افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » بهداشت و ارتقاء سلامت » برجسته کردن گونه با این حرکات ساده!!

برجسته کردن گونه با این حرکات ساده!!

برجسته کردن گونه کار مشکل نیست. در این مطلب حرکاتی بسیار راحت جهت اینکه بتوانید گونه های خود را برجسته کنید، به شما آموزش می دهیم.

برجسته کردن گونه با این حرکات ساده!!

برجسته کردن گونه کار مشکل نیست. در این مطلب حرکاتی بسیار راحت جهت اینکه بتوانید گونه های خود را برجسته کنید، به شما آموزش می دهیم.

حرکاتی راحت جهت برجسته کردن گونه

همه ما دوست داریم صورتی شاد و پرنشاط همراه با تمامی معیارهای قشنگی داشته باشیم، ولی به نظر می رسد هر لحظه یک جای کار ایراد دارد و درست از آب در نمی آید. اگر در حال مبارزه و درمان جوش های مزاحم هم نباشید مشغول سر و کله زدن با چین و چروک های آزار دهنده روی صورت هستید، اگر از شر آن ها هم خلاص شوید نوبت به محو کردن و از بین بردن حلقه های سیاه دور یا زیر چشم می رسد و تازه اگر این مسئله را هم برطرف کنید، گونه های چاق و باد کرده است که دردسرساز می شوند.

عبارات مهم : ایستگاه اتوبوس – روزانه
داشتن گونه هایی چاق واقعا می تواند آزاردهنده و ناامیدکننده باشد و موجب کم شدن اعتماد به نفس فرد شود. در واقع گونه های چاق باعث می شود خوب به نظر نرسید. ولی باز هم مانند درمان بسیاری از پرسشها پوستی این معضل هم راه حل های مخصوص به خود را دارد که در ادامه با تعدادی از موثرترین آن ها آشنا می شوید.

برای برجسته کردن گونه خود بادکنک باد کنید

اغلب فرزند ها در مهمانی ها و یا مراسم خوش حالی ها در حال باد کردن بادکنک های متفاوت هستند. شاید وقت این رسیده باشد که شما هم درکنار فرزند ها شروع به انجام این کار سرگرم کننده و هیجان انگیز کنید. هنگامی که درون یک بادکنک فوت می کنید هم وقت باعث کشش و لاغر شدن گونه های صورت تان می شوید. بعد تنها کاری که باید انجام دهید خرید چند بادکنک است و بادکردن آن ها. هر چه زیاد بادکنک باد کنید زیاد متوجه می شوید که چه مقدار فشاری به گونه های تان وارد می شود و تا چه میزان منبسط می شوند. بعد روزانه چند دقیقه وقت صرف بادکردن بادکنک کنید تا ظرف تنها چند هفته شاهد نتیجه دلخواه تان باشید.

برجسته کردن گونه با این حرکات ساده!!

برای برجسته کردن گونه خود حرکت لیفت (بالا بردن) چانه را انجام دهید

این یکی دیگر از روش های موثر و موثر در کم کردن چاقی گونه های صورت هست. انجام این حرکت که مخصوص چانه هم هست، مورد علاقه بسیاری از افراد هست. اگرچه با انجام این حرکت شما در حال بالا بردن چانه خود هستید، ولی هم وقت باعث از بین بردن چربی های اضافه و ذخیره شده است در ناحیه صورت تان مخصوصا گونه ها خواهید شد. لیفت چانه (بالابردن) باعث کشش عضلات صورت تان هم خواهد شد و در نتیجه خاصیت انعطاف پذیری و طول عمر پوست تان هم زیاد کردن می یابد. شما می توانید این لیفت را در حالت نشسته و یا ایستاده انجام دهید.

برای شروع باید سرتان را به سمت بالا رو به سقف متمایل کنید و به نقطه ای خیره شوید. به مدت ۱۰ ثانیه لب های تان را جمع یا تنگ کنید، مثل اینکه می خواهید کسی را ببوسید. این حرکت را روزانه ۱۰ بار تکرار کنید.

برای برجسته کردن گونه خود آدامس بجوید

آدامس جویدن یک راه حل موثر و خوشمزه جهت لاغر کردن گونه ها هست. جویدن آدامس می تواند فایده های بسیاری جهت سلامتی ما داشته باشد. این تمرین کوچک، سبک و احتمالا راحت ترین تمرین هم هست. فایده آدامس جویدن به میزانی زیاد است که هر چه زیاد بجوید کالری بیشتری هم در ناحیه گونه ها می سوزانید. روزانه ۲۰ دقیقه آدامس بجوید و شاهد نتیجه چشمگیر آن باشید. بدین شکل چربی های ناحیه گونه ها را می سوزانید و صورتی زیباتر خواهید داشت.

برای برجسته کردن گونه خود حرکت معروف به ماهی را انجام دهید

حرکت ماهی یک تمرین راحت جهت ورزش دادن صورت است که می توانید در هر ساعتی از روز و در هر کجا که هستید آن را انجام دهید. جهت مثال، زمانی که تلویزیون تماشا می کنید، به موسیقی گوش می دهید، دوش می گیرید و یا در ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس بعدی هستید این حرکت را انجام دهید. تنها کافی است قبل از اینکه بخندید لب های تان را طوری جمع کنید که انگار در حال مکیدن هستید. ممکن است در ابتدا انجامش کمی سخت به نظر برسد ولی با کمی تمرین امکان پذیر هست. برای۶ ثانیه در همین حالت باقی بمانید یا انقدر ادامه دهید تا کمی در ناحیه گونه ها احساس سوزش کنید.

برای برجسته کردن گونه خود زبان تان را بچرخانید

ترفند دیگری جهت لاغر کردن گونه ها این است که زبان تان را بچرخانید. ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد، ولی در واقع حرکت چرخش زبان یکی از متداول ترین و راحت ترین روش هایی است که در از بین بردن چربی های صورت بسیار موثر و نتیجه بخش هم هست. تنها باید، قبل از اینکه زبان تان را بچرخانید دهان تان را ببندید و بعد به شکل دایره وار آن را درون دهان تان حرکت دهید. توصیه می شود، هر روز صبح این کار را ۱۰ تا ۱۵ بار در مسیر چرخش عقربه های ساعت و در خلاف جهت آن انجام دهید.

برجسته کردن گونه کار مشکل نیست. در این مطلب حرکاتی بسیار راحت جهت اینکه بتوانید گونه های خود را برجسته کنید، به شما آموزش می دهیم.

گردآوری:گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع: salamatism.com

واژه های کلیدی: ایستگاه اتوبوس | روزانه | بادکنک | اتوبوس | آدامس | برجسته | سلامت | پوست، مو و قشنگی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو