یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » فعالیت پالایشگاه ایلام جهت بازرسی های فنی متوقف شد ، گازرسانی در مناطق زلز

فعالیت پالایشگاه ایلام جهت بازرسی های فنی متوقف شد ، گازرسانی در مناطق زلز

معاون وزیر نفت در شرکت ملی گاز گفت: روند گاز رسانی بعد از اطمینان از سلامت شبکه و تامین امنیت مردم تا عصر امروز به روال عادی باز می‌گردد.

فعالیت پالایشگاه ایلام جهت بازرسی های فنی متوقف شد ، گازرسانی در مناطق زلز

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، حمیدرضا عراقی در گفت‌و‌گوی زنده تلویزیونی با شبکه خبر، راجع به وضع گازرسانی به منازل و اماکن در مناطق زلزله زده در غرب کشور گفت: همه شبکه گازرسانی در غرب کشور و پالایشگاه ایلام روند عادی خود را طی می‌کنند، همچنین از سوی همدان نیز جهت مناطق زلزله زده کمک فرستاده‌ایم، که در این میان بیشترین مسئله مربوط به استان کرمانشاه بوده است.

وی افزود: در پی وقوع زلزله در غرب کشور، شرکت ملی گاز کشور عزیزمان ایران دستور توقف فعالیت پالایشگاه گاز ایلام را صادر کرد تا فعالیت این پالایشگاه بعد از انجام بازرسی‌های فنی و تأیید نبود پرسشها فنی، ازسرگرفته شود.

مدیرعامل شرکت ملی گاز اعلام کرد: گاز در سه شهر مرزی مسیر زلزله در سرپل ذهاب، قصر شیرین، ثلاث باباجانی و جوانرود را قطع کرده ایم تا عملیات نشت یابی انجام شود.

معاون وزیر نفت ادامه داد: خوشبختانه در وقت وقوع زلزله زیاد مردم خارج از منازل خود بودند و اتفاق خاصی در امر گازرسانی رخ نداد، با این وجود زمانی که مردم به منازل خود بازگردند در صورتی که گاز منازلشان قطع باشد می‌توانند به شرکت گاز استانی اطلاع دهند تا گاز را وصل کنند، همچنین در صورتی که بوی گاز را استشمام کنند باید به سرعت به شرکت گاز اطلاع دهند.

فعالیت پالایشگاه ایلام جهت بازرسی های فنی متوقف شد ، گازرسانی در مناطق زلز

عراقی تاکید کرد: تا عصر امروز شرایط به روال عادی باز می‌گردد و این قطعی گاز تنها به علت حفظ امنیت مردم و بررسی نشت یابی گاز در شهرها است.

به گفته مجید بوجارزاده، مدیر روابط عمومی و سخنگوی شرکت ملی گاز، کارشناسان شرکت‎های گاز استانی در حال بررسی نشت یابی گاز هستند و جدا از شهرهای یاد شده، در دیگر شهرها هیچ مشکلی از بابت گاز رسانی و تامین سوخت مردم وجود ندارد، استان کرمانشاه نیز از آنجا که بیشترین آمار ریزش منازل را داشته باید بعد از اطمینان از سلامت شبکه گازرسانی منازل، جریان گاز دوباره وصل شود.

انتهای پیام/

قطعی گاز در سه شهر مرزی مسیر زلزله جهت انجام عملیات نشت یابی

واژه های کلیدی: کرمانشاه | شهرهای | استانی | صورتی | زلزله | ایلام | فعالیت | اخبار اقتصادی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو