هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به گروسیان گفتم من هم از این غلط های کرده‌ام/ در نیم‌فصل متحول می‌شویم ، ایرانپوریان

به گروسیان گفتم من هم از این غلط های کرده‌ام/ در نیم‌فصل متحول می‌شویم ، ایرانپوریان

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت که هواداران این تیم، شرایط خاص تراکتورسازان را بهتر از خودِ او درک می‌کنند.

به گروسیان گفتم من هم از این غلط های کرده‌ام/ در نیم‌فصل متحول می‌شویم ، ایرانپوریان

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت که هواداران این تیم، شرایط خاص تراکتورسازان را بهتر از خودِ او درک می کنند.

عبارات مهم : تراکتورسازی – هواداران
به گزارش وبسایت نود ، محمد ایرانپوریان بعد از شکست ۲ بر یک تیمش برابر پیکان، راجع به عملکرد بازیکنان جوان تراکتورسازی اظهار داشت: این جوانان در بازی قبلی برابر پارس جنوبی، شایستگی های خود را اثبات کردند، ولی این اتفاقات جهت من که بازیکن باتجربه تیم هستم هم رخ داده هست. آنها نباید به این اتفاقات فکر کنند.

وی در ادامه افزود: در آخر نیم فصل، بازیکنان جدیدی جذب می کنیم و تیم متحول می شود. مطمئناً این بازیکنان جوان تأثیرگذار هم در نیم فصل دوم به تیم ما کمک خواهند کرد.

مدافع تیم تراکتورسازی راجع به ناراحتی هواداران از نتیجه های ضعیف تراکتورسازان در این فصل گفت: خود آنها شرایط حساس تیم را زیاد از من درک کرده اند. از همه آنها عذرخواهی می کنم و دست ارزش را می بوسم. شرمنده آنها شدیم و نتوانستیم نتیجه قابل قبولی بگیریم. چون از تبریز یا پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تشویق ما به ورزشگاه آمده بودند و جهت مان سنگ تمام گذاشتند. ما هم باید پخته تر عمل کنیم تا نتیجه های خوبی کسب کنیم.

ایرانپوریان در پاسخ به این پرسش که بعد از گل به خودی فرزین گروسیان، چه توصیه ای را به او گوشزد کرده هست، تصریح کرد: فقط به او گفتم من هم جوان بوده ام و از این اتفاقات جهت من هم افتاده هست. از زمانی که به تراکتورسازی آمدم، خیلی از این غلط های مرتکب شده است ام.

 

۲۰۲۰

به گروسیان گفتم من هم از این غلط های کرده‌ام/ در نیم‌فصل متحول می‌شویم ، ایرانپوریان

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | هواداران | ورزشگاه | بازیکنان | تشویق | تبریز | ایران | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو