هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یک سال زحمت کشیدیم تا نفت آسیایی شود ولی می‌خواهند این سهمیه را از ما بگیرند/

یک سال زحمت کشیدیم تا نفت آسیایی شود ولی می‌خواهند این سهمیه را از ما بگیرند/

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت گفت: یک سال زحمت کشیدیم و عرق ریختیم تا نفت سهمیه آسیایی بگیرد، ولی خیلی راحت می‌خواهند این سهمیه را از ما بگیرند.

یک سال زحمت کشیدیم تا نفت آسیایی شود ولی می‌خواهند این سهمیه را از ما بگیرند/

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان تیم فوتبال نفت گفت: یک سال زحمت کشیدیم و عرق ریختیم تا نفت سهمیه آسیایی بگیرد، ولی خیلی راحت می خواهند این سهمیه را از ما بگیرند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس ، میلاد فراهانی در خصوص احتمال کنار گذاشتن تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از لیگ قهرمانان آسیا به علت پرسشها مالی گفت: ما یک سال جهت نفت زحمت کشیدیم تا این تیم آسیایی شود و قصد داشتیم با درخشش در این بازی ها شرایط خوبی از نظر فوتبالی جهت خودمان رقم بزنیم، ولی متأسفانه می شنویم که به آسانی بعضی ها به دنبال این هستند تا نفت از لیگ قهرمانان اسیا کنار برود.

وی ادامه داد: مگر می شود تیمی که یک سال زحمت کشیده و قهرمان یک تورنمنت معتبر شده است را به آسانی از مسابقه های آسیایی کنار بگذارند؟ هر فوتبالیستی آرزو دارد در مسابقه های معتبر بین المللی بازی کند و تجربه این بازی ها را داشته باشد، ولی مردها مسئول حداقل زحمت نکشیدند تا پیگیر پرسشها شوند و الآن با از بین بردن تیم نفت از آسیا خیلی راحت به آینده فوتبالی ما بازی می شود. بزرگ ترین بازیکنان قاره آسیا در این مسابقه ها بازی کرده اند و ما هم در سرما و گرما تلاش کردیم و زحمت کشیدیم تا بتوانیم یک قهرمانی جهت کلوب نفت به ارمغان بیاوریم، ولی الآن خیلی راحت می خواهند حاصل دسترنج و زحمت یک مجموعه را به باد بدهند و جلوی آسیایی شدن نفت را بگیرند.

یک سال زحمت کشیدیم تا نفت آسیایی شود ولی می‌خواهند این سهمیه را از ما بگیرند/

دروازه بان تیم نفت خاطرنشان کرد: مردها عنوان کردند که به علت پرسشها بدهی و مالی می خواهند جلوی آسیایی شدن نفت را بگیرند، ولی سؤال من این است که مگر سایر کلوب ها نظیر پرسپولیس و استقلال بدهی ندارند؟ قطعاً بدهی آنها زیاد از ماست و من از مسئولان تقاضا می کنم کمک کنند تا تیم نفت بتواند در آسیا شرکت کند. ما نمی دانیم مالک کلوب کیست. مسئولان لطف کنند مالکیت کلوب را مشخص کنند تا ما هم بدانیم بالاخره باید با چه کسی حرف بزنیم. الآن ما بازیکنان هم بلاتکلیف هستیم. امیدوارم تلاش یک مجموعه نادیده گرفته نشود؛ چراکه ما به عنوان یک تیم تلاش کردیم تا آسیایی شویم و الآن که این وقت به دست آمده امیدوارم اجازه ندهند این سهمیه از کلوب نفت گرفته شود.

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | فوتبالیست | قهرمانان | بازیکنان | مسابقه | مسئولان | فوتبالی | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو