بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قرار نیست با نفت قرارداد ببندم/ خیلی‌ها می‌خواستند از ما اخاذی کنند ، تکذیب میردورقی

قرار نیست با نفت قرارداد ببندم/ خیلی‌ها می‌خواستند از ما اخاذی کنند ، تکذیب میردورقی

آرمین میردورقی، قصدی جهت قراداد بستن با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ندارد و فقط با این کلوب تمرین می‌کند.

قرار نیست با نفت قرارداد ببندم/ خیلی‌ها می‌خواستند از ما اخاذی کنند ، تکذیب میردورقی

وبسایت رسمی برنامه نود – آرمین میردورقی، قصدی جهت قراداد بستن با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ندارد و فقط با این کلوب تمرین می کند.

به گزارش وبسایت نود، انتشار خبر تمرین میردورقی با نفت تهران، اخبار زیادی اطراف او به وجود آورد. حمید درخشان گفته بود میردورقی فقط با آن ها تمرین می کند و در صورت تایید کادرفنی قرارداد خواهد بست ولی این بازیکن، به سایت نود می گوید قصد حضور در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را ندارد و فقط در تمرینات کلوب شرکت کرده است: «من حدود یک سال مصدومیت سنگینی داشتم و تازه پا به توپ شده است ام. جهت حفظ آمادگی، مورد نیاز بود با یک کلوب تمرین کنم تا نیم فصل جهت بازگشت به فوتبال آماده شوم. بازیکن تستی نیستم که با نفت تمرین کنم تا تایید شوم. سال ها در لیگ برتر و لیگ یک بازی کرده ام. هدفم از حضور در نفت، فقط حفظ آمادگی است و از اول هم قرار نبوده با این تیم قرارداد ببندم.»

برنامه آرمین مثل برادرش مبین، ادامه فوتبال خارج از کشور عزیزمان ایران است: «قصد دارم آمادگی ام را حفظ کنم تا نیم فصل، بتوانم خارج از کشور عزیزمان ایران فوتبالم را دنبال کنم. در این دو سال، حاشیه های زیادی جهت ما به وجود آوردند. افراد زیادی قصد داشتند از ما اخاذی کنند. آقای فردوسی پور می خواست با فساد مبارزه کند و آدرس اشتباهی داد، ولی خیلی از افراد آشنا شده است رسانه به ما حمله کردند و از ما در ازای برداشتن خبرهایی که علیه مان نوشته بودند درخواست پول داشتند. اسناد و مدارک این درخواست ها هم هست. جو علیه ما شده است و برادر کوچکترم که افراد خوشنام و حرفه ای مثل آقای رحمان رضایی او را تایید می کنند جهت ادامه فعالیتش مسئله دارد.»

قرار نیست با نفت قرارداد ببندم/ خیلی‌ها می‌خواستند از ما اخاذی کنند ، تکذیب میردورقی

آرمین، معرفی شدنش به کلوب نفت را هم تکذیب کرد: «به شدت این عنوان که از طرف فرد خاصی معرفی شدم را تکذیب می کنم. هماهنگ کردیم جهت حفظ آمادگی، با نفت فقط تمرین کنم و اگر بخواهم با یک کلوب قرارداد ببندم، به باشگاهی می روم که امنیت فوتبالی من را تامین کند. همه شرایط نفت را می دانند و علاقه ای به بستن قرارداد با این کلوب ندارم. اوضاع مالی نفت هم از وقت حضور من تغییری نکرده و همین نشان می دهد شایعاتی که راجع به علت حضور من در این کلوب ساخته بودند هم صحت نداشته است.»

 

۲۲۳۳۰

واژه های کلیدی: فوتبال | برنامه | بازیکن | قرارداد | فوتبالی | ایران | آمادگی | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو