هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دروازه بانی که عجایب هفتگانه را در خود دارد

دروازه بانی که عجایب هفتگانه را در خود دارد

دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان که هشتمین فصل حضور در مسابقه های لیگ برتر را تجربه می کند، آخر موفق شد برابر آبی پوشان تهرانی کلین شیت کند.

دروازه بانی که عجایب هفتگانه را در خود دارد

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان که هشتمین فصل حضور در مسابقه های لیگ برتر را تجربه می کند، آخر موفق شد برابر آبی پوشان تهرانی کلین شیت کند.

به گزارش وب سایت نود، حامد لک بعد از هشت سال حضور در بالاترین سطح مسابقه های باشگاهی ایران، همچنان سختى ها و آسانى ها هایی دارد؛ فراز و فرودهایی که آمار جالب و البته عجیبی جهت او در پی داشته هست. حامد لک روزها و بازی های پرنوسانی را پشت سر گذاشته و این آمار عملکردی پرنوسان تنها به مهارت های فنی او خلاصه نمی شود، بلکه رفتارها و اعتراضات لک در میدان باعث شده است تا او به دفعات با اخطار داور جریمه شود. به بهانه نخستین کلین شیت لک در برابر استقلال و همچنین اخطاری که در هفته نهم برابر این تیم از داور دریافت کرد، نگاهی به شرایط حامد لک در لیگ شانزدهم و فصل جاری خواهیم داشت.

نمره ۲۰ جهت دیکته نانوشته

دروازه بانی که عجایب هفتگانه را در خود دارد

در بعضی مقاطع حامد لک چنان درخششی داشت که از گزینه های قابل توجه جهت حضور در تیم ملی و سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ بود، و بعضی اوقات هم آنچنان نمایش ضعیفی داشته که به عنوان مثال بعضی او را از عوامل مهم در قهرمان نشدن تراکتورسازی در لیگ چهاردهم می دانند. حامد لک در مجموع ۱۱ بار در برابر استقلال به میدان رفته هست؛ تا پیش از بازی هفته گذشته فولاد خوزستان با استقلال، وی در ۱۰ تقابل با آبی پوشان هرگز نتوانسته بود دروازه خود را بسته نگه دارد. بنابراین حامد لک در این هفته، جهت نخستین بار در برابر استقلال توانست کلین شیت کند. البته گفتنی است که حامد لک در روزی موفق شد نخستین کلین شیت خود را در برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران را رقم بزند که در این بازی آبی پوشان اصلاً نمایش خوبی ارائه نکرده و با کم دقتی در زدن ضربات آخر، در طول ۹۰ دقیقه اصلاً ضربه درون چارچوب نداشتند.

آمار و عملکرد به شدت سینوسی

لک در مسابقه های این فصل لیگ برتر در هشت بازی در ترکیب تیم فولاد خوزستان به میدان رفته و توانسته در ۳ بازی دروازه تیمش را بسته نگه دارد. ولی در فصل گذشته، در کل بازی های نیم فصل اول که لک جهت صبا بازی می کرد، فقط ۳ بازی کلین شیت کرد که این آمار تقریباً ضعیفی هست. سایپا در نیم فصل دوم جهت تقویت تیمش حامد لک را به خدمت گرفت ولی انگار دروازه بان تازه سایپا شخصی به جز لک بود لیکن در نیم فصل دوم علاوه بر اینکه میانگین امتیازی تیم سایپا با حضور لک به میزان ۴/۰ زیاد کردن یافت، بلکه در نیم فصل دوم در ۹ بازی نارنجی پوشان کلین شیت کرد تا کمک بزرگی جهت این تیم جدیدش باشد.

دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان که هشتمین فصل حضور در مسابقه های لیگ برتر را تجربه می کند، آخر موفق شد برابر آبی پوشان تهرانی کلین شیت کند.

عادتی به نام اخطار گرفتن

نکته دیگر در مورد حامد لک اینکه تعداد اخطارهای این دروازه بان نسبتاً زیاد هست؛ او در ۳۳ بازی خود از فصل گذشته تا مسابقه های امسال، ۱۰ کارت زرد گرفته هست. در فصل جاری حامد لک تا کنون چهار بار از داوران کارت زرد دریافت کرده و دیدار با صنعت نفت آبادان را به خاطر محرومیت از دست داد تا از ابتدای فصل گذشته تا کنون دومین بازی را به خاطر محرومیت در ترکیب تیمش نباشد. علاوه بر این، حامد لک یک اخطار هم در بازی جام حذفی گرفت. بنابراین، حامد لک در ۳۲ بازی لیگ برتر و یک بازی جام حذفی که به میدان رفته، ۱۱ کارت زرد از داور گرفته است.

اخطارهای بی خطر و بدون محرومیت

به جز اخطاری که حامد لک در جام حذفی گرفت، این دروازه بان به خاطر سایر اخطارها باید حداقل ۳ بازی محروم شود ولی این اتفاق رخ نداده و لک فقط دو بازی را در ترکیب تیمش غایب بود. علت این امر آن است که لک در نیم فصل اول لیگ شانزدهم در ترکیب تیم صبا دو کارت زرد گرفت، ولی بعد از انتقال به سایپا در نیم فصل دوم، اخطارهای او در تیم جدیدش محاسبه نشد و در واقع او در بدو ورودش به سایپا، بازیکنی بدون اخطار بود. او در سایپا هم یک بازی به علت سه کارته شدن محروم بود؛ حامد لک دیدار حساس برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته ۲۴ لیگ شانزدهم در دیدار با استقلال غایب بود. بعد از آن لک در ادامه بازیها باز هم یک اخطار دیگر گرفت ولی با اتمام بازی های لیگ شانزدهم، و این اخطار هم جهت او پاک شد.

علت اخطار گرفتن لک

نکته دیگر در مورد اخطارهای حامد لک این است که دروازه بان این فصل فولاد خوزستان ۱۰ بار به خاطر اتلاف وقت و اعتراض به داور اخطار گرفته و تنها یک بار به علت اشتباه با کارت زرد داور جریمه شده است است که این اخطار هم در دیدار برابر گسترش فولاد در فصل جاری بود.

دروازه بانی که عجایب هفتگانه را در خود دارد

 

 

 

 

دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان که هشتمین فصل حضور در مسابقه های لیگ برتر را تجربه می کند، آخر موفق شد برابر آبی پوشان تهرانی کلین شیت کند.

۲۰۸۱

واژه های کلیدی: دیدار با صنعت نفت آبادان | فولاد خوزستان | دروازه بان | استقلال | مسابقه | استقلال | ایران | اخطار

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو