قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آخرین اوضاع حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در آسیا و از بین بردن از آسیا به‌دلیل بدهی

آخرین اوضاع حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در آسیا و از بین بردن از آسیا به‌دلیل بدهی

مدیر کمیته صدور مجوز حرفه‌ای شرکت لیگ فوتبال در فاصله یک روز مانده به آخر مهلت باشگاه‌های ایرانی جهت پرداخت بدهی‌ها شرایط موجود را تشریح کرد.

آخرین اوضاع حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در آسیا و از بین بردن از آسیا به‌دلیل بدهی

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای شرکت لیگ فوتبال در فاصله یک روز مانده به آخر مهلت کلوب های ایرانی جهت پرداخت بدهی ها شرایط موجود را تشریح کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سهیل مهدی راجع به جلسه روز گذشته مدیران چهار کلوب ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با مدیر فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: کلوب ها باید از طریق کمک شرکت بالادستی ارزش پرسشها خود را حل کنند؛ حالا این شرکت می تواند هیئت مدیره، مدیر مجمع و یا هر جای دیگری باشد. آنها باید کمک کنند که پرسشها چهار کلوب استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برطرف شود، ولی اینکه اگر آنها کمک نکنند و این پرسشها حل نشود، مشخص نیست که چه اتفاتی می افتد و تیم های ما از بین بردن می شوند یا خیر. واقعاً در توان کلوب ها نیست که به تنهایی این پرسشها را حل کنند.

آخرین اوضاع حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در آسیا و از بین بردن از آسیا به‌دلیل بدهی

وی افزود: همه تلاش مان را کردیم، با کلوب ها تعامل داشتیم و مهلت ارزش هم تمدید شد، ولی باز هم می گویم که در توان کلوب ها نیست به تنهایی این بدهی های سنگین را پرداخت کنند، چون مبلغ بدهی ها خیلی زیاد هست. مدیران کلوب ها شاید جلسه ای با مقامات بالاتر خود داشتند و صحبت کردند، ولی نیاز است هرچه سریع تر این بدهی ها پرداخت شود. این بدهی ها انباشته شده، مگر کلوب های ما چقدر بودجه دارند که از بعد پرداخت این مبالغ سنگین بربیایند؟ کلوب های ما درآمد ندارند، حق پخش نگرفته و کلی بدهی از بدهی های ارزش را پرداخت کرده اند، ولی جهت ادامه کار نیاز به کمک نهادهایی به غیر از فدراسیون فوتبال دارند.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای شرکت لیگ فوتبال با اشاره به کارها فدراسیون فوتبال جهت کمک به چهار کلوب ایرانی، خاطرنشان کرد: فدراسیون هرچه در توان داشته جهت این چهار کلوب گذاشته، ولی همان طور که گفتم، خارج از فدراسیون فوتبال کسانی باید به آنها کمک کنند. این بدهی کلوب هاست و خودشان باید آن را پرداخت کنند، نه فدراسیون فوتبال.

مهدی در ادامه گفت وگو با تسنیم، در پاسخ به این پرسش که «آیا جهت جایگزینی احتمالی این تیم ها به کلوب هایی مانند ذوب آهن آماده باش داده شده است است یا خیر؟»، گفت: با هیچ باشگاهی صحبت نکرده ایم. نمایندگان کشورمان براساس آیین نامه معرفی می شوند. پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، پیکان، فولاد و … همه جهت ما یکی هستند. امیدوارم ارجح ترین و واجدشرایط ترین تیم به لیگ قهرمانان آسیا برود.

وی در مواجه شدن با پرسش دیگری راجع به میزان بدهی چهار کلوب ایرانی، تصریح کرد: میزان دقیق این بدهی ها مشخص هست، ولی خود کلوب ها موظف هستند که آن را اعلام کنند.

مدیر کمیته صدور مجوز حرفه‌ای شرکت لیگ فوتبال در فاصله یک روز مانده به آخر مهلت باشگاه‌های ایرانی جهت پرداخت بدهی‌ها شرایط موجود را تشریح کرد.

 پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تا فردا وقت دارند بدهی ها خود را پرداخت یا رضایت شاکیان خود را جلب کنند تا مجوز حضور در لیگ قهرمانان را به دست بیاورند. اگر این اتفاق رخ ندهد، احتمال از بین بردن نمایندگان کشور عزیزمان ایران وجود دارد.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | فدراسیون فوتبال | تراکتورسازی | پرسپولیس | استقلال | پرسپولیس | قهرمانان | فوتبال | ایرانی | استقلال | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو