شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یکی بدتر از دیگری! , دود خریدهای منصوریان در چشم استقلال

یکی بدتر از دیگری! , دود خریدهای منصوریان در چشم استقلال

خریدهای این فصل منصوریان باعث شده است که آبی‌ها از محرومیت سال قبل‌شان راضی باشند.

یکی بدتر از دیگری! , دود خریدهای منصوریان در چشم استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – خریدهای این فصل منصوریان باعث شده است که آبی ها از محرومیت سال قبل ارزش راضی باشند. 

به گزارش وبسایت نود، خریدهای منصوریان بلای جان استقلال شده است هست. بازیکنانی که استقلال در ابتدای فصل به تیم اش اضافه کرده هیچ کمکی به استقلال نکرده اند و فقط دست سرمربی را جهت گزینش بازیکن تنگ تر کرده اند. منصوریان در ابتدای فصل برزای و محسن کریمی و چند بازیکن استقلال را رد کرد تا در کنار شیخ الاسلامی، آقایی، نجفی و محمدی با چند بازیکن شاخص و اسمی هم به توافق برسد. ولی هیچ کدام از خریدهای منصوریان به کار استقلال نیامده اند و فعلا همه ارزش پسوند «ناکام» را جهت خریدشان به دوش می کشند. با این خریدها، استقلالی ها خوشحالند که سال قبل از نقل وانتقالات نیم فصل محروم شدند و توفیق اضطراری ارزش بازی دادن به جوان هایی بود که یک تنه تیم را تا رده دوم بالا کشیدند. 

خریدهای استقلال در فصل ۹۶-۹۷

یکی بدتر از دیگری! , دود خریدهای منصوریان در چشم استقلال

مهدی قائدی: باشوی استقلال هنوز چیزی فراتر از یک ذخیره جالب نبوده هست. قائدی هیچ گلی نزده و پاس گلی نداده هست. فقط در هفته های اول به خاطر جثه کوچک و دریبل های بی فایده اش مورد توجه قرار گرفته بود که با رفتن منصوریان، میک درموت و شفر هنوز یک دقیقه هم به او بازی نداده اند.

آرمین سهرابیان: فقط ۵۵ دقیقه جلوی پارس جنوبی جم بازی کرد که در همان مسابقه هم با میلاد زکی پور تعویض شد. شاید آینده سمت چپ استقلال متعلق به این بازیکن جوان باشد، ولی فعلا انقدر ناامید کننده حاضر شده است که هیچ مربی ای حاضر نشده جای زکی پور نامطمئن را هم به سهرابیان بدهد.

پژمان منتظری: همین که بعد از سال ها به تیم ملی دعوت نشد فکت خوبی نیست که آیا پژمان افت کرده؟ منتظری دو روز بعد از عدم حضورش در اردوی تیم ملی، با ضرب دیدگی کتف مواجه شد و دست اش را جراحی کرد. آمار دفاعی استقلال در حضور منتظری هم تعریفی نداشت. پژمان بر اساس نمرات آنالیزورهای نود، صدوهفتادوپنجمین بازیکن این فصل لیگ برتر است.

حسن بیت سعید: روزهای بد وارثان پیراهن فرهاد مجیدی ادامه دارد. بیت سعید هم مانند بختیار رحمانی احتمالا تا نیم فصل از استقلال جدا می شود. حسن بیت سعید نه گلی زده و نه گلی ساخته. احتمالا با ادامه این روند، حسن بیت سعید به عنوان یک سرخورده از استقلال خارج می شود.

خریدهای این فصل منصوریان باعث شده است که آبی‌ها از محرومیت سال قبل‌شان راضی باشند.

داریوش شجاعیان: هافبک گسترش فولاد با سر و صدای زیاد و با رقمی بالای دو میلیارد استقلالی شد. ولی شجاعیان اصلا در حد قیمت قراردادش ظاهر نشده هست. داریوش شجاعیان یک گل به سپیدرود زد ولی هنوز با روزهایی که ملی پوش بود فاصله زیادی دارد.

سجاد شهباززاده: ده مسابقه در لیگ و دو بازی هم در جام حذفی گذشته و شهباززاده همچنان در حسرت گل زدن هست. فصل قبل هم شهباززاده یک گل با لباس آلانیا اسپور زده بود و یک گل هم جهت نفت تهران. شماره ده محبوب استقلال در کویر گلزنی به سر می برد.

سرور جپاروف: حالا استقلالی ها خوشحالند که تیم منصوریان در نیم فصل سال قبل از خرید بازیکن محروم شد و سرور به سپاهان رفت. جپاروف به غیر از یک گل تماشایی به دروازه بان شوت دوست تراکتورسازی، هنوز اثر مثبت دیگری در استقلال نداشت.

مجتبی جباری:یاغی استقلال در این سال ها بیرون از زمین زیاد می درخشد تا داخل مستطیل سبز. جباری در این فصل تا هفته پنجم کنار استقلال بود که هیچ کدام از آن پاس های خاص اش را در زمین مسابقه نفرستاده بود. ولی این ستاره، همچنان خارج از زمین فوتبال می درخشد.

 

۱۴۰۰۱

یکی بدتر از دیگری! , دود خریدهای منصوریان در چشم استقلال

واژه های کلیدی: استقلال | منصوریان | بازیکنان | مسابقه | بازیکن | استقلال | داریوش | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو