اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تب شکایت در AFC بازیکنان را فرا گرفته است/ بودجه استقلال به تنهایی قادر به پرداخت بدهی ها نیست ، توفیقی

تب شکایت در AFC بازیکنان را فرا گرفته است/ بودجه استقلال به تنهایی قادر به پرداخت بدهی ها نیست ، توفیقی

وبسایت رسمی برنامه نود – معاون ورزشی کلوب استقلال گفت که کلوب به تنهایی از طریق بودجه خود نمی تواند بدهی ها را پرداخت کند.

تب شکایت در AFC بازیکنان را فرا گرفته است/ بودجه استقلال به تنهایی قادر به پرداخت بدهی ها نیست ، توفیقی

وبسایت رسمی برنامه نود –  معاون ورزشی کلوب استقلال گفت که کلوب به تنهایی از طریق بودجه خود نمی تواند بدهی ها را پرداخت کند.

عبارات مهم : لیگ قهرمانان آسیا – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت کلوب استقلال، پندار توفیقی بعد از جلسه بعضی از کلوب های ایرانی با مسئولان فدراسیون و شرکت لیگ، راجع به این جلسه گفت: عنوان جلسه بررسی اوضاع بدهی استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود. بدهی های استقلال و پرسپولیس در این سنوات خیلی زیاد شده است و رقم سنگینی است تا جایی که بودجه کلوب استقلال قادر به پرداخت این بدهی نیست. ما تلاش کردیم که با چند بازیکن توافق کنیم و بدهی آن ها را تقسیط کنیم. توصیه مهمی که وجود دارد این است که بعضی بازیکنان بدون اینکه به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال مراجعه کرده باشند، مستقیما به AFC مراجعه کردند. این تبی است که در بین بازیکنان ایرانی افتاده و شکایتشان را به AFC می برند. بدهی های کلوب استقلال در ۱۰ سال گذشته ایجاد شده است و بدهی های سنواتی است و با توجه به درآمدهای که کلوب داشته قابل پرداخت نبوده است.

وی در آخر اضافه کرد: مسئله ای که وجود دارد این است که کلوب استقلال، پرسپولیس وتراکتورسازی اگر از آسیا از بین بردن شوند، دامن همه را می گیرد و تنها بحث کلوب استقلال نیست. به هر حال ما مطالباتی از سال های گذشته از شرکت لیگ بخاطر تبلیغات محیطی داشتیم که پرداخت نشده هست. این عدم پرداخت هم به این علت است که شرکت لیگ نتوانسته پولش را از شرکتی که با آن قراداد امضا کرده بگیرد.مجموعه دولت جمهوری اسلامی همانطور که در جلسه صحبت کردیم، باید راجع به دو کلوب دولتی استقلال و پرسپولیس عزمش را جزم کند تا مشکلاتش حل شود. از نظر AFC نباید هیچ بدهی وجود داشته باشد. در این دو روز احتمال دارد که پرسشها حل شود. اگر استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن شوند تبعات زیادی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران خواهد داشت. این دو کلوب می توانند نشاط زیادی جهت جامعه به وجود بیاورد، کافی است تا جمعیت حاضر در ورزشگاه آزادی در روز داربی را مشاهده کنید. ما دست یاری به نوبخت دراز می کنیم که به این قضیه کمک کند. طبیعتا ورود دولت می تواند باعث شود تا این پرسشها سریعتر حل شود. همچنین این کلوب ها تا جایی که بودجه ارزش اجازه دهد جهت حل این مسئله و تقسیط بدهی ها تلاش می کنند.

 

 

تب شکایت در AFC بازیکنان را فرا گرفته است/ بودجه استقلال به تنهایی قادر به پرداخت بدهی ها نیست ، توفیقی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | پرسپولیس | استقلال | پرسپولیس | بازیکنان | فوتبال | ایرانی | استقلال | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو