امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مهمترین دستاور ما نظر مثبت به تیم ملی نوجوانان است / چمنیان

مهمترین دستاور ما نظر مثبت به تیم ملی نوجوانان است / چمنیان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم نوجوانان کشور عزیزمان ایران گفت: بااهمیت ترین مساله نظر مثبتی است که نسبت به تیم ملی نوجوانان در کشورمان پدیده آمده،

مهمترین دستاور ما نظر مثبت به تیم ملی نوجوانان است / چمنیان

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم نوجوانان کشور عزیزمان ایران گفت: بااهمیت ترین مساله نظر مثبتی است که نسبت به تیم ملی نوجوانان در کشورمان پدیده آمده، این ها یک نسل هستند که می توانند آینده فوتبال کشور عزیزمان ایران را بسازند، این عالی ترین دستاورد ماست.

عبارات مهم : تیم ملی نوجوانان – فدراسیون فوتبال
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،عباس چمنیان در نشست خبری بعد از بازی برابر اسپانیا راجع به این بازی عنوان کرد: ابتدا به تیم اسپانیا بابت صعودش به جمع ۴ تیم تبریک می گویم. خوشحالم که این وقت جهت تیم کشور عزیزمان ایران پدید آمد که ۵ بازی در جام جهانی انجام دهد.این وقت خوبی جهت بازیکنان ما بود که جهت آینده درس بگیرند.می دانم نشانه فیفا از برگزاری جام جهانی توسعه فوتبال جهت آینده است.۲۴ تیمی که در اینجا بودند در پیروزی ها و شکست هایشان درس گرفتند. همانطور که من دیروز گفتم به اینجا آمدیم تا درس بگیریم.

وی ادامه داد: بازی امروز را خوب شروع نکردیم. از تیم اسپانیا خوب توپ گیری کردیم ولی نتوانستیم در ۲۰ دقیقه آغازین مسابقه در حمله خوب کار کنیم و متاسفانه در این وقت گل خوردیم که این عنوان کارمان را سخت کرد. نباید فراموش کنیم که اسپانیا تیم بسیار خوبی است و اینکه فرزند های ما تا آخر بازی تلاش کردند نقطه امیدوارکننده ای هست. مسئله ما در این بازی،ارتباط میان خط دفاع و حمله مان بود.

سرمربی تیم نوجوانان کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: اینجا می خواهم به مردم کشور عزیزمان ایران بگویم که کلیه اعضای تیم تمام تلاش خود را کردند.ما از لحظه اول ورودمان به هند تلاش کردیم که با همه توان به میدان برویم و خوش حالی به مردم عزیز کشور عزیزمان ایران هدیه کنیم.از مردم کشور عزیزمان ایران تقاضا دارم اگر کم و کاستی در کارمان بوده بر ما ببخشند.

وی راجع به تعویض های کشور عزیزمان ایران گفت: تعویض های ما در این بازی تعویض های تهاجمی بودند.فکر می کنم بعد از این تعویض ها بهتر شدیم.نتیجه اش هم یک گل و چند وقت بود.گل دوم اسپانیا کمی معادلات ما را به هم ریخت.

سرمربی تیم نوجوانان کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه عالی ترین اتفاق جهت وی بعد از حضور در جام جهانی چه بود اظهار داشت: بااهمیت ترین مساله نظر مثبتی است که نسبت به این تیم در کشورمان پدیده آمده هست. این ها یک نسل هستند که می توانند آینده فوتبال کشور عزیزمان ایران را بسازند.این عالی ترین دستاورد ماست.
وی راجع به استراتژی تیم کشور عزیزمان ایران در این مسابقه های گفت: ما بر اساس توانایی هایی که داریم استراتژی تیم را گزینش می کنیم.امروز در اجرای استراتژی مان مسئله داشتیم.البته اسپانیا هم در استراتزی ما خوب عمل کرد.
چمنیان راجع به غیبت یونس دلفی در این بازی گفت: واقعیت فوتبال است که یک بازیکن ممکن است غایب باشد.ما یاد گرفته ایم به جای ناراحتی از غیبت یک بازیکن به فکر بازیکن جانشین باشیم.من هم نمی خواهم بهانه بیاورم.این واقعیت فوتبال است.

 

۲۰۲۰

مهمترین دستاور ما نظر مثبت به تیم ملی نوجوانان است / چمنیان

واژه های کلیدی: تیم ملی نوجوانان | فدراسیون فوتبال | جام جهانی | سرمربی تیم | اسپانیا | نوجوانان | بازیکنان | استراتژی | فوتبال | بازیکن | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو