حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلال نیاز به وحدت و آشتی ملی دارد/ پرسشها سرخابی‌ها تا زمانی که شخصی نشوند، حل نمی‌شود ، افشارزاده

استقلال نیاز به وحدت و آشتی ملی دارد/ پرسشها سرخابی‌ها تا زمانی که شخصی نشوند، حل نمی‌شود ، افشارزاده

وبسایت رسمی برنامه نود – دبیرکل سابق کمیته ملی المپیک، گفت: سرمربی استقلال گزینش شده است و به نظر می‌رسد استقلال به یک همبستگی رسیده هست. این کلوب

استقلال نیاز به وحدت و آشتی ملی دارد/ پرسشها سرخابی‌ها تا زمانی که شخصی نشوند، حل نمی‌شود ، افشارزاده

وبسایت رسمی برنامه نود –  دبیرکل سابق کمیته ملی المپیک، گفت: سرمربی استقلال گزینش شده است و به نظر می رسد استقلال به یک همبستگی رسیده هست. این کلوب نیاز به وحدت و آشتی ملی دارد تا همه کار خود را راحت انجام دهند.

عبارات مهم : برنامه ریزی – استقلال
به گزارش وبسایت نود ،بهرام افشارزاده در مورد فرا رسیدن هفته ورزش، گفت: در وهله شروع هفته تربیت بدنی و ورزش را  به جامعه ورزش و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تبریک می گویم. امیدوارم هفته پرکاری جهت ورزش باشد و شاهد موفقیت های ورزش در عرصه های بین المللی باشیم.

وی در مورد اینکه آیا اخبار دنیای فوتبال را پیگیری می کند، اظهار داشت: از فوتبال بی خبر نیستیم. فوتبال یک ورزش همه گیر است همه مردم نتیجه های این رشته را دنبال می کنند.

مدیرعامل سابق استقلال در مورد اینکه از شرایط این تیم آیا با خبر هست، تصریح کرد: استقلال هم کار خود را دنبال می کند. سرمربی این تیم گزینش شده است و به نظر می رسد استقلال به یک همبستگی رسیده هست. این کلوب نیاز به وحدت و آشتی ملی دارد تا همه راحت کار خود را انجام دهند. استقلال یک کلوب بزرگ است و امیدوارم روز به روز شرایط این تیم بهتر شود. سرمربی تازه نیاز به وقت دارد تا از بازیکنان و تیم به آشنایی برسد. با توجه به شناختی که از بازیکنان دارم و خیلی از آنها را خودم جذب کردم تیم با وحدت و اتحاد می تواند به موفقیت برسد.

افشارزاده در پاسخ به این پرسش که  تا به حال سابقه نداشته استقلال در این جایگاه قرار بگیرد، عنوان کرد: این اتفاق هست. امیدوارم در مسابقه های آینده بتواند  به شرایط خوبی برسد. البته چند بازیکن استقلال هم مصدوم شدند و در مقطعی از فصل در اختیار تیم نبودند. شاید فکر کنید در یک بازی گروهی غیبت یکی دو نفر مهم نباشد ولی اینطور نیست. هنگامی که دو سه بازیکن کلیدی از ترکیب خارج شوند تاثیر خود را روی تیم می گذارد و تیم افت می کند و نفرات دیگر تحت تاثیر قرار می گیرند.

وی در مورد اینکه سالهاست از شخصی سازی صحبت می شود ولی تاکنون این اتفاق نیوفتاده هست، اظهار داشت: وزیر ورزش به دنبال انجام این کار هست. این اتفاق باید به صورت عملی رخ دهد و صحبت در مورد آن دردی را دوا نمی کند. هنگامی که مسائل  مالی پیش می آید تیم دچار تنش می شود. کلوب بدهی هایی دارد که باید اوضاع آن مشخص شود. بدهی مالیاتی باید حل شود. مسئله این دو کلوب عدم شخصی بودن است الان تیم ها با اسپانسر اداره می شوند. ممکن است اسپانسر یک روز پول بدهد و یک روز پول ندهد. یا در این کار تاخیر بیاندازد. اگر این کلوب ها با یک مکانیزم از پیش طراحی شده است شخصی شوند و برنامه ریزی مناسبی صورت بگیرد عالی ترین راه جهت رسیدن این دو کلوب بزرگ کشور به روزهای خوب است تا از پرسشها آینده نگری نشده جلوگیری شود.

دبیرکل سابق کمیته المپیک در مورد اینکه وقت او هم بحث شخصی سازی وجود داشت، عنوان کرد: بله در آن مقطع این عنوان مطرح شد و حتی خریدارها هم عضویت کردند ولی نمی دانم  آیا یک مرتبه همه چیز در این مورد ساکت شد و دیگری حرفی نزدند. حتی خریداران به حساب اداره شخصی سازی پول هم ریختند. سلطانی فر دنبال شخصی سازی است و امیدوارم با علاقمندی که او دارد و این کار انجام شود.

وی در مورد اینکه گفته می شود افرادی سیاسی علاقه ای به شخصی شدن این دو کلوب ندارند، گفت: خیر. سیاسیون اعتقاد دارند که این کار باید انجام شود آیا که هر روز شکایت بازیکن در خارج از کشور، پرسشها مالیاتی و … گریبان این دو کلوب را می گیرد. هنگامی که یک بازیکن به مراجع بین المللی شکایت می کند این مسئله فدراسیون و هر دو کلوب را زیر ذره بین قرار می دهد. حیف است این دو کلوب زیر پرسش بروند. شخصی سازی کار بزرگی است و نیاز به برنامه ریزی دارد. باید پرسشها آینده را آینده نگری کنند تا شرایط بدتر از الان نشود.

افشارزاده در مورد اینکه آیا وقت مدیریت او افراد سیاسی دخالتی در کار نمی کرند، گفت:  اعتقاد دارم ورزش نباید سیاسی شود. ورزش سیاسی شود دچار آسیب می شود. امیدوارم در آینده شاهد باشیم که کار سیاسی در ورزش انجام نمی شود.

وی در پاسخ به این پرسش که این حرفش نشان می دهد در وقت او دخالت سیاسی بوده هست، تصریح کرد: نمی تو انیم ورزش را از سیاست جدا کنیم. در بعضی موارد این مسئله بوده هست. افراد سیاسی که به ورزش ورود کردند دلشان می خواست کار به نحو مطلوب انجام شود. شاید گاهی به خوبی برنامه ریزی نیمی شد یا به پرسشها عدیده برخورد می کردند. اگر کار ورزش را به دست مسئولان گذشته و پیشکسوتان و خادمین و عاشقان این کار بسپاریم نتیجه بهتر خواهد بود آیا که آنها درد و زبان یکدیگر را به خوبی می فهمند.

 

 

استقلال نیاز به وحدت و آشتی ملی دارد/ پرسشها سرخابی‌ها تا زمانی که شخصی نشوند، حل نمی‌شود ، افشارزاده

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | استقلال | بازیکنان | فوتبال | برنامه | بازیکن | المپیک | سیاسیون | سیاسی | سرمربی | المپیک

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو