یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم + مشاهده موجودی عجیب در جنگل های آمریکا

فیلم + مشاهده موجودی عجیب در جنگل های آمریکا

کشاورز اهل کالیفرنیا با کمک گوشی خود توانست از موجودات پاگنده تصویر تهیه کند.

فیلم + مشاهده موجودی عجیب در جنگل های آمریکا

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ یک کشاورز اهل کالیفرنیای آمریکا مدعی است توانسته تصویری از موجوداتی عجیب موسوم به پاگنده تهیه کند. بنا به ادعای جفری گونزالز آنها چند پاگنده بودند که در حال حمل یک خوک به داخل جنگل بودند. او این عکسها را با استفاده از گوشی تلفن همراه خود گرفته است.

جفری در گفتگو با یکی از شبکه‌های محلی آمریکا گفت او شش موجود هیولا را دیده است که به داخل جنگل می دویدند. او در این خصوص گفت: “ابتدا پنج موجود غول پیکر را دیدم که به دنبال کامیون من می دویدند. همچنین موجود دیگری که شبیه آنها بود و قد بسیار بلندی داشت خوکی را روی شانه اش گذاشته بود و به دنبال آنها می دوید. سپس آنها به یکدیگر پیوستند و همگی وارد جنگل شدند.”

فیلم + مشاهده موجودی عجیب در جنگل های آمریکا

این پنجمین گزارش از مشاهده موجودی عجیب و هیولا مانند در منطقه فرسنو شرقی کالیفرنیا هست. پنج سال پیش نیز یک زن ادعا کرده بود پسرانش موجودی هیولا مانند را در نزدیکی محل سکونتشان دیده اند. بعد از آن نیز یک مرد مدعی شد در محدوده همان منطقه چند موجود عجیب که شمایلی مانند میمون داشتند دیده هست.

این در حالی است که چندی پیش ویدئوی منتشر شد که گفته می شد یک پاگنده را در حالی که پشت درختی پنهان شده است است نشان می‌دهد. همچنین تصویری از یک موجود عجیب در جنگل منتشر شد که به دوربین عکاس خیره شده است بود.

گفتنی هست؛ با وجود گسترش تکنولوژی و علیرغم ابنکه بشر به ابزارهای پیشرفته ای مجهز شده است هست، هنوز تلاش‌ها جهت به دام انداختن این موجود عجیب ناموفق بوده است.

کد ویدیو

انتهای پیام/

کشاورز اهل کالیفرنیا با کمک گوشی خود توانست از موجودات پاگنده تصویر تهیه کند.

مشاهده چند پاگنده در جنگل های آمریکا

واژه های کلیدی: موجود عجیب | مشاهده | تصویری | آمریکا | پاگنده | نزدیکی | پاگنده واقعی | کالیفرنیای آمریکا

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو