خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » زوج استقلالی در خط حمله , تیم منتخب هفته یازدهم

زوج استقلالی در خط حمله , تیم منتخب هفته یازدهم

استقلال در این هفته دو نماینده در تیم منتخب دارد. البته تیم‌هایی هستند که سه نماینده هم در تیم منتخب این هفته داشته باشند.

زوج استقلالی در خط حمله , تیم منتخب هفته یازدهم

وبسایت رسمی برنامه نود – استقلال در این هفته دو نماینده در تیم منتخب دارد. البته تیم هایی هستند که سه نماینده هم در تیم منتخب این هفته داشته باشند.

به گزارش وبسایت نود، در این هفته خبر نیازمند و فرشاد محمدی مهر عالی ترین عملکرد را داشتند. دو بازیکنی که نمره عالی ۱٫۵ را از آنالیزورهای برنامه نود گرفتند. پارس جنوبی و پیکان به جز این دو بازیکن، هر کدام دو نماینده دیگر هم در تیم منتخب دارند. در پیکان، خبر نیازمند دروازه بان، امیرحسین صادقی مدافع و فراز امامعلی هافبک کناری جزو یازده بازیکن برتر هفته یازدهم هستند. در پارس جنوبی هم به جز فرشادمحمدی مهر که نمره ۱٫۵ را گرفته، میثم تیموری و مجید علیاری با نمره ۲ در این لیست جای دارند.

جابر انصاری و فرشید اسماعیلی هم نمایش خوبی در استقلال داشتند که جزو عالی ترین های هفته بودند. ولی پرسپولیس با وجود برد برابر نفت، هیچ نماینده ای در این هفته ندارد.

زوج استقلالی در خط حمله , تیم منتخب هفته یازدهم

نفر به نفر با تیم منتخب هفته یازدهم

پیام نیازمند، پیکان، نمره ۱٫۵: کمتر پیش می آید که دروازه بانی بتواند نمره عالی ۱٫۵ را بگیرد. ولی نیازمند در بازی با سپاهان یک تنه جلوی تیم کرانچار ایستاد. چندین و چند مهار فوق العاده که با گل نخوردن، پیکان را تا آخرین لحظه بازی امیدوار نگه داشت و در نهایت هم گل برتری را در روز درخشش دروازه بان ارزش زدند.

فرشاد محمدی مهر، پارس جنوبی جم، نمره۱٫۵: عالی ترین بازیکن این فصل پارس از نگاه نمرات سایت نود، در این مسابقه هم گل کاشت. فرشاد یک پاس گل داد و چند پاس کلیدی دیگرش هم با بی دقتی مهاجم ها از دست رفت.

امیرحسین صادقی، پیکان، نمره۲: تعداد دفعاتی که صادقی باعث شد پیکان گل نخورد، از تعداد مهارهای دروازه بان پیکان کمتر نبود. صادقی در چند نوبت جلوی شوت های حریف ایستاد و آن ها را بلاک کرد. در نبردهای تن به تن هم حریفی توانایی مسابقه با او را نداشت و حدودا صادقی در همه نبردهایش پیروز شد.

استقلال در این هفته دو نماینده در تیم منتخب دارد. البته تیم‌هایی هستند که سه نماینده هم در تیم منتخب این هفته داشته باشند.

مرتضی منصوری، پدیده، نمره۲: به قدری در سمت راست دفاعی مطمئن ظاهر شده است بود که فولاد نتوانست هیچ حمله خطرناکی را از سمت چپ خودش تدارک ببیند. یک پاس گل هم داد تا توانایی اش در کارهای تهاجمی را نشان دهد.

میثم تیموری، پارس جنوبی جم، نمره۲: محور مهم حملات پارس  با میثم بود. تیموری در این بازی چند پاس کلیدی ارسال کرد که با بی دقتی مهاجم ها به گل تبدیل نشد. ضمن این که تبحرش روی ضربات ایستگاهی را هم نشان داد و یکی از شوت هایش به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

علی اصغر عاشوری، فولاد، نمره۲: یک پاس گل داد، یک گل زد، یکی از چند پاس کلیدی اش هم با ضربه آرش افشین به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

فراز امامعلی، پیکان، نمره۲: گل لحظات نهایی را خودش به سپاهان زد تا پیکان جهت هفتمین مسابقه پیاپی برنده بازی باشد. آن هم در مسابقه ای که جهت نخستین بار در ترکیب فیکس پیکان قرار گرفته بود.

مجید علیاری، پارس جنوبی جم، نمره ۲: اگر روز خوب دروازه بان سپیدرود نبود، علیاری در این هفته زیاد از یک گل می زند. ولی هر چقدر در طول وقت مسابقه نمایش خوبی داشت، در ضربات نهایی شانس با او یار نبود و نتوانست زیاد از یک گل بزند.

فرشید اسماعیلی، استقلال، نمره ۲: فرشید به قدری در طول بازی با دوندگی و حمله به نقاط کور دفاع حریف، آن ها را کلافه می کند که در نهایت تیر خلاص را بزند. در این بازی هم این اتفاق تکرار شد و در نهایت به جابر پاس گل داد.

زوج استقلالی در خط حمله , تیم منتخب هفته یازدهم

یونس دلفی، استقلال خوزستان، نمره۲: بازیکن تیم ملی جوانان دو بار از اشتباه حریف استفاده کرد و دو گل زد.

جابر انصاری، استقلال، نمره۲: در روزی که زیاد پاس کلیدی می داد، در نهایت با جاگیری خوب و فرار از مهار مدافعان، جهت تیم اش گل زد.

شماتیک تیم منتخب هفته یازدهم

استقلال در این هفته دو نماینده در تیم منتخب دارد. البته تیم‌هایی هستند که سه نماینده هم در تیم منتخب این هفته داشته باشند.

برای مشاهده نمرات سایت نود اینجا کلیک کنید.

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: دروازه بان | استقلال | مسابقه | بازیکن | استقلال | کلیدی | سپاهان | پرسپولیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو