هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » مرگ دردناک نوزاد ۲ ماهه با یک بی احتیاطی ساده

مرگ دردناک نوزاد ۲ ماهه با یک بی احتیاطی ساده

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی زرند گفت: مهم‌ترین عواملی که می‌توانند به ضربه مغزی منتهی شوند، زمین خوردن، تصادفات رانندگی و وارد آمدن ضربه به سر به

مرگ دردناک نوزاد 2 ماهه با یک بی احتیاطی ساده

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زرند گفت: بااهمیت ترین عواملی که می توانند به ضربه مغزی منتهی شوند، زمین خوردن، تصادفات رانندگی و وارد آمدن ضربه به سر به وسیله جسمی سخت از عواملی است که می تواند به ضربه مغزی منتهی شود.

اصابت ساعت دیواری به سر نوزاد ۲ ماهه

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زرند گفت: شب گذشته بر اثر بی احتیاطی و اصابت ساعت دیواری به سر نوزاد ۲ ماهه زرندی این نوزاد جان خود را از دست داد. «اکبر یزدان پناه» با اشاره به این که در این اتفاق بر اثر بی احتیاطی نوزاد جان خود را از دست داده هست، اظهار کرد: دیشب خواهر نوزاد ۲ ماهه با پرت کردن ساعت دیواری به سمت نوزاد و برخورد ساعت با سر نوزاد باعث ضربه مغزی نوزاد شده است است.

عبارات مهم : ساعت دیواری – بیمارستان
وی تصریح کرد: در ساعت ۲۱ شب گذشته بعد از اطلاع رسانی خانواده این نوزاد دو ماهه بابت این حادثه، مأمورین مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زرند به محل اتفاق رسیده و نوزاد را به بیمارستان امام علی(ع) زرند انتقال یافته کردند و بعد از انجام کارها مورد نیاز مشخص شد که نوزاد ضربه مغزی شده است است.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زرند خاطرنشان کرد: به علت این که نوزاد جان خود را هنگامی که به بیمارستان انتقال یافته شده است بود از دست داده بود شرایط اهدا اعضای بدن این نوزاد دوماهه فراهم نبوده است.

یزدان پناه با اشاره به این که بعضی از این آسیب ها از دید والدین خطرناک نیست ولی بعضی از آن ها مانند ضرباتی که به سر وارد می شوند می تواند موجب ضربه مغزی شود، خاطرنشان کرد: خانواده ها جهت جلوگیری از عوارض مغزی باید نکات ایمنی را رعایت و از علائم ضربه مغزی در کودکان مطلع باشند و بدانند که چه زمانی باید به دکتر مراجعه کنند.

وی با اشاره به بااهمیت ترین عواملی که می توانند به ضربه مغزی منتهی شوند، ادامه داد: زمین خوردن، تصادفات رانندگی و وارد آمدن ضربه به سر به وسیله جسمی سخت از عواملی است که می تواند به ضربه مغزی منتهی شود.

مرگ دردناک نوزاد ۲ ماهه با یک بی احتیاطی ساده

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: ساعت دیواری | بیمارستان | زمین خوردن | خانواده | تصادفات | پزشکی | نوزاد | حوادث | انتقال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو