خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تقلا جهت سقوط یا بقا , روندی که در این تیم سردرگم و بی ثبات تکرار می شود

تقلا جهت سقوط یا بقا , روندی که در این تیم سردرگم و بی ثبات تکرار می شود

در نخستین بازی که در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد همزمان با نخستین حضور علیرضا مرزبان روی نیمکت سیاه جامگان برگزار شد، تیم میزبان برابر حریف آبادانی خود شکست خورد.

تقلا جهت سقوط یا بقا , روندی که در این تیم سردرگم و بی ثبات تکرار می شود

وبسایت رسمی برنامه نود – در نخستین بازی که در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد همزمان با نخستین حضور علیرضا مرزبان روی نیمکت سیاه جامگان برگزار شد، تیم میزبان برابر حریف آبادانی خود شکست خورد.

به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد در نخستین دیدار رسمی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می شد، به مصاف صنعت نفت آبادان رفت. در این بازی علیرضا مرزبان مربی تازه سیاه جامگان جهت نخستین بار روی نیمکت این تیم نشست ولی او هم نتوانست طلسم نتیجه های ضعیف این تیم را بشکند و کار خود را در لیگ برتر با باخت شروع کرد. مرزبان در بدو بازگشت به لیگ برتر، دهمین شکست خود در تاریخ این رقابتها را تجربه کرد تا روزهای سخت تری در تیم جدیدش در انتظار او باشد.

شکست برابر صنعت نفت باعث شد تا سیاه جامگان آمارهای منفی را به لحاظ نتیجه گیری جهت خود ثبت کند. سیاه جامگان چهارمین بازی متوالی را هم شکست خورد تا به ضعیف ترین رکورد خودش در لیگ برتر برسد؛ این تیم پیشتر در نیم فصل دوم لیگ برتر پانزدهم در چهار بازی متوالی شکست خورده بود و حالا بار دیگر با شکست خانگی برابر صنعت نفت آبادان به این حدنصاب رسید.

تقلا جهت سقوط یا بقا , روندی که در این تیم سردرگم و بی ثبات تکرار می شود

پس از گل دقیقه ۸۶ میرهانی هاشمی بازیکن سیاه جامگان به تیم تراکتورسازی در هفته ششم، این تیم مشهدی دیگر موفق به گلزنی نشده هست. بنابراین، حدنصاب بیشترین دقایق بدون گل زده در لیگ هفدهم در اختیار سیاه جامگان هست؛ البته این رکورد ضعیف می تواند در هفته های بعدی افزیش یابد که شرایط این تیم را وخیم تر خواهد کرد.

البته همه پرسشها سیاه جامگان به عدم گلزنی و عملکرد بد خط حمله این تیم خلاصه نمی شود؛ بلکه این تیم در خط دفاعی هم ضعف هایی دارد و همین مسئله موجب شده است تا در همه بازیها دروازه این تیم باز شود. سیاه جامگان مشهد تنها تیم بدون کلین شیت لیگ برتر هفدهم است. سیاه جامگان در سه بازی خانگی اخیر نه گلی به ثمر رسانده و نه امتیازی کسب کرده هست. این تیم در سه بازی آخر خود در منزل شکست خورده و همچنین ۲۹۲ دقیقه از آخرین گل زده این تیم در منزل می گذرد. 

تیمی که در هر دو دوره قبلی لیگ برتر تا هفته دهم، به دو پیروزی دست یافته بود، در مسابقه های این فصل تنها یک برد به دست آورده که در هفته دوم در یک بازی خارج از منزل جهت این تیم به دست آمده و در هشت بازی بعدی در کسب پیروزی ناتوان بوده هست. البته این آمار جهت سیاه جامگان ضعیف ترین آمار لیگ برتری این تیم نیست لیکن آنها در هر دو دوره قبلی در دو مقطع، ۱۱ بازی بدون برد را هم پشت سر گذاشته هست. تنها تیمی که هنوز در حسرت کسب پیروزی در بازی های خانگی به سر می برد، اکنون با ۷ امتیاز در رده ماقبل جدول واقع شده است است که این رتبه بدترین جایگاه این تیم تا آخر هفته های دهم در لیگ برتر به حساب می آید.

در نخستین بازی که در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد همزمان با نخستین حضور علیرضا مرزبان روی نیمکت سیاه جامگان برگزار شد، تیم میزبان برابر حریف آبادانی خود شکست خورد.

 

 

 

 

۲۰۸۱

واژه های کلیدی: تیم فوتبال سیاه جامگان | سیاه جامگان | شکست خورده | ورزشگاه | پیروزی | آبادان | نیمکت | آبادان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو