مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » درمان با آب سیب زمینی

درمان با آب سیب زمینی

غالبا از آب سیب زمینی کمتر استفاده می کنیم و آن را دور میریزیم. این مایع پرخاصیت در درمان انواع پرسشها بدن از

درمان با آب سیب زمینی

غالبا از آب سیب زمینی کمتر استفاده می کنیم و آن را دور میریزیم. این مایع پرخاصیت در درمان انواع پرسشها بدن از جمله پرسشها گوارشی و یبوست، ریزش مو، درد مفاصل سالمندان، برطرف آکنه، چربی سوزی و مقابله با تومورهای سرطانی بافایده است.

درمان با آب سیب زمینی

آیا می دانستید آب سیب زمینی حاوی پتاسیم، آهن، فیبر، کلسیم، فسفر، پروتئین، ویتامین های A، B و C است و معلوم شده است بیماری های گوناگونی را درمان می کند؟

سیب زمینی قرن هاست که به عنوان درمانی طبیعی جهت بیماری های متفاوت کاربرد دارد.

آب سیب زمینی فواید آنتی اکسیدانی دارد

آب سیب زمینی جهت درد مفاصل سالمندان بسیار بافایده است لیکن اسید اوریک را از بدن خارج می کند. آب سیب زمینی حاوی آلکالین است که می تواند جهت پیشگیری از سرطان و بیماری های قلبی و عروقی سودمند باشد.

غالبا از آب سیب زمینی کمتر استفاده می کنیم و آن را دور میریزیم. این مایع پرخاصیت در درمان انواع پرسشها بدن از

آب سیب زمینی، کمک زیادی به سیستم گوارش می کند، مانند التیام زخم معده، پرسشها گوارشی و یبوست. آب سیب زمینی، اسیدیته ی معده را تعدیل کرده و دردهای زخم معده را تسکین می دهد. جهت این منظور بهتر است از آب سیب زمینی قرمز استفاده کنید، مخصوصاً سیب زمینی های تازه. خیلی مهم است که آب سیب زمینی قرمز را فوراً بعد از تهیه بنوشید. قبل از تهیه ی آب سیب زمینی، آن ها را خوب بشویید، تمیز کنید و خشک کنید. هرگز از سیب زمینی های سبز یا آن هایی که لکه های سیاه دارند استفاده نکنید چون ممکن است حاوی مواد سمی باشند.

سیب زمینی نسبتاً ارزان قیمت است و مجبور نیستید هزینه ی زیادی صرف خرید آن بکنید. سیب زمینی با پوست، منبع عالی فیبر هست. آب سیب زمینی حاوی درشت مولکول های پیچیده ی نشاسته ای است که منبعی از انرژی جهت نیازهای حیاتی بدن می تواند باشد. زیاد افراد از مصرف سیب زمینی اجتناب می کنند چون دلواپس این هستند که وزنشان زیاد کردن پیدا کند. با این که سیب زمینی بدون تردید حاوی مقادیر قابل توجهی نشاسته هست؛ ولی آن چیزی که در کالری دریافتی تفاوت ایجاد می کند، نحوه تهیه آن هاست. سرخ کردن باعث از دست رفتن تمام ارزش های غذایی آن می شود.

سیب زمینی با پوست اگر بخارپز شود، پروتئین بسیار زیادی داشته و املاح و مواد معدنی قابل توجهی به بدنتان خواهد رساند. چیزی که باعث می شود آب سیب زمینی مقوی باشد، پتاسیم بالای آن هست. آب سیب زمینی علاوه بر پتاسیم، منبع غنی ویتامین B و C نیز هست، ضمناً یک عدد سیب زمینی میانگین می تواند مقادیر زیادی آهن به بدنتان برساند. اگر آب سیب زمینی خام را تهیه کنید تمام این خواص، کیفیتشان بسیار بهتر خواهد شد.

درمان با آب سیب زمینی

فواید آب سیب زمینی جهت پوست

آب سیب زمینی، یک ضدعفونی کننده ی شگفت انگیز جهت پوست مستعد آکنه هست. می توانید یک سیب زمینی خام را به دو نیم کرده و روی ناحیه ی مورد نظر بگذارید. فواید آنتی باکتریال آب سیب زمینی، میکروارگانیسم های مضر پوست را نابود کرده و پوست را درخشان و نیرومند می کند. بعضی از اسیدهای ناپایدار در آب سیب زمینی حتی می توانند تیرگی های پوست را برطرف کرده و رنگ پوست را روشن تر کنند. بافت جای زخم به طور کلی از سلول های مرده تشکیل شده است هست؛ خاصیت اسیدی آب سیب زمینی می تواند به زدودن سلول های مرده کمک کرده و سلول های تازه و نیرومند پوست را نمایان کنند. اگر دچار التهاب پوست یا تیرگی پوست هستید، آب سیب زمینی خام می تواند این بافت ها را اصلاح ببخشد.

فواید آب سیب زمینی جهت معده

تعادل اسید و باز بدن ما معیاری جهت سلامت جسمی ماست. ما باید تغذیه ای داشته باشیم که این تعادل پیوسته حفظ شود. اسیدهای سیب زمینی مانند فسفات یا سولفور ممکن است این سبزی را اسیدی کند ولی سیب زمینی حاوی شاخصه های ضد اسیدی نیز است مانند کلسیم، پتاسیم و سدیم، منیزیم و آهن. از آنجایی که اسیدهای موجود در یک غذا معیاری جهت اسیدی بودن یا توانایی های حل شدنی آن نیستند، می توانیم بگوییم که آب سیب زمینی حاوی اسیدهایی است که می توانند به نابود کردن اسیدهای نیرومند تر معده کمک کنند.

غالبا از آب سیب زمینی کمتر استفاده می کنیم و آن را دور میریزیم. این مایع پرخاصیت در درمان انواع پرسشها بدن از

آب سیب زمینی جهت موهای خشک و خاکستری

ماسک آب سیب زمینی جهت مو بسیار عالی هست. ریزش مو را کنترل می کند و رشد موهای تازه را سریع تر می کند. بعد از استفاده از این ماسک، موهایتان نرم تر و زیباتر خواهند شد.

آب سیب زمینی جهت گوارش و کم کردن وزن

درمان با آب سیب زمینی

آب سیب زمینی جهت آن هایی که تلاش در چربی سوزی دارند بسیار بافایده هست. استفاده ی منظم از آن، توانایی های گوارشی تان را تقویت می کند. هر روز صبح قبل از صبحانه یا عصر، آب سیب زمینی بنوشید. این کار به روند کم کردن وزنتان کمک می کند. می توانید کمی عسل هم به آن اضافه کنید.

آب سیب زمینی و توقف رشد سلول های سرطانی

آیا فرمول آب سیب زمینی می تواند با رشد تومورهای سرطانی مبارزه کند؟ بله آب سیب زمینی این قدرت را دارد که با تومورهای بدخیم بجنگد. آب سیب زمینی شاخصه های قابل توجهی دارد که رشد سلول های سرطانی را متوقف می کند. فواید آنتی باکتریال آب سیب زمینی ممکن است توجیه این توانایی آن باشد.

تبیان،

واژه های کلیدی: سیب زمینی | سیب زمینی | استفاده | درمان ان | بیماری | درمانی | آب سیب زمینی | خواص آب سیب زمینی

درمان با آب سیب زمینی

درمان با آب سیب زمینی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو