برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از پله‌های ورزشگاه که پایین رفتم پرسپولیس گل زد/ عابدزاده گفت پدر ما را درآوردی! ، نوری

از پله‌های ورزشگاه که پایین رفتم پرسپولیس گل زد/ عابدزاده گفت پدر ما را درآوردی! ، نوری

پیشکسوت و عضو کمیته فنی کلوب استقلال روایت جالبی از دربی‌هایی دارد که جهت آبی‌پوشان پایتخت به میدان رفته هست.

از پله‌های ورزشگاه که پایین رفتم پرسپولیس گل زد/ عابدزاده گفت پدر ما را درآوردی! ، نوری

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت و عضو کمیته فنی کلوب استقلال روایت جالبی از دربی هایی دارد که جهت آبی پوشان پایتخت به میدان رفته است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمد نوری راجع به دربی هشتادوپنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران که روز پنجشنبه برگزار می شود، اظهار داشت: با توجه به نمایشی که از استقلال برابر نساجی قائمشهر دیدم، این تیم روند رو به رشدی داشت و بازیکنان سرحال تر از قبل بودند. مشخص است وینفرد شفر به خوبی روی پرسشها بدنی و تاکتیکی کار کرده است و این نوید را می دهم که استقلال بتواند پنجشنبه بازی خوبی در دربی انجام دهد.

وی افزود: شفر خیلی خوب روی پرسشها معنوی – روانی تیم هم کار کرده و همان طور که گفتم شرایط استقلال بهتر شده است هست. احتمال تساوی در دربی هشتادوپنجم زیاد هست، ولی امیدوارم برنده دربی استقلال باشد.

از پله‌های ورزشگاه که پایین رفتم پرسپولیس گل زد/ عابدزاده گفت پدر ما را درآوردی! ، نوری

عضو کمیته فنی کلوب استقلال در مورد دربی سال ۷۵ که با اخراج او همراه بود، گفت: دقیقه ۸۵ بود که داور من را به ناحق اخراج کرد. جمال شریف داور آن بازی، کفه ترازوی سوت هایش را به سمت پرسپولیس برده بود. من در کورس با مهدی مهدوی کیا که شانه به شانه هم بودیم، قرار داشتم که داور اشتباه اعلام کرد و کارت قرمز نشان داد! هنگامی که قصد داشتم از زمین خارج شوم، احمدرضا عابدزاده از دور آمد سمت من و گفت که خوشحالم بیرون می روی، چون پدر ما را در آوردی! او گفت خیال مان راحت شد و الان گل می زنیم. هنگامی که از پله های ورزشگاه پایین رفتم صدای تماشاگران را شنیدم. اول فکر کردم استقلال گل زده، ولی دیدم پرسپولیس به گل رسیده هست. باور کنید مقصر من نبودم، ولی همه دیدند که خلاء یک بازیکن حتی در یکی دو دقیقه هم چقدر تأثیرگذار هست. پرسپولیس یک بر صفر بازی را برد، پرسپولیسی که بعد از هفت سال موفق به شکست استقلال شد.

نوری با اشاره به دربی سال ۷۳ که جنجالی به آخر رسید، گفت: در آن بازی ۲ بر صفر عقب بودیم. من هافبک وسط بودم که به جواد زرینچه گفتم تو برو سمت راست و هر توپی می آید، روی دروازه بریز! همین تکنیک هم جواب داد و دو گل زدیم و بازی مساوی شد. یک گل مان را هم به اشتباه آفساید گرفتند. در یک صحنه، شیرمحمدی بازیکن پرسپولیس امیر قلعه نویی را زد، به سمت شیرمحمدی رفتم و گفتم جهت چه می زنی؟ در ادامه بازی، در گوشه هجده قدم، مجتبی محرمی من را زد، قلعه نویی این بار به هوای من آمد جلو و اعتراض کرد. در ادامه درگیری ها پیش آمد. محرمی به قلعه نویی مشت زد و امیر هم به او لگد زد. بعد هم تماشاگران وسط زمین ریختند و بازی نیمه تمام ماند. باور کنید اگر بازی ادامه پیدا می کرد، پرسپولیس را شکست می دادیم.

 

 

پیشکسوت و عضو کمیته فنی کلوب استقلال روایت جالبی از دربی‌هایی دارد که جهت آبی‌پوشان پایتخت به میدان رفته هست.

 

۲۰۸۱

 

واژه های کلیدی: احمدرضا عابدزاده | پرسپولیس | ورزشگاه | استقلال | پرسپولیس | بازیکنان | بازیکن | پنجشنبه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو