیزی ممکن است و مشابه زیادی هم داریم.

وی همچنین تصریح کرد: الهلال یکی از عالی ترین تیم های آسیاست و اگر فردا به فینال افزایش کند، مطمئنم قهرمان آسیا می شود. با این حال اجازه بدهید ما ادعا کنیم که تیم خوبی داریم و حتی به خودمان این حق را می دهیم که امیدوار باشیم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد که فردا پیروز شویم. الان نتیجه خوبی جهت الهلال به وجود آمده، ولی این امکان وجود دارد که همه چیز عوض کردن کند.

برانکو در تصویر العمل به این سؤال که در ۱۰ سال اخیر هیچ تیمی نتوانسته است به الهلال پنج گل بزند و آنها تیمی هجومی هستند، اظهار داشت: در فوتبال هیچ چیز را نمی توان آینده نگری کرد، ولی هر لحظه نخستین هایی نیز وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تصویر العمل به این سؤال که آیا پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود یا نه، گفت: بله، شما فکر می کنید اگر ما بالا برویم، اتفاقی غیر از این رخ بدهد؟ اگر به فینال برویم، حتماً همین طور خواهد شد.

سرمربی تیم پرسپولیس مدعی شد، در صورت راهیابی به دیدار نهایی مسابقه های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا قهرمان این رقابت‌ها خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگار عمانی مبنی بر اینکه غیبت مهدی طارمی چه تأثیری بر تیم او می گذارد، گفت: طارمی دو سال عالی ترین بازیکن کشور عزیزمان ایران و آقای گل کشور عزیزمان ایران بوده هست. او در لیگ قهرمانان آسیا هم آقای گل بود و غیبتش فقدانی بزرگ هست. احمدزاده هم به علت مصدومیت در اختیار ما نیست، ولی ما فردا با تمام توان نشانه مان را دنبال خواهیم کرد.

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس تا مرحله یک چهارم نهایی با بازیکنان ایرانی پیش رفت و بعد از آن هم کمترین استفاده را از بازیکنان خارجی کرده و این دلگرمی بزرگی است و اینکه پرسپولیس بازی های زیادی را عوض کردن داده و آیا می تواند فردا هم این کار را کند، اظهار داشت: شما اشاره کردید که ما بدون بازیکن خارجی به یک چهارم نهایی آمدیم. این علت بزرگی جهت اعتماد من به بازیکنانم است و این اتحاد و شوق همبستگی آنها را نشان می دهد. ما امیدوار هستیم و این امید را هیچ کس نمی تواند از ما بگیرید. این نیمه نهایی آسیاست و تمام تیم ها با کیفیت بالا در اینجا حضور دارند.

وی راجع به اظهارنظر یک خبرنگار عربستانی مبنی بر اینکه عربستانی ها علاقه زیادی به او دارند و اگر الهلال به فینال افزایش کند همراه این تیم به چین می رود تا در بازی فینال حضور داشته باشد یا نه و اینکه تمام هزینه هایش را نیز می دهند، خاطرنشان کرد: بابت دعوت تان تقدیر می کنم. من مسئولیت زیادی در پرسپولیس دارم و بابت این عنوان نیز تقدیر می کنم، ولی از پرسپولیس هم پول خوبی می گیرم.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | برانکو ایوانکوویچ | سرمربی تیم | پرسپولیس | خبرنگار | قهرمان | فوتبال | خارجی | سرمربی | برانکو | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو