آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ورمزیار نقش اول بزن بهادرها ، جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی تهران

ورمزیار نقش اول بزن بهادرها ، جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی تهران

عصر پنجشنبه گذشته تیم های جوانان استقلال و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در چارچوب رقابتهای جوانان پایتخت کشور عزیزمان ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود استقلال آخر یافت.

ورمزیار نقش اول بزن بهادرها ، جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی تهران

وبسایت رسمی برنامه نود – عصر پنجشنبه گذشته تیم های جوانان استقلال و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در چارچوب رقابتهای جوانان پایتخت کشور عزیزمان ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود استقلال آخر یافت.

به گزارش وب سایت نود،  در آخر بازی اتفاقات حاشیه ای و جنجالی عجیبی رخ داد که حتی به درگیری فیزیکی و کتک کاری شدید میان چند نفر از اطرافیان و همراهان دو تیم انجامید.
غلامحسن علیمحمدلو که پسرش مهاجم تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران است و در دقیقه ۹۲تک گل تیم نفت را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند با سایت نود تماس گرفت. پسر او که گل زده بود به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او راجع به وقایع عصر پنجشنبه می گوید: پسرم بعد از اینکه به تیم استقلال گل می زند طبق یک روال طبیعی خوش حالی می کند و در همان لحظه از روی سکوها یک نفر به او فحاشی می کند. پسرم که تصور می کرده شخص معترض از طرفداران تیم استقلال است بدون توجه به او به کارش ادامه می دهد تا اینکه بعد از آخر بازی صادق ورمزیار مدیر آکادمی استقلال رضا را صدا می زند و پسرم هم به سمت او می رود و به محض اینکه به وی نزدیک می شود صادق ورمزیار یک سیلی محکم به گوش پسرم می زند و به او می گوید که تو خیلی فرزند ای! من فرزند جنوب شهرم و پیشکسوت استقلال هستم. من تو را از فوتبال محو می کنم و حرفهای دیگری که همراه با ترساندن بوده هست.

عبارات مهم : مهاجم تیم – استقلال
در همان لحظه چند نفر از بازیکنان و اطرافیان و همراهان استقلال هم به جانبداری از ورمزیار به پسرم حمله می کنند و او را به شدت کتک می زنند که اگر پادرمیانی حسن مددی مربی جوانان نفت نبود شاید فاجعه تلخی هم به خاطر این حرکت ناشایست ورمزیار رخ می داد.
پدر رضا علیمحمدلو در ادامه می گوید: من این ماجرا را با جدیت پیگیری می کنم و امروز هم از صادق ورمزیار شکایت خواهم کرد. او بدون هیچ دلیلی پسرم را کتک زده و باید به حکم قانون تاوان کار اشتباهش را بدهد.این آقا به جای اینکه الگوی نسل جوان باشد خودش وارد معرکه می شود و جنجال درست می کند. مدیریت کلوب استقلال هم اگر با او برخورد نکند باید پاسخگو باشد.
در همین باره حسن مددی سرمربی تیم جوانان نفت نیز ماجرای درگیری و کتک کاری آخر بازی را چنین نقل می کند: دقیقه ۹۲وقتی داور جهت ما پنالتی گرفت صادق ورمزیار از روی سکوها به شدت به داور اعتراض کرد. مهاجم تیم ما رضا علیمحمدلو هنگامی که پنالتی را گل کرد به خوش حالی پرداخت و در حالیکه بازی رو به آخر بود اعتراض ورمزیار و اطرافیانش همچنان ادامه داشت. مهاجم تیم ما هم هنگامی که با اعتراض شدید آنها مواجه شد به آنها گفت پنالتی درست بوده هست. در همان جا یک درگیری لفظی رخ داد که من دخالت کردم و ختم بخیر شد. بعد از لحظاتی داور سوت آخر را زد و در حالیکه مهاجم تیم ما داشت زمین را ترک می کرد مدیر آکادمی استقلال به سمت او رفت و یک سیلی محکم به گوش بازیکن ما زد و بلافاصله چند نفر از اطرافیان او هم به علیمحمدلو حمله کردند و درگیری شدیدی رخ داد. من به عنوان مربی تیم جوانان نفت واقعا از آقای ورمزیار دلخورم. چون حتی اگر بازیکن من مقصر باشد او نباید چنین برخوردی با یک بازیکن جوانان بکند. ورمزیار پیشکسوت کلوب استقلال است و انتظار می رود که خودش جهت بقیه الگو باشد. اگر پدر بازیکن ما و یا بستگان او در استادیوم بودند و به جانبداری از رضا وارد درگیری می شدند معلوم نبود چه فاجعه ای رخ دهد. باید بپذیریم که یک اتفاق تلخ به همین سادگی رخ می دهد و ممکن است حتی سلامت و جان یک بازیکن جوان به مخاطره بیفتد. به هر حال این حرکت ورمزیار به دور از جوانمردی و انصاف بود که خودش و چند نفر دیگر به یک فرزند تیم جوانان حمله کنند و او را کتک بزنند. کمیته انضباطی به خاطر این حرکت ناشایست باید با آنها برخورد کند.

ورمزیار نقش اول بزن بهادرها ، جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی تهران

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: مهاجم تیم | استقلال | بازیکنان | جوانان | بازیکن | اعتراض | فرزند | ایران

ورمزیار نقش اول بزن بهادرها ، جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی تهران

ورمزیار نقش اول بزن بهادرها ، جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی تهران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو