اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » ترسیم دو قطبی تحریم – امنیت ، ترساندن تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

ترسیم دو قطبی تحریم – امنیت ، ترساندن تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

سردار جلالی در نشست خبری صبح امروز(دوشنبه) با رسانه ها به تشریح ترساندن ها علیه کشورمان پرداخت.

ترسیم دو قطبی تحریم - امنیت ، ترساندن تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سردار جلالی مدیر سازمان پدافند غیرعامل کشور صبحگاه امروز در نشستی خبری با رسانه ها به بیان برنامه های این شرکت به مناسبت هفته پدافند غیر عامل پرداخت.

پس از تشریح برنامه سردار جلالی به بیان خطراتی که اکنون کشور را ترساندن می کند و همچنین کارها متقابل این شرکت پرداخت و گفت:

یکی از وظایف پدافند غیر عامل پایش و آینده نگری خطرات و تهدیدات هست. با توجه به رویکرد دولت آمریکا از طرف این کشور با تهدیدی مرکب مواجه هستیم و نیاز به تلاش جدی جهت مقابله با آن احساس می شود.

ترسیم دو قطبی تحریم – امنیت ، ترساندن تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

مهمترین بخش تهدیدهای آمریکا در حوزه اقتصاد هست، آمریکایی‌ها تصور می کند در این حوزه میتوانند بر ما اثر منفی بگذارند ، بر این اساس باید یک طرح دفاع اقتصادی جهت بدترین شرایط ممکن در نظر بگیریم که باید زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی باشد.

سردار جلالی ادامه داد: حوزه دوم ترساندن های آمریکا عنوان سایبری است که با توجه به صحبت ترامپ احتمالا آفندی (تهاجمی) باشد؛ در نتیجه به یک طرح دفاع سایبری نیازمندیم، جهت مثال در حوزه هایی مانند اینترنت اشیاء باید ضمن بهره مندی از مزایای این عرصه متوجه خطرات گسترده این فضا هم باشیم تا متضرر نشویم.

برای مثال در عنوان خودکشی دو نوجوان دختر اصفهانی اگر میزان دسترسی و نظارت حاکمیتی در اینترنت و سرورهای اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به حد کافی باشد امکان جلوگیری از این اتفاقات جهت حاکمیت فراهم خواهد بود.

مدیر شرکت پدافند غیر عامل اظهار داشت؛ در حوزه زیستی دچار یک سردرگمی علمی هستیم و جامعه نخبگان ما باید یک نقشه جامع پدافند زیستی را قبول کند تا بتوانیم به نتیجه مورد نیاز برسیم. در این بخش نیاز است که در کنار شاخصه های مثبت تهدیدات هم دیده شود که در این عرصه نیاز به تعامل زیاد بین دست اندرکاران است.

سردار جلالی در نشست خبری صبح امروز(دوشنبه) با رسانه ها به تشریح ترساندن ها علیه کشورمان پرداخت.

جلالی در ادامه به بحث تهدیدات علیه زیرساخت ها پرداخت و گفت: با هوشمند شدن زیر ساخت های شهری ، ترساندن های سایبری نیز زیاد مطرح می شود، که جهت توسعه این زیر ساخت ها نیازمند رگولاتوری و تهیه قوانین مورد نیاز هستیم نت بتوان بر این هوشمند سازی نظارت کرد

وی در ادامه با اشاره به سطح تهدیدها علیه کشور ادامه داد: با مقایسه ترساندن ها علیه کشور عزیزمان ایران و سطح امنیت کشور با دیگر کشورها در حال حاضر همانطور که ترساندن ها بسیار زیاد است سطح امنیت هم رضایت بخش است.

جواب قاطع مردم به ترامپ در مقابله با ترساندن سپاه به عنوان مهمترین نهاد امنیت ملی

رئیس شرکت پدافند غیر عامل به بخش دیگری از سخنان ترامپ اشاره کرد و گفت: ترساندن دیگر ترامپ نشانه قرار دادن نهاد امنیت ملی ما یعنی سپاه پاسداران بود تا دو قطبی تحریم _امنیت را جهت مردم کشورمان ترسیم کند و سپاه را عامل تحریم شدن معرفی کند . که البته بیش از ۳ میلیون نفر از مردم در اینترنت با ارائه یک دیپلماسی مردمی جواب او را دادند که خود نشان از وحدت ملی ما دارد.

سردار جلالی در آخر به رشد علمی بسیار خوب حوزه پدافند غیرعامل در کشور اشاره کرد و گفت: ما در ۸/۸ /۸۸ انجمن علمی پدافند غیر عامل را در کشور تاسیس کردیم و توانسته‌ایم طی ۳ سال متوالی رتبه الف تولید علم را کسب کنیم. انجمن علمی ما ۱۴ شعبه در استان‌های متفاوت دارد که به صورت مردم‌نهاد اداره شده است است و تاکنون توانسته‌ 7 هزار نفر را آموزش دهد و در کنار برگزاری دو رزمایش ، ۱۵ جلد کتاب را نیز به چاپ برساند.

انتهای پیام/

تشریح ترساندن ها علیه کشور به وسیله مدیر شرکت پدافند غیرعامل کشور

واژه های کلیدی: پدافند غیرعامل کشور | اینترنت | آمریکایی | اقتصاد | آمریکا | تهدیدات | اقتصادی | امنیت | مقابله | سایبری

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو