به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بازی برابر ملوان را جدی گرفتیم و توانستیم به آن‌ها ضربه بزنیم / ویسی

بازی برابر ملوان را جدی گرفتیم و توانستیم به آن‌ها ضربه بزنیم / ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: برابر ملوان از تمام بازیکنانمان استفاده کردیم و بازی را جدی گرفته بودیم و توانستیم در دقایقی که می توانستیم به آنها ضربه بزنیم.

بازی برابر ملوان را جدی گرفتیم و توانستیم به آن‌ها ضربه بزنیم / ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: برابر ملوان از تمام بازیکنانمان استفاده کردیم و بازی را جدی گرفته بودیم و توانستیم در دقایقی که می توانستیم به آنها ضربه بزنیم.

عبارات مهم : استقلال – استفاده
به گزارش وبسایت نود ، عبدالله ویسی بعد از پیروزی ۲ بر صفر برابر ملوان در جام حذفی در نشست خبری گفت: شرایط جام حذفی جهت ما شرایط خاص و ایده آلی بود که  تیم مان را به بازی ها برگردانیم. از تمام بازیکنانمان استفاده کردیم و بازی را جدی گرفته بودیم و توانستیم در دقایقی که می توانستیم به آنها ضربه بزنیم و امیدوارم در لیگ برتر هم به موفقیت برسیم. ملوان را می شناختم و این تیم خیلی فیزیکی است و  بازی تیم های لیگ یکی را دنبال می کنم.

وی افزود: ملوان تیم خوبی است که در ضربات ایستگاهی خوب کار می کند. آنها روی ضربه ایستگاهی هم نزدیک بود به ما گل بزنند.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد پرسشها باشگاهش گفت: از نظر معنوی و روانی مسئله داریم. کلوب ما صاحب ندارد و بلاتکلیف هستیم البته سه روز  است که تیم به دست موسوی افتاده و بازیکنان کمی جان گرفته اند و از شانس ملوان هم به این تیم خوردیم. ملوانی که همه از جمله خودم دوستش دارند.

ویسی در مورد اینکه در بعضی تیم های لیگ برتری موفق بوده و در بعضی دیگر ناکام بوده گفت: باید دید موفقیت را چه تعریف می کنیم. هنگامی که به صبا رفتم گفتند تیم را در لیگ نگه دارید و من هم تیم را در لیگ برتر حفظ کردم و این یعنی موفقیت. در تیم پیکان هم بودم تیم را حفظ کردم و بعد از جدایی من این تیم سقوط کرد. در استقلال خوزستان قهرمان شدیم. سپاهان هنگامی که من بودم ششم بود و بعد از جدایی من تیم یازدهم شد. در استقلال خوزستان امسال هم ۲۰ بازیکن از این تیم جدا شده است اند و ماندنش در لیگ برتر یعنی موفقیت و ما تلاش می کنیم تیم را در لیگ نگه داریم و می توانیم به لیگ برتر برگردیم.

 

 

بازی برابر ملوان را جدی گرفتیم و توانستیم به آن‌ها ضربه بزنیم / ویسی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: استقلال | استفاده | موفقیت | عبدالله | خوزستان | ملوان | جدایی | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو