سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شریفی تراکتورسازی را نجات داد، توقع داریم هر لحظه این‌طور بازی کند / ایران‌پوریان

شریفی تراکتورسازی را نجات داد، توقع داریم هر لحظه این‌طور بازی کند / ایران‌پوریان

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع – هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، این تیم باید پیروزی برابر فجرسپاسی را فراموش کرده و به فکر بازی با ذوب‌آهن باشد.

شریفی تراکتورسازی را نجات داد، توقع داریم هر لحظه این‌طور بازی کند / ایران‌پوریان

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع – هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، این تیم باید پیروزی برابر فجرسپاسی را فراموش کرده و به فکر بازی با ذوب آهن باشد.

عبارات مهم : تراکتورسازی – فوتبال
به گزارش وبسایت نود ، محمد کشور عزیزمان ایران پوریان راجع به پیروزی تراکتورسازی برابر فجرسپاسی و افزایش این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: بازی خیلی خوب و البته مشکل بود. جا دارد به کلانتری (سرمربی تیم فجرسپاسی) تبریک بگویم که تیمی خیلی خوبی را بسته که بازیکنانش باانگیزه هستند. آنها با دوندگی بالایی که داشتند ما را اذیت کردند، ولی خدا کمک کرد و در لحظات آخر توانستیم به بازی برگردیم.

وی در ادامه افزود: با تعویض هایی که آقای گل محمدی انجام داد، اصلاً روند بازی عوض شد و خیلی بانظم بازی کردیم. این تعویض ها در روند تیم ما خیلی تأثیر داشت، چون با آنها توانستیم توپ و میدان را در اختیار بگیریم و توپ را در زمین بچرخانیم. فکر می کنم این سه چهار گلی که زدیم، به خاطر نظم تیمی بود که داشتیم.

مدافع – هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی به تمجید از عملکرد مهدی شریفی در این دیدار پرداخت و یادآور شد: خدا را شکر که مهدی (شریفی) به زمین آمد و خیلی هم خوب بازی کرد. شریفی تراکتورسازی را نجات داد و توقع ما هم از او این است که هر لحظه مثل بازی با فجر باشد.

ایران پوریان همچنین تصریح کرد: تراکتورسازی با کمبود بازیکن مواجه است و در کل مشکلاتی دارد. مهدی کیانی که محروم شده است هست، ولی امیدوارم محرومیتش بخشیده شود، چون این محرومیت سنگین حق کیانی نیست. حق مهدی نیست که با چنین محرومیت سنگینی مواجه شود. جای کیانی در تیم خالی است و امیدوارم سریعتر بتواند به تیم برگردد. علاوه بر کیانی، امیر نصرآزادانی هم در بازی برابر فجر مصدوم شد. سر نصرآزادانی ضربه خورد، ولی خدا رحم کرد که اتفاق بدی نیفتاد. امیدوارم او هرچه سریع تر بتواند برگردد.

وی در مورد دیدار تراکتورسازی برابر ذوب آهن در هفته یازدهم لیگ برتر، تصریح کرد: بازی خیلی مشکل هست. ذوب آهن تیم پرمهره ای است که بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی هم در اختیار دارد. بازی مشکل برابر این تیم خواهیم داشت، ولی باید تمرکز بالایی داشته باشیم و از خوش حالی برد برابر فجرسپاسی بیرون بیاییم تا تمرکزمان را روی بازی با ذوب آهن بگذاریم.

 

۲۰۲۰

شریفی تراکتورسازی را نجات داد، توقع داریم هر لحظه این‌طور بازی کند / ایران‌پوریان

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | فوتبال | ایران | داخلی | تراکتورسازی | محمد ایرانپوریان |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو