تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » آموزش بانوان راجع به علائم و نشانه‌های سرطان سینه

آموزش بانوان راجع به علائم و نشانه‌های سرطان سینه

این روزها کمپینی رایگان به وسیله یک شرکت داروسازی سوییسی تحت عنوان « آگاهی‌بخشی سرطان پستان» در کلوب انقلاب و مرکز خرید ارگ در حال برگزاری است.

آموزش بانوان راجع به علائم و نشانه‌های سرطان سینه

این روزها کمپینی رایگان به وسیله یک شرکت داروسازی سوییسی تحت عنوان « آگاهی بخشی سرطان پستان» در کلوب انقلاب و مرکز خرید ارگ در حال برگزاری است.

آموزشی جهت علائم و نشانه های سرطان سینه

در تقویم میلادی، ماه اکتبر با نماد ربان بنفش آشنا شده است و ماه مبارزه با سرطان سینه لقب گرفته هست. به این مناسبت و به منظور زیاد کردن آگاهی آحاد جامعه در مورد سرطان سینه، شعبه ایرانی یکی از شرکت های دارویی مطرح در جهان، اقدام به برگزاری کمپینی تحت عنوان «آگاهی بخشی سرطان پستان» کرده هست.

عبارات مهم : تشخیص به موقع سرطان سینه – پیشگیری از سرطان
در این مراسم که به طور رایگان در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ چهارم و پنجم آبان ماه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در محل کلوب انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین مرکز خرید ارگ برگزار می شود، پرستاران متخصص آنکولوژی پاسخگوی سوالات بانوان بوده و نکات مرتبط درزمینه پیشگیری از بیماری سرطان سینه و مواظبت های بعد ازآن را به عموم مردم آموزش می دهند.

این شرکت پیشرو در جهان، بعد از برگزاری کنگره بین المللی سرطان سینه در هفته گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ازآنجاکه طبق آمار، از هر ۴ زن، یک نفر مبتلابه سرطان سینه هست، به تشویق هرچه زیاد و مستمر بانوان ایرانی به انجام کارها پیشگیرانه و به موقع در قبال سرطان سینه روی آورده هست. همانطور که می دانید تشخیص به موقع سرطان سینه یکی از راه های جلوگیری از پیچیدگی های موجود در نوع پیشرفته این بیماری است.

فرید بیدگلی، مدیرعامل شرکت و مسئول اجرای این مراسم، با اشاره به تمرکز بر مسئولیت های اجتماعی در جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از طریق درمان و تشخیص سرطان و همچنین نشانه گذاری مجموعه خود در همکاری با وزارت بهداشت و شرکت های مردم نهاد (NGO) جهت حمایت و اصلاح مواظبت های پزشکی زیاد در ایران، اظهار داشت: «ما همواره به دنبال دسترسی و آموزش هر چه زیاد به بانوان ایرانی هستیم و تا حد توان حداکثر آگاهی راجع به معاینه و تشخیص سرطان سینه را به آن ها ارائه خواهیم داد. درواقع باید تلاش کنیم تا با ایجاد آگاهی زیاد از این بیماری در حال رشد، هرگونه تابوی فرهنگی را از میان برداریم. امیدوارم مردم نیز اطلاعات و دانشی که در این مراسم از طریق متخصصین شرکت ما کسب می کنند را انتقال دهند تا سایر بانوان نیز از فایده های تشخیص و درمان به موقع مطلع شوند.»

این مراسم در جهت اصول بنیادین رش پارس، «پاسخگویی بدون وقفه به نیازهای آینده بیماران» اجراشده که نشان دهنده اهمیت بالای آموزش بانوان در جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت این شرکت است.

این شرکت سوییسی از تمامی افرادی که علاقه مند به دریافت اطلاعات زیاد در مورد سرطان سینه بوده و همچنین نیازمند آگاهی زیاد راجع به کارها پیشگیرانه و تشخیص این بیماری هستند، دعوت می کند تا به محل های اشاره شده است مراجعه کنند.

آموزش بانوان راجع به علائم و نشانه‌های سرطان سینه

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: رسانه رش پارس

واژه های کلیدی: تشخیص به موقع سرطان سینه | پیشگیری از سرطان | تشخیص سرطان سینه | نشانه های سرطان | مبارزه با سرطان | درمان به موقع | سرطان پستان | تشخیص سرطان | سرطان سینه | بیماری | ایرانی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو