گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بیشترین بازیساز، کمترین موقعیت , پارادوکس آبی

بیشترین بازیساز، کمترین موقعیت , پارادوکس آبی

از سه خرید جدید، جباری سریعتر از حد تصور از تیم کنار گذاشته شد، جپاروف احتمالا به همین آینده در نیم‌فصل دچار خواهد شد و شجاعیان هم که نتوانسته چندان انتظارات را برآورده کند

بیشترین بازیساز، کمترین موقعیت , پارادوکس آبی

وبسایت رسمی برنامه نود –  استقلال گل نمی زند ولی این مسئله مهم تیم نیست. مسئله مهم این است که استقلال موقعیتی ایجاد نمی کند که بخواهد آن را تبدیل به گل کند یا نه.

به گزارش وب سایت نود، مسئله فقر موقعیت استقلال در این فصل در حالی اتفاق افتاده که این تیم در فصل نقل و انتقالات تمام تمرکزش را روی جذب هافبک و البته آن هم از نوع تهاجمی گذاشت. اضافه شدن جباری، جپاروف و شجاعیان و ماندن اسماعیلی و بقیه هافبک های استقلال و ترافیک شدیدی که در میانه میدان بوجود آمد این تصور را ایجاد کرد که استقلال در هر زمینه ای مسئله داشته باشد در زمینه ایجاد موقعیت ندارد. شروع بازی ها و موقعیت های استقلال که در اکثر بازی ها از صفر و یک فراتر نمی رفت این تصور را باطل کرد. حالا استقلال بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر با فقر موقعیت مواجه است.

از سه خرید جدید، جباری سریعتر از حد تصور از تیم کنار گذاشته شد، جپاروف احتمالا به همین آینده در نیم فصل دچار خواهد شد و شجاعیان هم که نتوانسته چندان انتظارات را برآورده کند. فرشید اسماعیلی هم گویا شفر روی او به عنوان مهاجم و گلزن حساب باز کرده است نه هافبک و بازیساز. با این حساب جالب است که استقلال در نیم فصل در پستی که بیشترین ترافیک را داشت مجددا به کمبود بازیکن خواهد رسید و باید به دنبال راه حل و جذب یک بازیساز باشد. شاید هم شفر با گذشت چند بازی بتواند در میان بازیکنان فعلی به یک جمع بندی برسد و با اعتماد کردن به جپاروف و یا استفاده از فرشید اسماعیلی و یا هر راه حل دیگر مشکلش را در میانه میدان حل کند. مشکلی که تا زمانی که حل نشود مسئله گلزنی استقلال هم حل نخواهد شد.

بیشترین بازیساز، کمترین موقعیت , پارادوکس آبی

 

۳۰۳۸۸

واژه های کلیدی: استقلال | استفاده | بازیکنان | اسماعیلی | ترافیک | استقلال | اعتماد | پرسپولیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو