خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » امیدوارم داوری بازی با پرسپولیس اتفاقات عجیبی رقم نزند! / اخباری

امیدوارم داوری بازی با پرسپولیس اتفاقات عجیبی رقم نزند! / اخباری

دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد که در دیدار با پرسپولیس اتفاقات عجیبی از سوی تیم داوری رخ ندهد.

امیدوارم داوری بازی با پرسپولیس اتفاقات عجیبی رقم نزند! / اخباری

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد که در دیدار با پرسپولیس اتفاقات عجیبی از سوی تیم داوری رخ ندهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم ، درباره اوضاع تیم سایپا، دیدار فردای این تیم برابر پرسپولیس، اوضاع خودش در تیم ملی و … صحبت کرد.

از دیدار برابر پرسپولیس شروع کنیم. ﺳﻪشنبه باید برابر شاگردان برانکو قرار بگیرید.
مسلماً چون دیداری است که همه به آن توجه می کنند و کلاً در دید هست، جهت دو تیم اهمیت زیادی دارد؛ هم جهت تیمِ جوان ما و هم جهت پرسپولیس. اگر اتفاق خاصی نیفتد، مطمئنم که بازی قشنگی می شود.

امیدوارم داوری بازی با پرسپولیس اتفاقات عجیبی رقم نزند! / اخباری

پرسپولیس هفته گذشته دربی را برده و شرایط خوبی دارد. یک امتیاز جهت سایپا نمی تواند از این بازی راضی کننده باشد؟

عبارات مهم : کارلوس کی روش – دروازه بان
تمرینات مان در روزهای گذشته طوری شده است که همه به برد برابر پرسپولیس فکر می کنند. آقای دایی هم در این چند روز همه تلاشش را کرده که به فرزند ها القا کند، بازی های اخیر تمام شده است و باید برابر پرسپولیس عالی ترین عملکرد را داشته باشند.

درباره نتیجه های اخیر سایپا صحبت کن. در ابتدای لیگ شروع خیلی خوبی داشتید، ولی به یک باره افت کردید.
در نتیجه های اخیر ما چند عامل دخیل بود. یکی بدشانسی خودمان در ضربات آخر و یکی هم غلط های داوری که خیلی مهم بود. علاوه بر اینها تیم ما جوان است و بازی دادن به بازیکنان جوان هم تاوان دارد و باعث می شود میانگین تجربه تیم پایین بیاید. ما به خاطر همین کم تجربگی خیلی از امتیازات را از دست دادیم.

با این اوضاع جلوی پرسپولیس کارتان خیلی سخت می شود.
تیم ما یک شاخصه خیلی مهم دارد؛ اینکه جوان است و شجاع. بازیکنان ما بازی کردن جلوی هر تیمی را با دلیری شروع می کنند. نتیجه های هفته های اخیر ما به خاطر یکسری غلط های سهوی بود. غلط های داوری در هفته های گذشته تاثیر زیادی در نتیجه های مان گذاشته هست. امیدوارم در بازی فردا اتفاقات عجیب از سوی داوری رخ ندهد.

 برسیم به خودت. خیلی وقت بود سکوت کرده بودی، بعد از جدایی از تراکتورسازی هم دیگر به تیم ملی دعوت نشدی. در این چند وقت اتفاق خاصی افتاده؟
در مقطعی دو سه سال از تیم ملی دور بودم. الان هم اتفاق خاصی نیفتاده. کارلوس کی روش من را دوست دارد و مطمئنم که دوباره من را خواهد دید. من هم تلاش می کنم عالی ترین عملکردم را داشته باشم و کارم را در سایپا به نحو احسن انجام بدهم. مطمئنم باز هم به لیست تیم ملی برخواهم گشت. تمام تلاشم را می کنم که در لیست نهایی تیم ملی جهت جام جهانی حضور داشته باشم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد که در دیدار با پرسپولیس اتفاقات عجیبی از سوی تیم داوری رخ ندهد.

 به نظر می رسد حتی به پوشیدن شماره یک تیم ملی در جام جهانی هم فکر می کنی.
تمام تمرکز و فکر و ذکرم روی این کار هست. تمام تلاشم را می کنم که دروازه بان شماره یک تیم ملی در جام جهانی شوم. کارلوس کی روش هم نشان داده که غیرقابل آینده نگری هست. همان طور که در جام جهانی و در حالی که کسی فکرش را نمی کرد، علیرضا حقیقی را در ترکیب گذاشت، من هم با وجود اینکه در اردوهای اخیر حضور نداشتم، ولی این شانس را جهت خودم قائلم که گلر شماره یک تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشم.

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: کارلوس کی روش | دروازه بان | جام جهانی | پرسپولیس | پرسپولیس | بازیکنان | شماره | پرسپولیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو