کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کمیت ثابت، کیفیت بالاتر , برانکو در نقش پارسال

کمیت ثابت، کیفیت بالاتر , برانکو در نقش پارسال

تفاوت نیمکت پارسال پرسپولیس با امسال در این است که سال قبل امثال اوکراینی‌هایی به زمین می‌آمدند که تاثیری نداشتند ولی در فصل تازه نیمکت‌نشین‌ها با ورود به زمین جلوه ویژه‌ای به نیمکت برانکو بخشیده‌اند.

کمیت ثابت، کیفیت بالاتر , برانکو در نقش پارسال

وبسایت رسمی برنامه نود – فرق نیمکت پارسال پرسپولیس با امسال در این است که سال قبل امثال اوکراینی هایی به زمین می آمدند که تاثیری نداشتند ولی در فصل تازه نیمکت نشین ها با ورود به زمین جلوه خاص ای به نیمکت برانکو بخشیده اند.

به گزارش وبسایت نود، سال گذشته برانکو بابت ترکیب ثابت و تعویض های تکراری اش زخم زبان های زیادی را تحمل کرده بود. محمدامین آرام طبع، پلیانسکی و حتی پریموف نمونه ای از بازیکنانی بودند که تعداد دقایق حضورشان در پرسپولیس به ۱۵۰ دقیقه هم نمی رسید. صحبت های زیادی می شد که برانکو ترکیب یازده نفره اش را پیدا کرده و به غیر از یک تعویض که معمولا رامین رضاییان بود، بقیه تیم اش انگیزه ای جهت راه پیدا کردن به تیم نداشتند. این تحلیل را داشتند که برانکو تیم اش را آشنایی و به نوعی در را به روی بقیه بست. ولی در ابتدای این فصل با خرید بازیکنانی چون بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا و شجاع خلیل زاده دست اش را جهت بازی دادن به بازیکنان بیشتری باز کرده است.

ولی علی رغم این صحبت ها، برانکو پارسال هم به اندازه امسال به بازیکنان بازی داده بود. در ده هفته ابتدایی لیگ قبل، ۱۹ بازیکن جهت پرسپولیس بازی کرده بودند. در آن بازه بیرانوند، ماهینی، سیدجلال، انصاری، مسلمان، امیری، کامیابی نیا، علیپور، پلیانسکی، ربیع خواه، عالیشاه، طارمی، نوراللهی، احمدزاده، پریموف، علوان زاده، محرمی، رادوشویچ و رضاییان جهت پرسپولیس بازی کردند. برانکو در ده بازی ابتدایی لیگ امسال هم دقیقا به نوزده بازیکن وقت حضور در زمین داد و ازشان بازی گرفت. بازیکنانی به نام های بیرانوند، ماهینی، شجاع، سیدجلال، انصاری، محرمی، مصلح، ربیع خواه، احمدزاده، مسلمان، کامیابی نیا، امیری، علیپور، طارمی، منشا، نعمتی، رسن، رادوشویچ و علوان زاده.

کمیت ثابت، کیفیت بالاتر , برانکو در نقش پارسال

این که برانکو در هر دو فصل اخیر در ده بازی اول دقیقا به نوزده بازیکن اعتماد کرده و به بازی فرستاده نشان می دهد که در فصل تازه عوض کردن رویه ای نسبت به سال قبل نداشته هست. فقط سال قبل چون روی نیمکت بازیکنان تاثیرگذار ضعیف تری داشت، حضورشان کمتر به چشم آمد. حالا امثال بشر رسن و نعمتی و حتی منشایی نیمکت نشین بودند که با حضور در زمین، به تعویض برانکو جلوه خاص ای می بخشیدند.

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: پرسپولیس | بیرانوند | بازیکنان | بازیکن | نیمکت | ماهینی | برانکو | پرسپولیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو