یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم + شوکه شدن مسی ایرانی از صحبت های روانشناس فرمول یک

فیلم + شوکه شدن مسی ایرانی از صحبت های روانشناس فرمول یک

روانشناس برنامه فرمول یک، شب گذشته طی تماس تلفنی روی آنتن زنده، انتقادها و صحبت‌های عجیبی راجع به رضا پرستش بدل ایرانی مسی داشت.

فیلم + شوکه شدن مسی ایرانی از صحبت های روانشناس فرمول یک

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ برنامه فرمول یک در روز های سه شنبه پرونده هایی را از بحث های داغ روز را پیگیری می کند؛ این هفته نیز به روال گذشته پرونده “بدل “در برنامه باز شد .

عبارات مهم : روانشناس – لیونل مسی
در پرونده “بدل” ،رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی مهمان برنامه بود و اطراف حواشی پیش آمده با سید علی ضیاء مجری برنامه به گفت و گو پرداخت.

در ارتباط با این عنوان تماس تلفنی با دكتر اسماعيل تبار، مشاور و روان شناس فرهنگی برقرار شد و اطراف بحث بدل بودن ، عنوان کرد: من طلا بودن آقا رضا را به مسی بودن یک بازیکن غریبه ترجیح می دهم.

رضا پرستش در این گفت و گو عنوان کرد: به ایرانی بودنمان شکی نیست و این شباهت خدادادی است و من نیامده ام تا کل زندگی ام را صرف این شباهت کنم . از این شباهت جهت کار مثبت در مملکتم استفاده می کنم.

در ادامه علی ضیا از پرستش خواست تا زیاد راجع به منظورش از کار مثبت توضیح دهد و او نیز در پاسخ گفت:من تا کنون در آسایشگاه ها و خیریه های زیادی جهت دیدن کودکان بی سرپرست حضور پیدا کرده ام ولی هیچ وقت فیلمی از خودم منتشرنکردم تا مردم دچار قضاوت نشود که پرستش با این کار به دنبال جذب مخاطب است.

پرستش در تکمیل صحبت هایش گفت: بعضی مردم کشور عزیزمان ایران احساسی واکنش‌ها می کنند و می گویند : تو آبروی کشور عزیزمان ایران را بردی.

در ادامه مهدی اسماعیل تبار با طرح سوالی بیان کرد : اگر لیونل مسی موهای سرش را کچل کند تو هم این کار را می کنی و آیا شباهت خدادادی با اینکه طرف مقابلم به چه صورت هست، من همانطور شوم تعارض ندارد؟
مسی ایرانی باقاطعیت در پاسخ گفت: صددرصد کچل می کنم و به نظر من کچل کردن و کوتاهی مو تغییراتی در ظاهر آدم حساب نمی شودو مدل رفتاری و الگو ظاهری افراد هست، من فّکم و دماغم را عمل نمی کنم و عمل قشنگی انجام ندادم.

در ادامه گفتگوی کامل را پرستش با روانشناس را مشاهده می کنید.

کد ویدیو

انتهای پیام/

واکنش بدل مسی به سوالات روانشناس

فیلم + شوکه شدن مسی ایرانی از صحبت های روانشناس فرمول یک

واژه های کلیدی: روانشناس | لیونل مسی | برنامه | ایرانی | فرمول | ایران | پرونده | رضا پرستش

فیلم + شوکه شدن مسی ایرانی از صحبت های روانشناس فرمول یک

فیلم + شوکه شدن مسی ایرانی از صحبت های روانشناس فرمول یک

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو