هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » آینده دنیا از زبان مدیر عامل شرکت بنز

آینده دنیا از زبان مدیر عامل شرکت بنز

دیتر زیچه مدیر عامل شرکت خودروسازی بنز در صحبت اخیری که داشت اعلام کرد ۸۰ درصد رفت و آمدهای شهری در آینده از بین بردن خواهد شد.

آینده دنیا از زبان مدیر عامل شرکت بنز

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ ديتر زيچه مدیر عامل شرکت مرسدس بنز در صحبت اخیرش آینده جالبی را جهت رقبای خود تصور کرد و مهمترین رقیب شرکت بنز را فوت و مالیات و نرم افزارهای موبایلی دانست.

زيچه در صحبت که در ۱۱ مارس امسال داشت عنوان کرد: “امروزه رقبای شرکت بنز، شرکت‌های خودروسازی نیستند بلکه اپل، گوگل و سیسکو و امثال اینها رقیبان مهم ما محسوب می شوند؛ شرکت اوبر که در واقعیت صاحب یک ماشین هم نیست و از آن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تاکسیرانی یاد می‌شود تمام موفقیت خود را مدیون یک نرم‌افزار هست. ما خودروها را آماده می‌کنیم و در اختیار سایر شرکت‌ها قرار می‌دهیم، ولی در آینده این اوضاع به طور کلی دستخوش تغییرات خواهد شد”.

وی در ادامه در مورد آینده نگری آینده می گوید:

“آنچه که می توانم از آینده نزدیک آینده نگری کنم کاهش ۸۰ درصدی حمل و نقل است که شرکت Watson با ارایه یک نرم افزار تشخیصی مناسب، با دقت کامل به کمک پزشکان در تشخیص انواع سرطان می تواند بیاید.

آینده دنیا از زبان مدیر عامل شرکت بنز

با این اوصاف انسان در آینده درگیر آلایندگی خودروها نخواهد بود و وقت بیشتری را جهت تفریح و اواقات فراغت اختصاص خواهد داد؛ آیا که با از بین بردن ۸۰درصدی حمل و نقل ترافیکی وجود نخواهد داشت تا وقت ما را به بطالت تلف کند.

در نتیجه شرکت های بیمه ای به دو علت در آینده‌ای که کم کردن ۸۰ درصدی حمل و نقل را شاهد خواهیم بود به ورشکستگی خواهند رسید. اول به خاطر کم کردن فعالیت‌ها در حمل و نقل و دوم پیش‌بینی دقیق هوش مصنوعی از آینده و اتفاق‌های پیش‌آمده، انسان را کمتر نیازمند به بیمه خواهد کرد.

همچنین هوش های مصنوعی در کنار سیستم های اطلاعاتی تازه می‌توانند به کشاورزان در ارائه اطلاعات بادقت ۹۹درصدی در مصرف آب کمک کنند تا کشاورزی مدرن جایگزین کشاورزی پر هزینه سنتی شود.

پول دیجیتالی یا اطلاعات جای اسکناس‌های و سکه‌های امروزی را می گیرد که در نتیجه پول دیجیتالی در آینده می تواند نقش مهم ارزی دنیا را بازی کند.

دیتر زیچه مدیر عامل شرکت خودروسازی بنز در صحبت اخیری که داشت اعلام کرد ۸۰ درصد رفت و آمدهای شهری در آینده از بین بردن خواهد شد.

و در آخر به نظرم گردشگری تنها کسب و کار فیزیکی است که در آینده رشد خواهد کرد”.

انتهای پیام/

رقیبان مهم شرکت بنز چه کسانی هستند؟

واژه های کلیدی: هوش مصنوعی | افزارهای | کشاورزی | اطلاعات | ورشکستگی | اطلاعات | افزار | فعالیت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو