در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » توقع قهرمانی از گرانترین استقلال تاریخ زیاد است؟ / فتح‌الله‌زاده

توقع قهرمانی از گرانترین استقلال تاریخ زیاد است؟ / فتح‌الله‌زاده

مدیرعامل سابق کلوب استقلال گفت: اگر مردم از گرانترین تیم تاریخ استقلال توقع قهرمانی داشته باشند آیا انتظار بی جایی دارند؟

توقع قهرمانی از گرانترین استقلال تاریخ زیاد است؟ / فتح‌الله‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل سابق کلوب استقلال گفت: اگر مردم از گرانترین تیم تاریخ استقلال توقع قهرمانی داشته باشند آیا انتظار بی جایی دارند؟

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی فتح الله زاده درخصوص دربی ۸۵ و ارزیابی اش از این مسابقه و همچنین پرسشها متفاوت صحبت های زیر را انجام داد.

* دربی ۸۵ را تماشا کردید؟

توقع قهرمانی از گرانترین استقلال تاریخ زیاد است؟ / فتح‌الله‌زاده

بله؛ بازی را دیدیم و فکر می کنم استقلال با بضاعتی که داشت خوب کار کرد. البته زمانی که تیم داشت وارد زمین می شد احساس کردم که روحیه و شادابی مورد نیاز را بازیکنان ندارند ولی در ابتدای بازی و در ۲۰ دقیقه اول استقلال خوب حمله کرد. در مجموع از نحوه بازی تیم ما هواداران راضی هستیم ولی از نتیجه نه، نقطه مثبت تیم استقلال در بازی روز پنج شنبه پرسنیگ خوب بازیکنان بود که فکر می کنم اگر این روش ادامه داشته باشد تیم ها اسیر استقلال خواهد شد.

* توصیه ای که این روزها کاملا نمایان شده است خوب بسته نشدن تیم است و عملکرد ضعیف بازیکنانی مثل سجاد شهباززاده در خط حمله در کنار علی قربانی نشان می دهد که این نفرات با مطالعه جذب نشده اند حتی حسن زمانی هم بیان کرد که استقلال بیشترین هزینه را در خط حمله کرده است.

اگر به مصاحبه من در فصل نقل و انتقالات دقت کنید همانجا اعلام کردم دوستانی که چپ و راست در حال تصویر انداختن هستند بدانند این تیم خوب بسته نشده و در بعضی نقاط دچار مسئله هست، همانجا اشاره کردم که استقلال اشتباه استراتژیک کرد که کاوه رضایی و رابسون را از دست داد. این نفرات ۴۰ درصد استقلال سال گذشته بودند. شاید بازی کاوه رضایی زیاد به چشم نمی آمد ولی او تاثیر زیادی داشت من حتی از طریق یک واسطه به منصوریان پیغام دادم که رضایی ارزش زیاد کردن ۲۰ درصدی قراردادش را هم دارد ولی مردها به ما حمله کردند. فقط این را بگویم اگر تمام مردها را در یک گفته ترازو بگذارید و من را در کفه دیگر باز هم من وزن استقلالی بودنم سنگین تر است و از همه مردها استقلالی تر هستم. آقای زمانی هم درست گفته هست، این دوستان چند بازیکن ۷۰ درصدی گرفته اند و هنگامی که یک بازیکن تعویض می شود یک مهاجم ۷۰ درصدی دیگر وارد می شود در حالی که استقلال یک مهاجم شش دانگ می خواهد امیدوارم مردها هول نشوند و علیه ما موضع نگیرند و حرف منتقدین را بشنوند. به نظر من این استقلال یک مهاجم و یک مدافع می خواهد.

* به نظر شما طرفداران تیم استقلال چه توقعی باید از این تیم داشته باشند؟

مدیرعامل سابق کلوب استقلال گفت: اگر مردم از گرانترین تیم تاریخ استقلال توقع قهرمانی داشته باشند آیا انتظار بی جایی دارند؟

ما باید براساس منطق و صداقت حرف بزنیم، به گواه کارشناسان و رسانه ها این تیم گران ترین تیم تاریخ استقلال هست، هنگامی که گران ترین تیم تاریخ استقلال را می بندید توقع بیجایی نیست که از آن قهرمانی بخواهید. شما جای هوادار استقلال باشید و ببینید ۴ سال تیم جام نگرفته چه انتظاری دارید؟ استقلال تیم درخشان آسیا است و این طبیعی است که مردم از آن قهرمانی بخواهند، ولی متاسفانه افرادی که باید درک کنند این کار را انجام نمی دهند.

* منظورتان چه کسانی است؟

دوستان در این مدت همه جوره به ما توهین کردند. مرتب گفتند که مردها خودشان را به در و دیوار می زنند، ولی الان مشخص شد که چه کسانی خودشان را به در و دیوار می زنند تا بماند با وجود کم لطفی هایی که آقای افتخاری در این مدت درمورد استقلالی ها انجام داده است توصیه می کنم یک مدافع و یک مهاجم خوب بگیرند، مطمئن باشید این تیم هنوز هم می تواند مدعی قهرمانی باشد، به طور مثال اگر یک ماشین بخرید و جهت آن موتوری ضعیف ولی پدال گاز نقره ای و دنده طلایی بگیرید آن ماشین خوب کار نمی کند، به جای ظاهر باید باطن آن را درست کرد. بازیکن گران قیمت تیم را برنده نمی کند و استقلال از نبود بازیکن تاثیرگذار لطمه می بیند.

* قبول دارید این تیم خالی از ستاره است؟

۱۰۰ درصد، هوادار استقلال دوست دارد هر لحظه نخستین باشد. من از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) عذرخواهی می کنم اگر اینگونه حرف می زنم و اتفاقا به آنها تبریک می گویم چون آنها هم زحمت کشیدند و برنده دربی شدند. ولی استقلال هر لحظه تیمی بوده که ستاره های زیادی داشته و هوادار به استادیوم می رود که ستاره هایش را ببیند نه بازیکنان معمولی را. اشتباهات متاسفانه کلی است و به قولی اینجاست که می گویند علف باید به دهان بزی شیرین بیاید. ظاهرا این نوع مدیریت به دهان وزیر شیرین که نه؛ بلکه عسل آمده هست. خواهش من این است که آقای سلطانی فر با واقعیت کنار بیاید. هواداران فکر می کنند هنگامی که آقای سلطانی فر می گوید ما از استقلال و مدیریتش راضی هستیم یعنی از حضور این تیم در رده سیزدهم جدول هم راضی هستیم. بله؛ زمانی بوده که ما سیزدهم بودیم ولی همان سال قهرمان جام حذفی شدیم. خواهش من از وزیر این است از افرادی که اطلاعات غلط به او می دهند اطلاعاتی نگیرد. به عنوان نمونه من جایی درمورد تراز مالی حرف زدم و گفتم که در هیات مدیره مصوبه آن تراز مالی را هم گرفته ام.حتی در مجمع هم این ترازنامه مصوب شده است و اگر درخواست کردند ارائه می کنم. حرف آقای سلطانی فر درست است که از سال ها قبل پیگیری مالیاتی نشده و اعتقاد دارم اتفاقا او کار درستی انجام داده که با مدیران همراه شده است است ولی آقای افتخاری چندی پیش به ناحق گفت که ۶ میلیارد بدهی از سال ۹۱ درمورد پرسشها مالیاتی وجود دارد ولی نگفت که سال بعد آن من ۱۹ میلیارد بدهی مالیاتی را پیگیری کردم. در وقت حضور آقای عسکری در شرکت مالیات همه بدهی ها را به عدد ۷ میلیارد رساندم تا مسئله مالیاتی کلوب حل شود. همین حالا هم می گویم شخصا آمادگی دارم در کنار دوستان برویم و مسئله مالیاتی را حل کنیم و هر کمکی از دستم بربیاید انجام می هم.

* ماجرای بدهی کلوب استقلال به هنکه چیست؟ شما از این عنوان اطلاع دارید؟

توقع قهرمانی از گرانترین استقلال تاریخ زیاد است؟ / فتح‌الله‌زاده

تا آنجا که یادم می آید ما بدهی هنکه را تسویه کرده ایم و او طلبی نداشته هست. اگر چنین ادعایی دارد از ما پرسش کنند تا مدارک مورد نیاز را ارائه کنیم.

* صحبت پایانی؟

باز هم از طرفداران تیم استقلال می خواهم که پشت تیم باشند و امیدوارم این تیم با هدایت شفر بتواند به جمع مدعیان برگردد.

۲۰۵۱

مدیرعامل سابق کلوب استقلال گفت: اگر مردم از گرانترین تیم تاریخ استقلال توقع قهرمانی داشته باشند آیا انتظار بی جایی دارند؟

واژه های کلیدی: هواداران | طرفداران | استقلال | بازیکنان | بازیکن | استقلال | ستاره | تاریخ | هوادار

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو