نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » دفاع ضرغامی از کسی که به علت پرسشها امنیتی بازداشت شده است بود

دفاع ضرغامی از کسی که به علت پرسشها امنیتی بازداشت شده است بود

عزت الله ضرغامی منتشر شدن پستی در رابطه با ضرورت اصلاح فرایند های امنیتی، پیج اینستاگرام خود را به روزرسانی کرد.

دفاع ضرغامی از کسی که به علت پرسشها امنیتی بازداشت شده است بود

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در پیج اینستاگرام خود پستی را در خصوص افرادی که به وسیله سازمان‌های امنیتی دستگیر و بعد آن آزاد شدند، اختصاص داد و با تاکید بر اعاده حیثت به آنها عنوان کرد: پیشنهاد می‌کنم مجلس شورای اسلامی با قید فوریت ماده واحده‌ای در این خصوص تصویب کند.

عبارات مهم : شورای عالی انقلاب فرهنگی – مجلس شورای اسلامی
ضرغامی نوشت:
ضرورت اصلاح فرایندهای امنیتی! شرکت های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی مسئولیت و نقش برجسته و بی‌بدیلی در برقراری آرامش و امنیت کشور و آحاد مردم به عهده دارند. به همه آنها خسته نباشید می‌گویم.

به روان پاک همه شهدای آنان به خاص شهید حسن عشوری ، نخستین شهید وزارت اطلاعات در مقابله با تروریست های تکفیری درود می فرستم.
دستگاه های امنیتی جهت انجام ذاتی ماموریت های خود موظف به جلب و بازجویی از افراد مظنون هستند که این اقدام باید با حکم قاضی و رعایت شئون اسلامی ، اخلاقی و انسانی صورت گیرد.

طبیعی است که اگر در این فرآیند از افراد مظنون برطرف اتهام شد باید از آنان عذرخواهی شود و اگر در حاشیه دستگیری، اخبار و شایعاتی علیه آنان ایجاد شده است باشد ، صراحتا به وسیله دستگاه‌های مربوطه تکذیب شود. این حداقل انتظار معقول از دستگاههای امنیتی در نظام جمهوری اسلامی است.
متاسفانه به مواردی برمی خوریم که علیرغم ضایعات معنوی و جسمی به بازداشت شدگان و برطرف اتهام کامل از آنان در یک پروسه زمانی طولانی هیچ گونه تلاشی جهت اعاده حیثیت از آنان صورت نمی‌گیرد.

پیشنهاد می کنم مجلس شورای اسلامی با قید فوریت ماده واحده‌ای در این خصوص تصویب کند.

به عنوان مثال مدیر مرکز ارتباطات و اطلاعات و تبلیغات ریاست جمهوری به عنوان مظنون در ارتباط با همکاری با سایت های ضد انقلاب خارجی دستگیر و مدتی بازجویی می شود.

سرکار زن طاهره قیومی سابقه روشنی در کشور دارد. او که از دو بیماری سخت نیز زحمت می‌برد ، بعد از طی مراحل متفاوت آزاد می شود.
همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی هم به این نتیجه رسیدند که ایشان بی گناه است ولی هیچ کس حاضر نیست این بی‌گناهی را مکتوب کند که او بتواند به حیات طبیعی و ادامه خدمت خود برگردد.

دفتر ریاست جمهوری هم در این زمینه مقصر است و او را در بدترین شرایط تنها گذاشته است.
ای کاش حمایت‌ها ای که از بعضی متهمان وابسته به آنان می‌شود از این مدیران بی اعتبار هم صورت می‌گرفت.
نظام جمهوری اسلامی زنده و پر قدرت است و توان ترمیم ضایعات را دارد. نظارت عمومی و امر به معروف و نهی از منکر هم خط قرمز ندارد.

انتهای پیام/

دفاع ضرغامی از کسی که به علت پرسشها امنیتی بازداشت شده است بود

واژه های کلیدی: شورای عالی انقلاب فرهنگی | مجلس شورای اسلامی | عزت الله ضرغامی | ریاست جمهوری | اطلاعات | دستگاه | اطلاعات | طبیعی | ضرغامی | اسلامی

دفاع ضرغامی از کسی که به علت پرسشها امنیتی بازداشت شده است بود

دفاع ضرغامی از کسی که به علت پرسشها امنیتی بازداشت شده است بود

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو