نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حسرت می‌خورم که دوران کوتاهی در استقلال بودم / منوچهری

حسرت می‌خورم که دوران کوتاهی در استقلال بودم / منوچهری

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال حسرت این را می‌خورد که آیا دوران حضورش در جمع آبی‌پوشان کوتاه بوده هست.

حسرت می‌خورم که دوران کوتاهی در استقلال بودم / منوچهری

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال حسرت این را می خورد که آیا دوران حضورش در جمع آبی پوشان کوتاه بوده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم ، امین منوچهری 

ابتدا در خصوص تقابل تیمش با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: بازی با استقلال و پرسپولیس جهت تیم هایی که بازی های ارزش به صورت زنده پخش نمی شود، جذابیت خاصی دارد و فرزند های ما با انگیزه هستند تا خودشان را نشان دهند. استقلال بعد از باخت در دربی تیم زخم خورده ای است و دچار یکسری پرسشها شده است است که امیدوارم پرسشها ارزش از هفته دوازدهم برطرف شود. استقلال بازی مشکل را برابر ما در پیش خواهد داشت و تلاش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم.

حسرت می‌خورم که دوران کوتاهی در استقلال بودم / منوچهری

وی در مورد تقابل با تیم سابقش عنوان کرد: همه می دانند که من به استقلال علاقه دارم، ولی این علاقه باعث نمی شود ذره ای از تلاشم جهت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران کم شود. اگر هم این افتخار نصیب من شود که دروازه استقلال را باز کنم، کاری نخواهم کرد که هواداران این تیم ناراحت شوند. البته آنها هم درک می کنند که فوتبال حرفه ای است و من هم باید عالی ترین عملکرد را داشته باشم.

منوچهری همچنین یادآور شد: من از بچگی با استقلال زندگی کرده و دوران کوتاهی هم در استقلال داشته ام که البته این وقت جهت من زیاد هست. لحظه لحظه هایی که در این تیم بودم برایم ارزشمند هست. طرفداران تیم استقلال طوری با من واکنش‌ها می کنند که انگار ۱۰ سال در این تیم بازی کرده ام. من حسرت می خورم که دوران کوتاهی در استقلال بودم، بعضی بازیکنان در شش ماه اول حضورشان در استقلال کاری نکردند، ولی بعدها بهتر بازی کردند، مثل خسرو حیدری.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: خسرو هنگامی که از امیدها به تیم بزرگسالان آمد خوب کار نکرد که به پاس رفت و بعد از بازگشت به استقلال نمایش بسیار خوبی داشت و یکی از وزنه های مهم استقلال لقب گرفت که نقش مهمی در افتخارات کسب شده است به وسیله استقلال داشت. در نهایت باید بگویم که به من اعتماد نشد، ولی از گذشته درس های زیادی گرفتم.

وی در آخر در مورد احتمال کنار گذاشتن نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از لیگ قهرمانان آسیا گفت: اگر این اتفاق رخ دهد جهت ما بسیار ناراحت کننده خواهد بود. بازیکنان نفت پارسال با غیرت و تعصب این تیم را آسیایی کردند، ولی متأسفانه مشکلاتی به وجود آمد که باعث شد، در این شرایط سخت قرار بگیریم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال حسرت این را می‌خورد که آیا دوران حضورش در جمع آبی‌پوشان کوتاه بوده هست.

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | استقلال | بازیکنان | فوتبال | ایران | داخلی | نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران | امین منوچهری

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو