ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بعد از گلی که زدیم تا آخر بازی استرس زیادی داشتیم / کلانتری

بعد از گلی که زدیم تا آخر بازی استرس زیادی داشتیم / کلانتری

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فجر شهید سپاسی گفت:‌ هم شرکت ورزش استان و هم هیأت فوتبال استان همه به خوبی می‌دانند که چمن ورزشگاه حافظیه مناسب برگزاری مسابقه های نیست.

بعد از گلی که زدیم تا آخر بازی استرس زیادی داشتیم / کلانتری

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فجر شهید سپاسی گفت: هم شرکت ورزش استان و هم هیأت فوتبال استان همه به خوبی می دانند که چمن ورزشگاه حافظیه مناسب برگزاری مسابقه های نیست.

عبارات مهم : ورزشگاه – استفاده
به گزارش وبسایت نود ، علی کلانتری  بعد از پیروزی یک بر صفر فجر شهید سپاسی شیراز برابر راه آهن گفت: بازی خیلی خوبی بود حتی با توجه به اینکه راه آهن ۴ امتیاز با پایین جدول فاصله داشت ولی تیمی خوب و دونده و سرحال بود.

وی در ادامه افزود: ما در کل موقعیت های خوبی چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم داشتیم. البته ناگفته نماند راه آهن هم موقعیت هایی روی دروازه ما ایجاد کرد. من خدا را شاکرم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی حساس را بگیریم.

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی گفت: با توجه به اینکه ما ۳ امتیاز این بازی حساس را گرفتیم ولی به خوبی نتوانستیم از موقعیت های خود استفاده کنیم و این پیروزی با همت و تلاش بازیکنان مان به دست آمد که جا دارد از آنها تقدیر کنم.

کلانتری گفت: ۳ امتیاز این دیدار واقعاً در این موقعیتی که فجرسپاسی دارد برایش بسیار مهم و حیاتی بود. البته این بازی نقاط مثبت و منفی خوبی داشت. منظور از نقاط منفی این است که بازیکنانم موقعیت های زیادی از دست دادند و اگر همین موقعیت ها را توانسته بودند به خوبی استفاده کنند الان نتیجه چیز دیگری بود. شما می دانید همین موقعیت ها و گل ها می تواند در آخر فصل جهت هر تیمی بافایده باشد. ما بعد از گلی که زدیم تا آخر بازی استرس زیادی داشتیم به این علت که یک گل حاشیه امنی جهت هیچ تیمی نیست و ان شاءالله ما باید روی این نقاط ضعف خود که گلزنی ضعیفی در بازی ها داریم زیاد کار کنیم و بتوان آن را جهت بازی های آینده برطرف کنیم.

وی در پاسخ به سؤالی که مدیرعامل فجر سپاسی مدعی بود که از این بعد بازی های فجر در پارس جنوبی جم برگزار می شود و چرا  این بازی در حافظیه برگزار شد، گفت: من اطلاعی از این عنوان ندارم و در این تصمیمات نه دخیل هستم و نه دخالت می کنم کار من در رابطه با کارهای فنی تیم است و کار مدیریتی را مسئولان کلوب انجام می دهند.

کلانتری همچنین در پاسخ به سؤالی که آیا ورزشگاه حافظیه مناسب بازی های فجر است یا خیر، و آیا در ورزشگاه دستغیب این بازی ها برگزار نمی شود، اظهار داشت: هیچ کس راضی نیست. هم شرکت ورزش استان و هم هیأت فوتبال استان همه به خوبی می دانند که چمن ورزشگاه حافظیه مناسب برگزاری مسابقه های نیست. عنوان ورزشگاه دستغیب هم شرکت لیگ اجازه بازی نمی دهد به این علت که این ورزشگاه یکسری پرسشها دارد و تا آنها برطرف نشود شرکت لیگ اجازه برگزاری هیچ مسابقه ای را در دستغیب نمی دهد.

 

 

بعد از گلی که زدیم تا آخر بازی استرس زیادی داشتیم / کلانتری

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: ورزشگاه | استفاده | مسابقه | برگزاری | داخلی | فجرسپاسی | ایوب کلانتری |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو