هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بازی با داماش گیلانیان جهت ما حساس‌تر از دیدار با پرسپولیس و استقلال است / کمالوند

بازی با داماش گیلانیان جهت ما حساس‌تر از دیدار با پرسپولیس و استقلال است / کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سابقه بازی قشقایی و پرسپولیس را مدنظر قرار دادیم، یک تیم لیگ دویی آمد و قهرمان لیگ برتر را برد.

بازی با داماش گیلانیان جهت ما حساس‌تر از دیدار با پرسپولیس و استقلال است / کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سابقه بازی قشقایی و پرسپولیس را مدنظر قرار دادیم، یک تیم لیگ دویی آمد و قهرمان لیگ برتر را برد.

عبارات مهم : سرمربی تیم – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر داماش گیلانیان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: ما سابقه بازی قشقایی و پرسپولیس را مدنظر قرار دادیم. تیم لیگ دویی آمد و قهرمان لیگ برتر را برد.

وی افزود: تیم داماش گیلانیان از مربی خیلی خوبی چون وحید رضایی بهره می برد که به هر تیمی رفته موفق بوده و تیمی هم که در اختیار دارد یکی از عالی ترین تیم های لیگ دو کشور هست. ولی قطعا بازی راحتی برابر این تیم در پیش نداریم. در این بازی مصدوم داریم که الان نمی خواهم راجع به این عنوان صحبت کنم و فقط این را بگویم که غیبت زبیل قطعی است.

کمالوند راجع به این که تمرینات تیمش پشت درهای بسته برگزار می شود، یادآور شد: تمرینات اخیر ما زیر ۱۰ نفر هوادار برگزار می شد و ما ترجیح دادیم تمرینات را پشت درهای بسته برگزار کنیم. کاری که در همه جای دنیا و همچنین تیم های بزرگ کشور ما می شود، یک روز در هفته حضور تماشاگران در محل تمرین کافی است و بقیه روزها ما می خواهیم به کارهای تاکتیکی تمرکز کنیم.

سرمربی تیم نفت آبادان خاطر نشان کرد: تماشاگر تیم نفت آبادان فردا مشخص می شود که واقعاً طرفدار چه تیمی هست، در واقع ما فردا نیاز به حمایت تماشاگرانمان داریم آیا که اصلا بازی راحتی پیشرو نیست. حریف ما بسیار خطرناک است و اگر آنها را دست کم بگیریم از جام حذفی کنار خواهیم رفت. جهت همین می گویم بازی فردای ما حساس تر از دیدار با پرسپولیس و استقلال هست. منتظرم ببینم فردا چه تعداد تماشاگر به ورزشگاه می آیند و این که آبادانی ها می گویند نه قرمز و نه آبی فقط زرد طلایی باید فردا این عنوان را ثابت کنند. ضمن این که ساعت بازی هم بسیار مناسب است و تماشاگران می توانند به آسانی به ورزشگاه آمده و در یک هوای مناسب تیم خود را تشویق کنند.

وی در مورد عوض کردن ساعت بازی که با دلخوری تیم داماش همراه شده است هست، تصریح کرد: ساعت بازی را ما عوض کردن ندادیم بلکه شرکت لیگ این کار را انجام داده است.

کمالوند در پاسخ به این پرسش که شرایط تیمش جهت ادامه بازی های لیگ چطور هست، عنوان کرد: در حال حاضر تمام تمرکز ما جهت بازی فردا در جام حذفی است و می خواهیم حتماً جزو ۸ تیم نهایی این جام باشیم. حرف کلی من این است که فردا مردم آبادان ثابت کنند طرفدار واقعی چه تیمی هستند و نیاز به حمایت یکپارچه آنها داریم. ضمن این که از تمام نفرات مهم مان در این بازی استفاده خواهی کرد و اصلاً ریسک نمی کنیم.

سرمربی تیم نفت آبادان در ارتباط با این که حسین ساکی را از ابتدا در ترکیب مهم قرار خواهد داد یا نه؟ گفت: بازیکن جوان را باید به موقع بازی داد، ساکی چند هفته ای بیرون بود ولی در بازی قبل به میدان آمده و بسیار آماده و با انگیزه نشان داد. شما باید به سرمربی این حق را بدهید تا او خودش صلاح بداند از چه بازیکن و چه زمانی استفاده کند. آیا که این مربی است که شب و روز با بازیکن زندگی می کند و از اوضاع او خیلی خوب مطلع است.

وی در آخر راجع به این که آیا قصد دارد در نیم فصل تیمش را تقویت کند یا نه؟ اضافه کرد: من با عیسی زاده هم که جلسه داشتم گفتم، ما قطعا باید ۴،۵ بازیکن به لیست مان در نیم فصل اضافه کنیم. اگر واقعاً قصد این را داریم که تیم پرقدرتی باشیم باید این کار را انجام دهیم. با یکسری از بازیکنان که بعضی از آنها بدون تیم هستند وارد مذاکره شده است ایم. یکی از آنها لژیونر است و من تا همینجا به این عنوان بسنده می کند که به توافقاتی با وی رسیده ایم، ولی نامش را نمی گویم. در آخر تاکید می کنم فردا تماشاگر آبادانی ثابت کند طرفدار چه تیمی است.

 

 

بازی با داماش گیلانیان جهت ما حساس‌تر از دیدار با پرسپولیس و استقلال است / کمالوند

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | پرسپولیس | بازیکنان | بازیکن | آبادان | تماشاگر | تمرکز | طرفدار | سرمربی | آبادان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو