امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » امروز آخرين مهلت تسويه مانده حساب سهام عدالت

امروز آخرين مهلت تسويه مانده حساب سهام عدالت

بررسی آمارها نشان می‌دهد شمار زیادی از مشمولان سهام عدالت تا کنون مانده بدهی اقساط سهام تخصیصی خود را با دولت تسویه نکرده اند.

امروز آخرين مهلت تسويه مانده حساب سهام عدالت

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، مشمولان اجازه دارند در صورت میل به با پرداخت نقدی و تسویه اقساط خود، سقف مبلغ سهامداری‌شان را تا مبلغ یک میلیون تومان بالا ببرند و در آینده از سود سهام بر مبنای یک میلیون تومان برخوردار شوند.

حالا این پرسش مطرح می‌شود که چنانچه بعضی مشمولان تا پایان مهرماه جاری تمایلی به پرداخت نقدی و یکجای مانده ارزش سهام تخصیصی تسویه نشده خود نداشته باشند چه اتفاقی جهت سهام عدالت آنها خواهد افتاد؟

این عنوان که چه میزان از سهام هر مشمول به طور قطعی متعلق به خود وی است و چه میزان از سهام را در صورت پرداخت نمودن معادل ارزش باقی مانده تسویه نشده مالک خواهد شد در صورتحساب اوضاع دارایی مشمول قابل مشاهده است که جهت اطلاع از آن مورد نیاز است افراد به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند.

گفتنی است در جهت پرداخت مانده ارزش سهام مشمولان، نه تنها تسویه و پرداخت باقی مانده ارزش سهام تخصیصی اختیاری است بلکه سقف مبلغ قابل پرداخت نیز به اختیار و گزینش مشمولان است.

امروز آخرين مهلت تسويه مانده حساب سهام عدالت

بنابراین مشمولان سهام عدالت می توانند جهت تسویه نقدی باقی مانده ارزش سهام عدالت تخصیصی تسویه نشده خود، تا آخر مهر ماه به هر مبلغی که میل به دارند تا سقف یک میلیون تومان پرداخت نقدی داشته باشند و الزامی نیست که سقف مبلغ سهامداری خود را حتما به معادل مبلغ یک میلیون تومان زیاد کردن دهند.

بررسی آمارها نشان می‌دهد در حالیکه امروز آخرين مهلت تسويه مانده حساب سهام عدالت است ولی شمار زیادی از مشمولان سهام عدالت تا کنون مانده بدهی اقساط سهام تخصیصی خود را با دولت تسویه نکرده اند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سامانه سهام عدالت | سهام عدالت | میلیون | اخبار اقتصادی | سهام عدالت | مشمولان |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو