هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » تهران در شرایط مناسبی قرار ندارد، لزوم بررسی تاب‌آوری پایتخت

تهران در شرایط مناسبی قرار ندارد، لزوم بررسی تاب‌آوری پایتخت

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم بررسی اوضاع تاب‌آوری پایتخت کشور عزیزمان ایران در برابر حوادث غیر مترقبه همچون زلزله تأکید کرد.

تهران در شرایط مناسبی قرار ندارد، لزوم بررسی تاب‌آوری پایتخت

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم بررسی اوضاع تاب آوری پایتخت کشور عزیزمان ایران در برابر حوادث غیر مترقبه همچون زلزله تأکید کرد.

بررسی مقاومت و پایداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در برابر زلزله

محسن هاشمی صبحگاه امروز در ابتدای جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اتفاق دلخراش زلزله غرب کشور، گفت: اتفاق دلخراشی که در زلزله کرمانشاه رخ داد موجی از اندوه و نگرانی را در میان ایرانیان ایجاد کرده است و اعضای شورای شهر نیز خود را در کنار مردم کرمانشاه می بینند و در غم آنها شریک هستند و از هیچ کمکی فروگذار نخواهند کرد.

عبارات مهم : محسن هاشمی – امدادرسانی
وی با بیان اینکه نجات جان آسیب دیدگان در اولویت قرار دارد، گفت: با این حال باید در زمینه سایر امدادرسانی ها همچون تامین وسایل گرمایشی، بهداشتی و … نیز اقدام کرد.

وی با بیان اینکه در نخستین ساعات امدادرسانی محموله کمک های مدیریت شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران به منطقه اعزام شد، گفت: دقت داشته باشید که زلزله خبر نمی کند و پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز به عنوان پایتخت کشور دارای بافت فرسوده و جمعیت زیادی است که متاسفانه حتی باید در سازه ساختمان های تازه نیز تجدید نظر کنیم.

هاشمی با بیان اینکه اوضاع پایتخت کشور عزیزمان ایران در شرایط مناسبی قرار ندارد، گفت: باید تاب آوری پایتخت کشور عزیزمان ایران در برابر این گونه حوادث بررسی شود و باید به این مسئله توجه خاص ای شود.

وی با بیان اینکه هر ۱۰ سال یکبار زلزله بزرگی کشور عزیزمان ایران را می لرزاند، ادامه داد: شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز منتظر یک زلزله درشت گونه است آیا که از آخرین زلزله بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران سال ها می گذرد.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بررسی ها نشان داده که مناطق ۹ الی ۱۷ دارای خطرپذیری زیادی هستند، گفت: با این حال مناطقی همچون ۷، ۸، ۲۰، ۱۹، ۱۸ و … دارای خطر پذیری میانگین هستند ولی مورد نیاز است که هر چه سریعتر جلسه ای با حضور معاونان شهردار و روسای شرکت های مسئول در خصوص اوضاع تاب آوری پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار کنیم.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ایسنا

تهران در شرایط مناسبی قرار ندارد، لزوم بررسی تاب‌آوری پایتخت

واژه های کلیدی: محسن هاشمی | امدادرسانی | کرمانشاه | شورای شهر | ایرانیان | ایرانی | زلزله | حوادث | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو