عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم و تصمیم داور درست بود / والی

هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم و تصمیم داور درست بود / والی

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: با محمد عباس‌زاده فاصله داشتم و هیچ برخوردی بین ما به وجود نیامد. تصمیم داور در نگرفتن پنالتی درست بود.

هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم و تصمیم داور درست بود / والی

وبسایت رسمی برنامه نود –  کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: با محمد عباس زاده فاصله داشتم و هیچ برخوردی بین ما به وجود نیامد. تصمیم داور در نگرفتن پنالتی درست بود.

عبارات مهم : فولاد خوزستان – هواداران
به گزارش وبسایت نود ،ایوب والی در مورد صحنه ای که بین او و محمد عباس زاده به وجود آمد و طی آن داور ابتدا اعلام پنالتی کرد ولی نظر خود را برگرداند و دستور به ادامه بازی داد، گفت: این صحنه را هر کسی در تلوزیون نگاه کند فکر می کند پنالتی اتفاق افتاده ولی من نزدیک به عباس زاده هم نبودم. در اهواز یک دوربین زیاد نیست و آن دوربین هم یک کیلومتر با  زمین فاصله دارد. ای کاش دوربینی پشت دروازه یا بغل زمین وجود داشت تا این صحنه را شکار می کرد. هیچ برخوردی با عباس زاده نداشتم به همین علت دیوانه شدم و به شدت اعتراض می کردم. هیچ برخوردی با عباس زاده نداشتم.  هر کسی صحنه را از دوربین بالا ببیند فکر می کند پنالتی شده است ولی خدا شاهد است پنالتی رخ نداد.

وی درمورد اینکه سایپا هایی اعتقاد دارند داور قصد داشته آنها را بازنده کند، افزود: ای کاش یک دوربین روبرو و پشت سرمان بود تا نشان دهد فاصله داشتیم. هیچ برخوردی نداشتیم و حتی نزدیک او نبودم. موقع تکل پایم را جمع کردم. متاسفانه زاویه دوربین باعث خطای دید می شود. جهت داور موقع اعتراض قسم خوردم و همین الان هم قسم می خوردم برخوردی اتفاق نیوفتاده است.

والی در مورد اینکه آیا عباس زاده شبیه سازی کرده هست، اظهار داشت: بله صد در صد همین طور است.

وی در مورد دو تساوی اخیر فولاد، گفت: در برابر استقلال در ورزشگاه ازادی به تساوی رسیدیم. آن مسابقه بسیار سخت بود. نباید گل می خوردیم. در بخش دفاع خوب بودیم ولی در حمله نتوانستیم کاری کنیم. در بازی دیروز سایپا بسیار خوب کار کرد. اگر آنها در تمام مسابقه های اینطور عمل کنند تا رده اول و دوم بالا بیایند. بازی های قبلی این تیم را دیدم. سایپا دیروز خیلی نیرومند بودند. البته می شد از فضای پشت مدافعان این تیم استفاده کرد. در بازی دیروز هر دو تیم وقت های بسیار خوبی داشتند.

کاپیتان تراکتورسازی در رابطه با بازی برابر پدیده در هفته یازدهم، گفت: پدیده برابر سپیدرود شکست خورد ولی آنها هم جزو تیم های خوب هستند. ما هم می خواهیم جزو تیم های خوب باشیم. گاهی کار دفاعی می کنیم. این قسمتی از بازی هست. بعضی دوستان از ما اعتقاد می کنند ومی گویند آیا خیلی دفاع می کنید. این جزوی از بازی است ولی ما در تمام مسابقه های به دنبال کسب پیروزی هستیم. نفت آبادان را در آن جو شکست دادیم و این نشان می دهد که می توانیم پدیده را هم ببریم. اوضاع بازیکنان در هر روز تفاوت دارد و نمی توانیم از الان آینده نگری داشته باشیم.

والی در مورد اینکه سید سیروس پورموسی اعلام کرده تیمش جهت موفقیت نیاز به تقویت دارد، گفت: تیمی که به دنبال نتیجه و کسب سهمیه است باید بازیکن جذب کند. تیم ما امسال خیلی جوان هست. با این عنوان موافق هستم. اگر به دنبال سهمیه و کسب نتیجه هستیم باید خودمان را تقویت کنیم.

وی در آخر گفت: از هوادارن تیم مان و آنهایی که صبر و حوصله زیادی دارند تقدیر می کنم. یک بخش از هواداران ما صبر و حوصله ندارند. دوست دارم این بخش از هوااداران اصلا به ورزشگاه نیایند. اگر قرار است عجولانه تصمیم بگیرند به ورزشگاه نیایند بهتر هست. کسی باید بیاید که حتی در موقع شکست تیم را تشویق کند. بخشی از هواداران ما این شرایط را دارند و گرنه سایر هواداران با حوصله هستند و تیم را هر لحظه مورد حمایت قرار می دهند.

 

 

هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم و تصمیم داور درست بود / والی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: فولاد خوزستان | هواداران | ورزشگاه | مسابقه | دوربین | دوربین | داخلی | فولاد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو