هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » اطلاعیه‌ای جعلی راجع به تعطیلی آرامگاه کوروش!

اطلاعیه‌ای جعلی راجع به تعطیلی آرامگاه کوروش!

«اطلاعیه‌های مربوط به تعطیلی محوطه تاریخی پاسارگاد از پنجم تا هشتم آبان ماه که به استانداری و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس نسبت داده شده، فاقد اعتبار است.»

اطلاعیه‌ای جعلی راجع به تعطیلی آرامگاه کوروش!

«اطلاعیه های مربوط به تعطیلی محوطه تاریخی پاسارگاد از پنجم تا هشتم آبان ماه که به استانداری و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس نسبت داده شده، فاقد اعتبار است.»

تعطیلی محوطه تاریخی پاسارگاد از پنجم تا هشتم آبان ماه؟!

با نزدیک شدن به تاریخی که به زادروز کوروش کبیر منسوب شده، همانند سال های قبل شائبه هایی راجع به ی تعطیلی پاسارگاد و همچنین آرامگاه کوروش مطرح شده است هست. در چند روز گذشته نیز اطلاعیه هایی با لوگوی استانداری و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، در اینترنت دست به دست می شود که در آن ها اعلام شده؛ « با توجه به سوء استفاده های سیاسی و امنیتی گروهک های ضد انقلاب، مجموعه توریستی پاسارگاد از پنجم تا هشتم آبان ماه تعطیل هست. همچنین مسیرهای ورودی به این مجموعه به این مجموعه به وسیله راهداری و نیروی انتظامی مسدود خواهد بود. هموطنان عزیز جهت ادای احترام به شخصیت کوروش کبیر و دیدار از این مجموعه ارزشمند، روزهای دیگری را گزینش کنند. »

عبارات مهم : میراث فرهنگی – میراث فرهنگی

این در حالی است که فاطمه رضایی ـ مدیر روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس ـ براساس استعلامی که از استانداری فارس و پایگاه میراث فرهنگی پاسارگاد گرفته، به ایسنا گفت: محتوای این اطلاعیه ها نادرست است و پوسترهایی با متن تعطیلی مجموعه پاسارگاد در تاریخ مذبور که با لوگوی استانداری و این اداره منتشر شده، فاقد اعتبار است.

او ادامه داد: هنوز راجع به ی فعالیت پاسارگاد و آرامگاه کورش در تاریخ پنجم تا هشتم آبان ماه از سوی شرکت و یا نهاد رسمی اعلام موضع نشده هست. قطعا اگر قرار باشد اطلاعیه ای رسمی صادر شود از سوی شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواهد بود تا مردم از کانال مطمئن تری در جریان اوضاع این مجموعه قرار گیرند نه این که پوستر چاپ و در اینترنت منتشر شود.

رضایی تاکید کرد: موضع استان فارس و همچنین برنامه ریزی جهت مناسبت آبان ماه هنوز مشخص نشده و بهتر است در این باره فرافکنی صورت نگیرد.

اطلاعیه‌ای جعلی راجع به تعطیلی آرامگاه کوروش!

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | محوطه تاریخی | صنایع دستی | استان فارس | گردشگری | اینترنت | پاسارگاد | اطلاعیه | آرامگاه | رضایی

اطلاعیه‌ای جعلی راجع به تعطیلی آرامگاه کوروش!

اطلاعیه‌ای جعلی راجع به تعطیلی آرامگاه کوروش!

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو