حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » همه نکات عجیب‌ترین لیست کی‌روش جهت تیم ملی

همه نکات عجیب‌ترین لیست کی‌روش جهت تیم ملی

وبسایت رسمی برنامه نود – فهرست تازه تیم ملی جهت اردوی داخلی آبان ماه در پایتخت کشور عزیزمان ایران عصر روز سه شنبه و به شکلی عجیب در

همه نکات عجیب‌ترین لیست کی‌روش جهت تیم ملی

وبسایت رسمی برنامه نود – فهرست تازه تیم ملی جهت اردوی داخلی آبان ماه در پایتخت کشور عزیزمان ایران عصر روز سه شنبه و به شکلی عجیب در هنگام برگزاری مسابقه های هفته یازدهم لیگ برتر از سوی کارلوس کی روش اعلام شد.

به گزارش وبسایت نود، در این لیست فقط بازیکنان شاغل در لیگ حضور دارند و تنها بازیکنی که از خارج کشور به اردو دعوت شده است اشکان دژاگه است که مدت هاست بدون تیم است.

این فهرست علی رغم اردوهای قبلی مشمول بر سورپرایزهای بیشتری است که تعجب اهالی فوتبال را به دنبال داشته است.

البته توصیه مهم این است که فهرست اولیه تیم ملی مشمول بر بازیکنان داخلی است و زمانی که لژیونرهای خارج از کشور به جمع اردونشیان اضافه می شوند بسیاری از این بازیکنان از فهرست خط می خورند. با این وجود لفظ دعوت شدن به تیم ملی و حضور در اردوی آن هم جهت هر بازیکن رزومه محسوب می شود.

مدعی باش و از تیم ملی دور شو!

بحران زده ترین استقلال تاریخ بیشترین ملی پوشان را در خود جا داده هست، اتفاقی که خاطره دعوت پرتعداد از بازیکنان پرسپولیس مانوئل ژوزه را یادآوری می کند.

از طرفی پارس جنوبی یکی از صدرنشینان لیگ است ولی سهمی در لیست تیم ملی ندارد درحالی که تیمی مثل سایپا ۵ بازیکن ملی پوش را در ترکیب خود می بیند.

دروازه ، دفاع و گزینه های مسئله دار همیشگی

محمدرضا اخباری در لیست تازه جای حامد لک را گرفته هست. لک در بازی دوستانه برابر توگو کلین شیت کرد و اخباری هم در بازی های اخیر سایپا کم اشتباه نداشته و گل نخورده است و علت این جابجایی نامشخص هست. گفته می شود لک مصدومیتی دارد و شاید به خاطر همین دعوت نشده هست، هرچند کی روش در دعوت از بازیکنان مصدوم هم بی سابقه نبوده است!

همه نکات عجیب‌ترین لیست کی‌روش جهت تیم ملی

حسین حسینی دروازه بان ۲۵ ساله استقلال در لیست قرار گرفته تا رحمتی دیگر خواب بعد گرفتن جایگاهش از او در استقلال را هم نبیند. از طرفی خبر نیازمند پدیده دروازه بانی ۲۲ ساله پیکان که در ۶ بازی اخیر ۴ کلین شیت داشته دیده نشده هست. محسن فروزان هم دیگر دروازه بانی است که می توانست دیده شود.

مدافعان دعوت شده است از سوی کی روش به نحوه عجیبی در بازی های آخر روی گل های دریافتی مقصر بوده اند.

کنعانی دقایقی قبل از اعلام لیست تیم ملی برابر پرسپولیس گل به خودی زد. چشمی در دربی پنالتی منجر به گل داد. سعید آقایی روی گل ثانیه های نهایی پیکان اشتباه فاحشی انجام داد و همان حرکت عجیب او منجر به سانتر و به ثمر رسیدن گل برتری پیکان شد. دانیال ماهینی هم مدت هاست مصدوم بوده و تازه به ترکیب سایپا برگشته است.

مرکز میدان، گروه پنج به اضافه یک

فهرست هافبک ها نماد توجه کی روش به لیگ است که از ۵ تیم متفاوت در آن نماینده دارند؛ البته در کنار اشکان دژاگه که بدون تیم است!

وبسایت رسمی برنامه نود – فهرست تازه تیم ملی جهت اردوی داخلی آبان ماه در پایتخت کشور عزیزمان ایران عصر روز سه شنبه و به شکلی عجیب در

امید ابراهیمی بعد از بازگشت از دوران مصدومیت به جز زدن یک پنالتی به زیر تیرک افقی دروازه و مردود اعلام شدن گل سالمش برابر نفت کار خاصی نکرده هست. ساعتی قبل از این پنالتی برابر نفت ولی ابراهیمی نامش را در لیست تازه تیم ملی دید تا کی روش بار دیگر ثابت کند بیش از این که به عملکردها توجه داشته باشد سابقه و هماهنگی بازیکنان با برنامه های ذهنی خودش جهت او اولویت دارد.

 

خط حمله، تکمیل غافلگیری ها

هرچه در جدول گلزنان زیاد گل زده باشی از تیم ملی دورتری! آل کثیر، قاضی و علیپور صدرنشینان جدول گلزنان جایی در فهرست تیم ملی ندارند.

علیپور آماده ترین بازیکن پرسپولیس است و در حالی که ۶ گل در لیگ برتر زده، در چهار جام متفاوت هم جهت پرسپولیس گلزنی کرده و پاس گل داده است ولی در جمع ۶ ملی پوش پرسپولیس جایی ندارد. اگر ملی پوشان پرسپولیس ۷، ۸ یا ۹ نفر هم بودند احتمالا علیپور بین آنها نبود و فقط یک شانس جهت ملی پوش شدن داشت و این که هر ۱۱ بازیکن مهم پرسپولیس به جز منشا به تیم ملی دعوت شوند!

همه نکات عجیب‌ترین لیست کی‌روش جهت تیم ملی

خط حمله و آمار پایین گل های زده استقلال در لیگ بزرگترین نقطه ضعف استقلال فصل هفدهم بوده که این تیم را در بحران فرو برد و یک سرمربی را از کار برکنار کرد. فرشید اسماعیلی ولی نماینده همین خط حمله در لیست تیم ملی خواهد بود.

مرتضی تبریزی یک بازی طوفانی برابر استقلال خوزستان با چهار گل زده داشت. ولی اگر تبریزی فراز و فرود کمتری داشت و پراکندگی گل هایش در لیگ زیاد بود، هم خودش تا الان بیش از ۵ گل در ۱۱ هفته زده بود و هم تیم قلعه نویی رتبه بهتری در جدول داشت.

ساسان انصاری در ۱۱ هفته گذشته فقط یک گل زده آن یک گل هم حرف و حدیث راجع به اش زیاد است و بعضی می گویند مهرداد محمدی زشت گل بوده هست. بحران گلزنی کرانچار را تا مرز اخراج پیش برده ولی مهاجمش قرار است پرسشها تیم ملی را برطرف کند.

پیکان هم دیگر بالانشین لیگ است که با ۷ برد پیاپی نماینده ای ندارد. لیست را می توان همین طور ادامه داد و نکات تعجب آمیز را طولانی تر کرد ولی مانند هر لحظه آن چه که قابل عوض کردن نیست این که سرمربی تیم ملی تصمیم گیرنده نهایی است و کسی جز او نیست که باید از گزینش هایش دفاع کند و با آن نتیجه بگیرد.

واژه های کلیدی: دروازه بان | پرسپولیس | استقلال | بازیکنان | بازیکن | ایران | علیپور | کشور عزیزمان ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو