عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » فیلم + آخرین صحبت های دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی

فیلم + آخرین صحبت های دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی

می گویند حال نداشتیم وصیت نامه بنویسیم؟ چه کسی و کجا جدی نگرفته آن ها را که آن قدر بی حال شده است اند؟ «دیدید راسته» تاکید چند باره

فیلم + آخرین صحبت های دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی

می گویند حال نداشتیم وصیت نامه بنویسیم؟ چه کسی و کجا جدی نگرفته آن ها را که آن قدر بی حال شده است اند؟ «دیدید راسته» تاکید چند باره ارزش را در همین فیلم ببینید. آن جدی گرفته نشده اند هیچ بخشی از هویت آن ها رسمی نشده، نه لباس پوشیدن هاشان نه شوخی هاشان و نه علاقه هایشان حتی!

نهنگی اگر است از قطع شدن راه های ارتباطی و درک دهه هفتادی هایی است

واقعیت ماجرا این که دهه هفتادی ها را متوجه نشده ایم. کار از جایی پیچ خورد که با عناوین کلی آن ها را راندیم و راه ارتباط را بستیم. چیزهایی مثل: سرخوش و در لحظه! فکر کردیم چون مثل ما متولدین دهه های قبل کمتر مدعی عوض کردن دنیا هستند بعد درد ندارند و اصلا معطلند.

عبارات مهم : هفتادی ها – خبرهای
نه! «نهنگ آبی» نیست. نهنگی اگر است از قطع شدن راه های ارتباطی و درک دهه هفتادی هایی است که فوت را هم به مسخره می گیرند. آن قدر جدی گرفته نشدند آن قدر موسیقی هاشان را مسخره کردیم، لباس هاشان را و اصلا هر چه که به هویت آن ها مربوط بود را دست انداختیم و سرانجام آن ها فوت را هم به تمسخر گرفتند؟ بهشت می رویم یا جهنم یا برزخ؟ همین جمله نشان می دهد کتاب های درسی هم جهت کسانی در خلا نوشته می شوند!

می گویند حال نداشتیم وصیت نامه بنویسیم؟ چه کسی و کجا جدی نگرفته آن ها را که آن قدر بی حال شده است اند؟ «دیدید راسته» تاکید چند باره ارزش را در همین فیلم ببینید. آن جدی گرفته نشده اند هیچ بخشی از هویت آن ها رسمی نشده، نه لباس پوشیدن هاشان نه شوخی هاشان و نه عشق هایشان حتی!

«نهنگ آبی» در این جا شکاف بین نسلی است که در خواب رسانه ها و آموزش و پرورش و خانواده ایجاد شده، حالا نسل هایی داریم که ریشه روی آب دارند هر لحظه و هر آن امکان دارد خبرهای بدتری برسد، نهنگ ها در حال تولید مثل هستند، بی سرو صدا و بی لذت.


فیلم + آخرین صحبت های دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی

گوشی هوآوی سری Mate ۱۰، نخستین گوشی های برخوردار از هوش مصنوعی

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: آپارات

واژه های کلیدی: هفتادی ها | خبرهای | خبر | اجتماعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو