شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هر چه سنش بیش، گل هایش زیاد , حکایت مهاجم پدیده مشهد

هر چه سنش بیش، گل هایش زیاد , حکایت مهاجم پدیده مشهد

محمد قاضی که در ابتدای لیگ هفدهم به پدیده مشهد پیوست، یکی از عالی ترین خریدهای این تیم به حساب می آید.

هر چه سنش بیش، گل هایش زیاد , حکایت مهاجم پدیده مشهد

وبسایت رسمی برنامه نود – محمد قاضی که در ابتدای لیگ هفدهم به پدیده مشهد پیوست، یکی از عالی ترین خریدهای این تیم به حساب می آید و در امر گلزنی عملکرد دور از انتظاری داشته هست. پنالتی که قاضی در بازی با ذوب آهن از دست داد، تنها نقطه منفی در عملکرد قاضی در فصل جاری است. 

به گزارش وب سایت نود، محمد قاضی مهاجم ۳۲ ساله تیم فوتبال پدیده مشهد در هفته های اخیر بازی های خوب و مؤثری جهت تیمش انجام داده و گل های حساسی را هم جهت تیمش به ثمر رسانده هست. قاضی در بازی روز گذشته برابر سپیدرود رشت هفتمین گل خود را در فصل جاری به ثمر رساند تا مجموع گل های زده او در تاریخ لیگ برتر به ۶۳ برسد. قاضی که تا قبل از لیگ شانزدهم هرگز بیش از ۷ گل در یک فصل به ثمر نرسانده بود، فصل گذشته ۱۲ گل جهت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران زد و در این فصل هم در یک سوم بازی های فصل ۷ گل به ثمر رسانده هست. اگر قاضی به همین روند ادامه داده و بتواند سطح آمادگی خود را حفظ کند، قطعاً عالی ترین فصل فوتبالی اش از نظر تعداد گل های زده را در پدیده مشهد سپری خواهد کرد. قاضی تا پیش از لیگ شانزدهم، هرگز تا هفته دهم نتوانسته بود بیش از ۳ گل به ثمر برساند، ولی در این دو فصل عملکرد او به طور چشمگیری پیشرفت کرده و در فصل گذشته در ۱۰ بازی نخست توانست ۶ گل جهت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بزند؛ عمکلرد او حتی در این فصل بهتر شد و بعد از ۱۰ هفته، با ۷ گل زده در صدر جدول گلزنان برتر قرار گرفته است.

 

هر چه سنش بیش، گل هایش زیاد , حکایت مهاجم پدیده مشهد

گلزنی های قاضی در هفته های اخیر، او را در آستانه رسیدن و یا حتی جابجایی یک رکورد بسیار مهم قرار داده هست. محمد قاضی از هفته پنجم به بعد، در شش دیدار متوالی دروازه حریفان را باز کرده و تنها یک بازی تا رسیدن به رکورد لیگ برتر فاصله دارد. قاضی در صورت گلزنی در هفته یازدهم برابر فولاد خوزستان به رکورد ساسان انصاری مهاجم فصل پیش فولاد، یعنی گلزنی در هفت بازی متوالی، خواهد رسید. البته رکورد گلزنی در بازی های متوالی در تاریخ کلوب های کشور مربوط به پیش از شروع لیگ برتر است که نادر دست نشان بازیکن نساجی مازندران در ۸ بازی متوالی ۹ گل به ثمر رسانده بود.

قاضی ۱۲ بار جهت تیم ملی به میدان رفته و از آخرین حضورش در تیم ملی حدود پنج سال می گذرد؛ یعنی روزهایی که در ذوب آهن و بعد از آن در پرسپولیس توپ می زد و آمار گلزنی او به مراتب کمتر از یکی دو فصل اخیر بود. گرچه قاضی هم خوب گل می زند و هم مؤثر بازی می کند، ولی با توجه به سن و سالش و همچنین مهاجمان بسیار آماده و تراز اول تیم ملی، امید چندانی به همراهی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ ندارد.

 

 

محمد قاضی که در ابتدای لیگ هفدهم به پدیده مشهد پیوست، یکی از عالی ترین خریدهای این تیم به حساب می آید.

 

۲۰۸۱

واژه های کلیدی: تیم فوتبال پدیده | فولاد خوزستان | ساسان انصاری | روز گذشته | تاریخ | ایران |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو